20 działek na sprzedaż – Obłuże (gm. Gdynia). Średnia cena ofertowa 593 zł/m² (zobacz ceny transakcyjne z RCN). Oferty z 6 portali: Nieruchomości-online (6), Adresowo (5), Otodom (5), Domiporta (2), Morizon (1), OLX (1). 50% to działki budowlane, średnia powierzchnia 952 m².
Porównanie cen
| Wskaźnik | Ten obręb | Gmina Gdynia | Powiat Gdynia |
|---|---|---|---|
| Średnia transakcyjna | 655 zł/m² | 489 zł/m² | 489 zł/m² |
Plan ogólny
Status dla gminy Gdynia
OBŁUŻE
Działka na sprzedaż
417 zł/m²
125 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
OBŁUŻE
Dzialka,rolna,nad
86 zł/m²
259 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyOBŁUŻE
Działka na sprzedaż
86 zł/m²
259 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
OBŁUŻE
O
147 zł/m²
44 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
OBŁUŻE
O
1130 zł/m²
799 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
OBŁUŻE
O
133 zł/m²
40 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
OBŁUŻE
O
110 zł/m²
55 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły

OBŁUŻE
Dzialke gdynia obluze 818m2
1009 zł/m²
825 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyOBŁUŻE
Działka na sprzedaż
1009 zł/m²
825 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
OBŁUŻE
Dzialka,pusta
149 zł/m²
450 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyOBŁUŻE
Działka na sprzedaż
1333 zł/m²
2 090 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyOBŁUŻE
Działka na sprzedaż
157 zł/m²
47 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
OBŁUŻE
Dzialka,na
1000 zł/m²
442 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyOBŁUŻE
Działka na sprzedaż
138 zł/m²
69 500 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyOBŁUŻE
Działka na sprzedaż
1130 zł/m²
799 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
OBŁUŻE
Dzialka,na
1130 zł/m²
799 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
OBŁUŻE
Dzialke gdynia pogorze plk dabka 707m2
1130 zł/m²
799 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
OBŁUŻE
Dzialka,na
848 zł/m²
280 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
|---|---|---|---|---|---|---|---|
OBŁUŻE Działka na sprzedaż | 417 zł/m² | 125 000 zł | 300 m² | Otodom | 53 dni | Szczegóły | |
![]() | OBŁUŻE Dzialka,rolna,nad | 86 zł/m² | 259 000 zł | 3007 m² | Nieruchomości-online+1 | 53 dni | Szczegóły |
Ot | OBŁUŻE Działka na sprzedaż | 86 zł/m² | 259 000 zł | 3007 m² | Otodom | 53 dni | Szczegóły |
![]() | OBŁUŻE O | 147 zł/m² | 44 000 zł | 300 m² | Adresowo | 44 dni | Szczegóły |
![]() | OBŁUŻE O | 1130 zł/m² | 799 000 zł | 707 m² | Adresowo+1 | 44 dni | Szczegóły |
![]() | OBŁUŻE O | 133 zł/m² | 40 000 zł | 300 m² | Adresowo | 44 dni | Szczegóły |
![]() | OBŁUŻE O | 110 zł/m² | 55 000 zł | 500 m² | Adresowo | 44 dni | Szczegóły |
![]() | OBŁUŻE O | 197 zł/m² | 59 000 zł | 300 m² | Adresowo+1 | 52 dni | Szczegóły |
![]() | OBŁUŻE Dzialke gdynia obluze 818m2 | 1009 zł/m² | 825 000 zł | 818 m² | Domiporta | 78 dni | Szczegóły |
OBŁUŻE Działka na sprzedaż | 1009 zł/m² | 825 000 zł | 818 m² | Morizon+3 | 53 dni | Szczegóły | |
![]() | OBŁUŻE Dzialka,pusta | 149 zł/m² | 450 000 zł | 3014 m² | Nieruchomości-online | 53 dni | Szczegóły |
OBŁUŻE Działka na sprzedaż | 1333 zł/m² | 2 090 000 zł | 1568 m² | Otodom | 116 dni | Szczegóły | |
OBŁUŻE Działka na sprzedaż | 157 zł/m² | 47 000 zł | 300 m² | OLX | 206 dni | Szczegóły | |
![]() | OBŁUŻE Dzialka,na | 1000 zł/m² | 442 000 zł | 442 m² | Nieruchomości-online | 53 dni | Szczegóły |
OBŁUŻE Działka na sprzedaż | 138 zł/m² | 69 500 zł | 503 m² | Otodom | 280 dni | Szczegóły | |
OBŁUŻE Działka na sprzedaż | 1130 zł/m² | 799 000 zł | 707 m² | Otodom | 285 dni | Szczegóły | |
![]() | OBŁUŻE Dzialka,na | 1130 zł/m² | 799 000 zł | 707 m² | Nieruchomości-online | 53 dni | Szczegóły |
![]() | OBŁUŻE Dzialke gdynia pogorze plk dabka 707m2 | 1130 zł/m² | 799 000 zł | 707 m² | Domiporta | 478 dni | Szczegóły |
![]() | OBŁUŻE Dzialka,na | 999 zł/m² | 699 000 zł | 700 m² | Nieruchomości-online+3 | 53 dni | Szczegóły |
![]() | OBŁUŻE Dzialka,na | 848 zł/m² | 280 000 zł | 330 m² | Nieruchomości-online | 53 dni | Szczegóły |