70 działek na sprzedaż – Rury Św.ducha (gm. Lublin). Średnia cena ofertowa 169 zł/m² (zobacz ceny transakcyjne z RCN). Oferty z 3 portali: OLX (54), Otodom (14), Adresowo (2). 77% to działki budowlane, średnia powierzchnia 3412 m².
Porównanie cen
| Wskaźnik | Ten obręb | Gmina Lublin | Powiat Lublin |
|---|---|---|---|
| Średnia transakcyjna | 682 zł/m² | 263 zł/m² | 263 zł/m² |
Plan ogólny
Status dla gminy Lublin
Rury Św.Ducha
Działka na sprzedaż
273 zł/m²
330 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyRury Św.Ducha
Działka na sprzedaż
60 zł/m²
18 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyRury Św.Ducha
Działka na sprzedaż
80 zł/m²
24 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyRury Św.Ducha
Działka na sprzedaż
79 zł/m²
26 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyRury Św.Ducha
Działka na sprzedaż
700 zł/m²
6 020 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyRury Św.Ducha
Działka na sprzedaż
125 zł/m²
39 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyRury Św.Ducha
Działka na sprzedaż
99 zł/m²
46 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyRury Św.Ducha
Działka na sprzedaż
450 zł/m²
593 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyRury Św.Ducha
Działka na sprzedaż
127 zł/m²
38 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyRury Św.Ducha
Działka na sprzedaż
875 zł/m²
35 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyRury Św.Ducha
Działka na sprzedaż
575 zł/m²
690 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyRury Św.Ducha
Działka na sprzedaż
212 zł/m²
275 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyRury Św.Ducha
Działka na sprzedaż
51 zł/m²
16 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyRury Św.Ducha
Działka na sprzedaż
274 zł/m²
150 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyRury Św.Ducha
Działka na sprzedaż
77 zł/m²
23 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyRury Św.Ducha
Działka na sprzedaż
62 zł/m²
16 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyRury Św.Ducha
Działka na sprzedaż
110 zł/m²
33 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyRury Św.Ducha
Działka na sprzedaż
110 zł/m²
44 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyRury Św.Ducha
Działka na sprzedaż
100 zł/m²
30 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyRury Św.Ducha
Działka na sprzedaż
56 zł/m²
25 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
|---|---|---|---|---|---|---|---|
Rury Św.Ducha Działka na sprzedaż | 273 zł/m² | 330 000 zł | 1207 m² | OLX | 19 dni | Szczegóły | |
Rury Św.Ducha Działka na sprzedaż | 60 zł/m² | 18 000 zł | 300 m² | OLX | 21 dni | Szczegóły | |
Rury Św.Ducha Działka na sprzedaż | 80 zł/m² | 24 000 zł | 300 m² | OLX | 22 dni | Szczegóły | |
Rury Św.Ducha Działka na sprzedaż | 79 zł/m² | 26 000 zł | 330 m² | OLX | 25 dni | Szczegóły | |
Rury Św.Ducha Działka na sprzedaż | 700 zł/m² | 6 020 000 zł | 8600 m² | OLX | 27 dni | Szczegóły | |
Rury Św.Ducha Działka na sprzedaż | 125 zł/m² | 39 000 zł | 311 m² | OLX | 29 dni | Szczegóły | |
Rury Św.Ducha Działka na sprzedaż | 99 zł/m² | 46 000 zł | 464 m² | OLX | 30 dni | Szczegóły | |
Rury Św.Ducha Działka na sprzedaż | 450 zł/m² | 593 000 zł | 1319 m² | OLX | 35 dni | Szczegóły | |
Rury Św.Ducha Działka na sprzedaż | 127 zł/m² | 38 000 zł | 300 m² | OLX | 35 dni | Szczegóły | |
Rury Św.Ducha Działka na sprzedaż | 875 zł/m² | 35 000 zł | 40 m² | OLX | 37 dni | Szczegóły | |
Rury Św.Ducha Działka na sprzedaż | 575 zł/m² | 690 000 zł | 1200 m² | OLX | 37 dni | Szczegóły | |
Rury Św.Ducha Działka na sprzedaż | 212 zł/m² | 275 000 zł | 1300 m² | OLX | 38 dni | Szczegóły | |
Rury Św.Ducha Działka na sprzedaż | 51 zł/m² | 16 000 zł | 312 m² | OLX | 39 dni | Szczegóły | |
Rury Św.Ducha Działka na sprzedaż | 274 zł/m² | 150 000 zł | 547 m² | OLX | 41 dni | Szczegóły | |
Rury Św.Ducha Działka na sprzedaż | 77 zł/m² | 23 000 zł | 300 m² | OLX | 44 dni | Szczegóły | |
OL | Rury Św.Ducha Działka na sprzedaż | 62 zł/m² | 16 000 zł | 260 m² | OLX | 45 dni | Szczegóły |
Rury Św.Ducha Działka na sprzedaż | 110 zł/m² | 33 000 zł | 301 m² | OLX | 49 dni | Szczegóły | |
Rury Św.Ducha Działka na sprzedaż | 110 zł/m² | 44 000 zł | 400 m² | OLX | 50 dni | Szczegóły | |
Rury Św.Ducha Działka na sprzedaż | 100 zł/m² | 30 000 zł | 300 m² | OLX | 52 dni | Szczegóły | |
Rury Św.Ducha Działka na sprzedaż | 56 zł/m² | 25 000 zł | 444 m² | OLX | 56 dni | Szczegóły |