31 działek na sprzedaż – Czosnów (gm. Czosnów). Średnia cena ofertowa 186 zł/m² (zobacz ceny transakcyjne z RCN). Oferty z 9 portali: Nieruchomości-online (8), Gratka (5), Morizon (5), Otodom (5), Domiporta (4), Adresowo (1), KRN (1), OLX (1), Szybko (1). 94% to działki budowlane, średnia powierzchnia 9446 m².
Powiązany poradnik
Kiedy płaci się PCC, jak liczyć podstawę i kiedy transakcja podlega VAT zamiast PCC.

CZOSNÓW
Czosnów+Kazuń+polski
60 zł/m²
500 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyCZOSNÓW
Ob
290 zł/m²
464 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyCZOSNÓW
Działka na sprzedaż
290 zł/m²
464 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
CZOSNÓW
O
44 zł/m²
260 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
CZOSNÓW
Dzialke czosnow polna
250 zł/m²
275 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
CZOSNÓW
Dzialka,na
240 zł/m²
264 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyCZOSNÓW
Działka na sprzedaż
240 zł/m²
264 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyCZOSNÓW
Działka na sprzedaż
396 zł/m²
5 500 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyCZOSNÓW
Ob
396 zł/m²
5 500 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
CZOSNÓW
Dzialka,na
108 zł/m²
255 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
CZOSNÓW
Dzialka,na
107 zł/m²
254 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyCZOSNÓW
Działka na sprzedaż
108 zł/m²
255 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyCZOSNÓW
Działka na sprzedaż
107 zł/m²
254 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyCZOSNÓW
Ob
108 zł/m²
255 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyCZOSNÓW
Ob
107 zł/m²
254 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
CZOSNÓW
Dzialka,przy lesie
149 zł/m²
560 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyCZOSNÓW
Działka na sprzedaż
149 zł/m²
560 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
CZOSNÓW
Dzialka,na
105 zł/m²
499 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyCZOSNÓW
Działka na sprzedaż
105 zł/m²
499 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyCZOSNÓW
Ob
105 zł/m²
499 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | CZOSNÓW Czosnów+Kazuń+polski | 60 zł/m² | 500 000 zł | 8400 m² | Szybko | 23 dni | Szczegóły |
CZOSNÓW Ob | 290 zł/m² | 464 000 zł | 1600 m² | Gratka | 59 dni | Szczegóły | |
CZOSNÓW Działka na sprzedaż | 290 zł/m² | 464 000 zł | 1600 m² | Morizon | 59 dni | Szczegóły | |
![]() | CZOSNÓW O | 44 zł/m² | 260 000 zł | 5945 m² | Adresowo | 50 dni | Szczegóły |
![]() | CZOSNÓW Dzialke czosnow polna | 250 zł/m² | 275 000 zł | 1100 m² | Domiporta+4 | 59 dni | Szczegóły |
![]() | CZOSNÓW Dzialka,na | 240 zł/m² | 264 000 zł | 1100 m² | Nieruchomości-online | 58 dni | Szczegóły |
CZOSNÓW Działka na sprzedaż | 240 zł/m² | 264 000 zł | 1100 m² | Otodom | 179 dni | Szczegóły | |
CZOSNÓW Działka na sprzedaż | 396 zł/m² | 5 500 000 zł | 13 900 m² | Morizon | 181 dni | Szczegóły | |
CZOSNÓW Ob | 396 zł/m² | 5 500 000 zł | 13 900 m² | Gratka | 181 dni | Szczegóły | |
![]() | CZOSNÓW Dzialka,na | 108 zł/m² | 255 000 zł | 2361 m² | Nieruchomości-online | 58 dni | Szczegóły |
![]() | CZOSNÓW Dzialka,na | 107 zł/m² | 254 000 zł | 2366 m² | Nieruchomości-online | 58 dni | Szczegóły |
CZOSNÓW Działka na sprzedaż | 108 zł/m² | 255 000 zł | 2361 m² | Morizon | 237 dni | Szczegóły | |
CZOSNÓW Działka na sprzedaż | 107 zł/m² | 254 000 zł | 2366 m² | Morizon | 237 dni | Szczegóły | |
CZOSNÓW Ob | 108 zł/m² | 255 000 zł | 2361 m² | Gratka | 237 dni | Szczegóły | |
CZOSNÓW Ob | 107 zł/m² | 254 000 zł | 2366 m² | Gratka | 237 dni | Szczegóły | |
![]() | CZOSNÓW Dzialka,przy lesie | 149 zł/m² | 560 000 zł | 3761 m² | Nieruchomości-online | 58 dni | Szczegóły |
CZOSNÓW Działka na sprzedaż | 149 zł/m² | 560 000 zł | 3761 m² | Otodom | 263 dni | Szczegóły | |
![]() | CZOSNÓW Dzialka,na | 105 zł/m² | 499 000 zł | 4731 m² | Nieruchomości-online | 58 dni | Szczegóły |
CZOSNÓW Działka na sprzedaż | 105 zł/m² | 499 000 zł | 4731 m² | Morizon | 288 dni | Szczegóły | |
CZOSNÓW Ob | 105 zł/m² | 499 000 zł | 4731 m² | Gratka | 288 dni | Szczegóły |