792 działek na sprzedaż – gmina Częstochowa. Średnia cena ofertowa 211 zł/m² (4% powyżej cen transakcyjnych z RCN). Oferty z 10 portali: Nieruchomości-online (266), Domiporta (142), Adresowo (126), Otodom (114), OLX (35), Gratka (31), Morizon (27), Sprzedajemy (27), Szybko (23), KRN (1). 79% to działki budowlane, średnia powierzchnia 7035 m². 3 ofert z obniżoną ceną.
Porównanie cen
| Wskaźnik | Ta gmina | Powiat Częstochowa | Województwo śląskie |
|---|---|---|---|
| Średnia transakcyjna | 227 zł/m² | 227 zł/m² | 184 zł/m² |
Plan ogólny
Status dla gminy Częstochowa
349
Działka na sprzedaż
105 zł/m²
42 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły325
Działka na sprzedaż
250 zł/m²
275 250 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
32
O
675 zł/m²
1 700 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
187
O
156 zł/m²
86 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły292
Działka na sprzedaż
286 zł/m²
99 999 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły40
Działka na sprzedaż
675 zł/m²
1 700 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyGrabówka
Działka na sprzedaż
26 zł/m²
69 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
149
O
113 zł/m²
45 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
237
O
43 zł/m²
22 900 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły289
Działka na sprzedaż
167 zł/m²
75 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Gnaszyn Górny
Dzialka,budowlana,przy lesie
122 zł/m²
99 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyGnaszyn Górny
Działka na sprzedaż
122 zł/m²
99 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyDźbów
Działka na sprzedaż
70 zł/m²
130 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły22
Działka na sprzedaż
100 zł/m²
39 900 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyGnaszyn Dolny
Ob
98 zł/m²
299 900 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyGrabówka
Działka na sprzedaż
164 zł/m²
500 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły6
Działka na sprzedaż
260 zł/m²
10 440 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły151
Działka na sprzedaż
1434 zł/m²
16 200 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
|---|---|---|---|---|---|---|---|
349 Działka na sprzedaż | 105 zł/m² | 42 000 zł | 400 m² | OLX | 12 dni | Szczegóły | |
325 Działka na sprzedaż | 250 zł/m² | 275 250 zł | 1101 m² | Otodom | 12 dni | Szczegóły | |
![]() | 32 O | 675 zł/m² | 1 700 000 zł | 2517 m² | Adresowo | 11 dni | Szczegóły |
![]() | 187 O | 156 zł/m² | 86 000 zł | 550 m² | Adresowo | 11 dni | Szczegóły |
292 Działka na sprzedaż | 286 zł/m² | 99 999 zł | 350 m² | Otodom | 12 dni | Szczegóły | |
40 Działka na sprzedaż | 675 zł/m² | 1 700 000 zł | 2517 m² | Otodom | 13 dni | Szczegóły | |
Grabówka Działka na sprzedaż | 26 zł/m² | 69 000 zł | 2700 m² | Otodom | 13 dni | Szczegóły | |
![]() | 149 O | 113 zł/m² | 45 000 zł | 400 m² | Adresowo | 12 dni | Szczegóły |
![]() | 237 O | 43 zł/m² | 22 900 zł | 530 m² | Adresowo | 12 dni | Szczegóły |
289 Działka na sprzedaż | 167 zł/m² | 75 000 zł | 450 m² | OLX | 14 dni | Szczegóły | |
![]() | Gnaszyn Górny Dzialka,budowlana,przy lesie | 122 zł/m² | 99 000 zł | 809 m² | Nieruchomości-online | 14 dni | Szczegóły |
Gnaszyn Górny Działka na sprzedaż | 122 zł/m² | 99 000 zł | 809 m² | Otodom | 15 dni | Szczegóły | |
Dźbów Działka na sprzedaż | 70 zł/m² | 130 000 zł | 1857 m² | Otodom | 15 dni | Szczegóły | |
22 Działka na sprzedaż | 100 zł/m² | 39 900 zł | 400 m² | OLX | 15 dni | Szczegóły | |
Gnaszyn Dolny Ob | 98 zł/m² | 299 900 zł | 3046 m² | Gratka+1 | 16 dni | Szczegóły | |
186 Działka na sprzedaż | 185 zł/m² | 315 000 zł | 1699 m² | Otodom+2 | 16 dni | Szczegóły | |
Grabówka Działka na sprzedaż | 164 zł/m² | 500 000 zł | 3040 m² | OLX | 16 dni | Szczegóły | |
6 Działka na sprzedaż | 260 zł/m² | 10 440 000 zł | 40 118 m² | Otodom | 16 dni | Szczegóły | |
151 Działka na sprzedaż | 1434 zł/m² | 16 200 000 zł | 11 300 m² | Otodom | 16 dni | Szczegóły | |
17 Ob | 127 zł/m² | 199 000 zł | 1573 m² | Gratka+2 | 16 dni | Szczegóły |