32 działek na sprzedaż – Jabłonka (gm. Jabłonka). Średnia cena ofertowa 153 zł/m² (zobacz ceny transakcyjne z RCN). Oferty z 8 portali: Nieruchomości-online (9), Adresowo (7), Szybko (6), Otodom (5), KRN (2), Domiporta (1), Gratka (1), Sprzedajemy (1). 63% to działki budowlane, średnia powierzchnia 4673 m².
Powiązany poradnik
Proces zakupu od wstępnej selekcji po umowę, księgę, plan, podatki i odbiór dokumentów.
Jabłonka
Działka na sprzedaż
160 zł/m²
600 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Jabłonka
O
0 zł/m²
0 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Jabłonka
Działka na sprzedaż
26 zł/m²
224 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Jabłonka
Działka na sprzedaż
16 zł/m²
140 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Jabłonka
Działka na sprzedaż
4 zł/m²
26 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Jabłonka
Działka na sprzedaż
34 zł/m²
16 500 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Jabłonka
Działka na sprzedaż
3 zł/m²
4600 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Jabłonka
O
195 zł/m²
160 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyJabłonka
Działka na sprzedaż
173 zł/m²
210 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Jabłonka
Dzialka,nad rzeka
130 zł/m²
208 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyJabłonka
Działka na sprzedaż
130 zł/m²
208 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyJabłonka
Działka na sprzedaż
130 zł/m²
208 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Jabłonka
O
19 zł/m²
250 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Jabłonka
O
173 zł/m²
420 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Jabłonka
O
173 zł/m²
210 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Jabłonka
O
517 zł/m²
1 875 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Jabłonka
O
182 zł/m²
2 000 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Jabłonka
Dzialka,na
138 zł/m²
806 511 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Jabłonka
Działka na sprzedaż
138 zł/m²
806 511 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyJabłonka
Działka na sprzedaż
273 zł/m²
159 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
|---|---|---|---|---|---|---|---|
Jabłonka Działka na sprzedaż | 160 zł/m² | 600 000 zł | 3755 m² | Otodom | 25 dni | Szczegóły | |
![]() | Jabłonka O | 0 zł/m² | 0 zł | 5400 m² | Adresowo | 42 dni | Szczegóły |
![]() | Jabłonka Działka na sprzedaż | 26 zł/m² | 224 000 zł | 8751 m² | Szybko | 60 dni | Szczegóły |
![]() | Jabłonka Działka na sprzedaż | 16 zł/m² | 140 000 zł | 8813 m² | Szybko | 60 dni | Szczegóły |
![]() | Jabłonka Działka na sprzedaż | 4 zł/m² | 26 000 zł | 6046 m² | Szybko | 60 dni | Szczegóły |
![]() | Jabłonka Działka na sprzedaż | 34 zł/m² | 16 500 zł | 480 m² | Szybko | 60 dni | Szczegóły |
![]() | Jabłonka Działka na sprzedaż | 3 zł/m² | 4600 zł | 1459 m² | Szybko | 60 dni | Szczegóły |
![]() | Jabłonka O | 195 zł/m² | 160 000 zł | 822 m² | Adresowo | 60 dni | Szczegóły |
Sz | Jabłonka Działka na sprzedaż | 173 zł/m² | 210 000 zł | 1217 m² | Szybko+6 | 60 dni | Szczegóły |
![]() | Jabłonka Dzialka,nad rzeka | 130 zł/m² | 208 000 zł | 1600 m² | Nieruchomości-online | 59 dni | Szczegóły |
Jabłonka Działka na sprzedaż | 130 zł/m² | 208 000 zł | 1600 m² | Otodom | 67 dni | Szczegóły | |
Ot | Jabłonka Działka na sprzedaż | 130 zł/m² | 208 000 zł | 1600 m² | Otodom | 59 dni | Szczegóły |
![]() | Jabłonka O | 19 zł/m² | 250 000 zł | 13 000 m² | Adresowo | 52 dni | Szczegóły |
![]() | Jabłonka O | 173 zł/m² | 420 000 zł | 2434 m² | Adresowo | 52 dni | Szczegóły |
![]() | Jabłonka O | 173 zł/m² | 210 000 zł | 1217 m² | Adresowo | 52 dni | Szczegóły |
![]() | Jabłonka O | 517 zł/m² | 1 875 000 zł | 3626 m² | Adresowo | 52 dni | Szczegóły |
![]() | Jabłonka O | 182 zł/m² | 2 000 000 zł | 11 000 m² | Adresowo | 52 dni | Szczegóły |
![]() | Jabłonka Dzialka,na | 138 zł/m² | 806 511 zł | 5834 m² | Nieruchomości-online | 59 dni | Szczegóły |
![]() | Jabłonka Działka na sprzedaż | 138 zł/m² | 806 511 zł | 5834 m² | Domiporta | 116 dni | Szczegóły |
Jabłonka Działka na sprzedaż | 273 zł/m² | 159 000 zł | 582 m² | Otodom | 120 dni | Szczegóły |