815 działek na sprzedaż – gmina Lublin. Średnia cena ofertowa 310 zł/m² (42% powyżej cen transakcyjnych z RCN). Oferty z 10 portali: Adresowo (182), Otodom (141), Nieruchomości-online (139), Gratka (80), Morizon (75), Domiporta (65), OLX (64), Sprzedajemy (39), Szybko (28), KRN (2). 75% to działki budowlane, średnia powierzchnia 10 549 m². 1 ofert z obniżoną ceną.
Porównanie cen
| Wskaźnik | Ta gmina | Powiat Lublin | Województwo lubelskie |
|---|---|---|---|
| Średnia transakcyjna | 263 zł/m² | 263 zł/m² | 136 zł/m² |
Plan ogólny
Status dla gminy Lublin
Czwartek
Działka na sprzedaż
6 zł/m²
28 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyDziesiąta II
Działka na sprzedaż
698 zł/m²
259 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Zadębie III
O
41 zł/m²
6000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Sławin-Szerokie
O
1109 zł/m²
950 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Zemborzyce Kościelne
O
350 zł/m²
896 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Dziesiąta II
Dzialke lublin dziesiata wita stwosza 371m2
671 zł/m²
249 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyRury Św.Ducha
Działka na sprzedaż
273 zł/m²
330 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółySławin Helenów
Działka na sprzedaż
1109 zł/m²
950 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyHajdów
Dzialka rod
41 zł/m²
6000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Zadębie III
O
72 zł/m²
16 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Głusk
O
17 zł/m²
650 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyGłusk
Działka na sprzedaż
172 zł/m²
650 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Dziesiąta Wieś
O
78 zł/m²
28 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyRury Św.Ducha
Działka na sprzedaż
60 zł/m²
18 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyRury Św.Ducha
Działka na sprzedaż
80 zł/m²
24 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyZemborzyce Kościelne III
Działka na sprzedaż
358 zł/m²
429 900 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyZemborzyce Kościelne III
Ob
358 zł/m²
429 900 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyZemborzyce Kościelne
Działka na sprzedaż
350 zł/m²
896 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Kalinowszczyzna
Dzialke lublin tatary aleje
2323 zł/m²
5 658 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Kalinowszczyzna
O
53 zł/m²
21 500 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
|---|---|---|---|---|---|---|---|
Czwartek Działka na sprzedaż | 6 zł/m² | 28 000 zł | 4600 m² | OLX | 18 dni | Szczegóły | |
Dziesiąta II Działka na sprzedaż | 698 zł/m² | 259 000 zł | 371 m² | Otodom | 18 dni | Szczegóły | |
![]() | Zadębie III O | 41 zł/m² | 6000 zł | 145 m² | Adresowo | 18 dni | Szczegóły |
![]() | Sławin-Szerokie O | 1109 zł/m² | 950 000 zł | 857 m² | Adresowo | 18 dni | Szczegóły |
![]() | Zemborzyce Kościelne O | 350 zł/m² | 896 000 zł | 2561 m² | Adresowo | 18 dni | Szczegóły |
![]() | Dziesiąta II Dzialke lublin dziesiata wita stwosza 371m2 | 671 zł/m² | 249 000 zł | 371 m² | Domiporta | 19 dni | Szczegóły |
Rury Św.Ducha Działka na sprzedaż | 273 zł/m² | 330 000 zł | 1207 m² | OLX | 19 dni | Szczegóły | |
Sławin Helenów Działka na sprzedaż | 1109 zł/m² | 950 000 zł | 857 m² | Otodom | 19 dni | Szczegóły | |
Hajdów Dzialka rod | 41 zł/m² | 6000 zł | 145 m² | Sprzedajemy | 19 dni | Szczegóły | |
![]() | Zadębie III O | 72 zł/m² | 16 000 zł | 223 m² | Adresowo | 19 dni | Szczegóły |
![]() | Głusk O | 17 zł/m² | 650 000 zł | 37 800 m² | Adresowo | 19 dni | Szczegóły |
Głusk Działka na sprzedaż | 172 zł/m² | 650 000 zł | 3780 m² | Otodom | 20 dni | Szczegóły | |
![]() | Dziesiąta Wieś O | 78 zł/m² | 28 000 zł | 360 m² | Adresowo | 20 dni | Szczegóły |
Rury Św.Ducha Działka na sprzedaż | 60 zł/m² | 18 000 zł | 300 m² | OLX | 21 dni | Szczegóły | |
Rury Św.Ducha Działka na sprzedaż | 80 zł/m² | 24 000 zł | 300 m² | OLX | 22 dni | Szczegóły | |
Zemborzyce Kościelne III Działka na sprzedaż | 358 zł/m² | 429 900 zł | 1200 m² | Morizon | 22 dni | Szczegóły | |
Zemborzyce Kościelne III Ob | 358 zł/m² | 429 900 zł | 1200 m² | Gratka | 22 dni | Szczegóły | |
Zemborzyce Kościelne Działka na sprzedaż | 350 zł/m² | 896 000 zł | 2561 m² | Otodom | 22 dni | Szczegóły | |
![]() | Kalinowszczyzna Dzialke lublin tatary aleje | 2323 zł/m² | 5 658 000 zł | 2436 m² | Domiporta | 23 dni | Szczegóły |
![]() | Kalinowszczyzna O | 53 zł/m² | 21 500 zł | 409 m² | Adresowo | 23 dni | Szczegóły |