757 działek na sprzedaż – gmina Szczecin. Średnia cena ofertowa 278 zł/m² (28% powyżej cen transakcyjnych z RCN). Oferty z 10 portali: Adresowo (211), Nieruchomości-online (168), Otodom (98), OLX (89), Domiporta (79), Gratka (41), KRN (24), Morizon (18), Sprzedajemy (18), Szybko (11). 70% to działki budowlane, średnia powierzchnia 8376 m². 2 ofert z obniżoną ceną.
Porównanie cen
| Wskaźnik | Ta gmina | Powiat Szczecin | Województwo zachodniopomorskie |
|---|---|---|---|
| Średnia transakcyjna | 310 zł/m² | 310 zł/m² | 155 zł/m² |
Plan ogólny
Status dla gminy Szczecin
Nad Odrą 89
Działka na sprzedaż
183 zł/m²
55 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Pogodno 102
O
92 zł/m²
48 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Pogodno 89
O
250 000 zł/m²
65 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Nad Odrą 30
O
96 zł/m²
55 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Pogodno 54
O
152 zł/m²
47 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Pogodno 12
Dzialka,przy lesie
1298 zł/m²
949 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyNad Odrą 89
Działka na sprzedaż
370 zł/m²
185 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyNad Odrą 81
Działka na sprzedaż
950 zł/m²
1 260 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Śródmieście 36
O
120 zł/m²
36 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Dąbie 197
O
81 zł/m²
25 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Śródmieście 69
O
93 zł/m²
25 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Śródmieście 36
O
110 zł/m²
55 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyŚródmieście 64
Działka na sprzedaż
93 zł/m²
25 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyPogodno 79
Działka na sprzedaż
118 zł/m²
80 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyŚródmieście 36
Działka na sprzedaż
627 zł/m²
500 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyŚródmieście 32
Działka na sprzedaż
68 zł/m²
65 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyNad Odrą 3
Działka na sprzedaż
77 zł/m²
46 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyŚródmieście 32
Działka na sprzedaż
110 zł/m²
55 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyPogodno 104
Działka na sprzedaż
68 zł/m²
65 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Pogodno 17
O
1293 zł/m²
945 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
|---|---|---|---|---|---|---|---|
Nad Odrą 89 Działka na sprzedaż | 183 zł/m² | 55 000 zł | 300 m² | OLX | 20 dni | Szczegóły | |
![]() | Pogodno 102 O | 92 zł/m² | 48 000 zł | 523 m² | Adresowo | 20 dni | Szczegóły |
![]() | Pogodno 89 O | 250 000 zł/m² | 65 000 zł | 0 m² | Adresowo | 20 dni | Szczegóły |
![]() | Nad Odrą 30 O | 96 zł/m² | 55 000 zł | 570 m² | Adresowo | 20 dni | Szczegóły |
![]() | Pogodno 54 O | 152 zł/m² | 47 000 zł | 310 m² | Adresowo | 20 dni | Szczegóły |
![]() | Pogodno 12 Dzialka,przy lesie | 1298 zł/m² | 949 000 zł | 731 m² | Nieruchomości-online | 21 dni | Szczegóły |
Nad Odrą 89 Działka na sprzedaż | 370 zł/m² | 185 000 zł | 500 m² | OLX | 21 dni | Szczegóły | |
Nad Odrą 81 Działka na sprzedaż | 950 zł/m² | 1 260 000 zł | 1326 m² | Otodom | 21 dni | Szczegóły | |
![]() | Śródmieście 36 O | 120 zł/m² | 36 000 zł | 300 m² | Adresowo | 21 dni | Szczegóły |
![]() | Dąbie 197 O | 81 zł/m² | 25 000 zł | 309 m² | Adresowo | 21 dni | Szczegóły |
![]() | Śródmieście 69 O | 93 zł/m² | 25 000 zł | 270 m² | Adresowo | 21 dni | Szczegóły |
![]() | Śródmieście 36 O | 110 zł/m² | 55 000 zł | 500 m² | Adresowo | 21 dni | Szczegóły |
Śródmieście 64 Działka na sprzedaż | 93 zł/m² | 25 000 zł | 270 m² | OLX | 23 dni | Szczegóły | |
Pogodno 79 Działka na sprzedaż | 118 zł/m² | 80 000 zł | 680 m² | OLX | 24 dni | Szczegóły | |
Śródmieście 36 Działka na sprzedaż | 627 zł/m² | 500 000 zł | 797 m² | KRN | 24 dni | Szczegóły | |
Śródmieście 32 Działka na sprzedaż | 68 zł/m² | 65 000 zł | 950 m² | OLX | 24 dni | Szczegóły | |
Nad Odrą 3 Działka na sprzedaż | 77 zł/m² | 46 000 zł | 600 m² | OLX | 24 dni | Szczegóły | |
Śródmieście 32 Działka na sprzedaż | 110 zł/m² | 55 000 zł | 500 m² | OLX | 25 dni | Szczegóły | |
Pogodno 104 Działka na sprzedaż | 68 zł/m² | 65 000 zł | 950 m² | Otodom | 25 dni | Szczegóły | |
![]() | Pogodno 17 O | 1293 zł/m² | 945 000 zł | 731 m² | Adresowo | 24 dni | Szczegóły |