369 działek na sprzedaż – gmina Katowice. Średnia cena ofertowa 401 zł/m² (66% powyżej cen transakcyjnych z RCN). Oferty z 10 portali: Otodom (99), Adresowo (64), Nieruchomości-online (54), Gratka (44), Morizon (38), Domiporta (28), OLX (16), KRN (13), Sprzedajemy (9), Szybko (4). 71% to działki budowlane, średnia powierzchnia 12 861 m².
Porównanie cen
| Wskaźnik | Ta gmina | Powiat Katowice | Województwo śląskie |
|---|---|---|---|
| Średnia transakcyjna | 345 zł/m² | 344 zł/m² | 184 zł/m² |
Plan ogólny
Status dla gminy Katowice
Dąbrówka Mała
Działka na sprzedaż
425 zł/m²
500 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Dz. Bogucice-Zawodzie
O
425 zł/m²
500 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyDz. Ligota
Działka na sprzedaż
318 zł/m²
88 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyDz. Bogucice-Zawodzie
Działka na sprzedaż
100 zł/m²
25 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyDz. Ligota
Działka na sprzedaż
932 zł/m²
1 100 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyPodlesie
Działka na sprzedaż
1230 zł/m²
619 920 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Roździeń
Dzialka,pusta
507 zł/m²
315 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Dz. Śródmieście-Załęże
O
108 zł/m²
43 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyDz. Bogucice-Zawodzie
Działka na sprzedaż
419 zł/m²
169 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Dz. Śródmieście-Załęże
O
87 zł/m²
35 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyDz. Bogucice-Zawodzie
Działka na sprzedaż
221 zł/m²
88 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyZarzecze
Działka na sprzedaż
217 zł/m²
320 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Dz. Bogucice-Zawodzie
O
861 zł/m²
420 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Dz. Bogucice-Zawodzie
O
226 zł/m²
79 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Dąbrówka Mała
O
192 zł/m²
55 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Dz. Bogucice-Zawodzie
O
140 zł/m²
49 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyPodlesie
Działka na sprzedaż
622 zł/m²
850 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyPiotrowice
Działka na sprzedaż
912 zł/m²
519 999 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyDz. Śródmieście-Załęże
Działka na sprzedaż
200 zł/m²
80 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyMysłowice Las
Dzialka przemyslowa do wynajecia katowice z media...
4 zł/m²
10 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dąbrówka Mała Działka na sprzedaż | 425 zł/m² | 500 000 zł | 1177 m² | OLX | 18 dni | Szczegóły | |
![]() | Dz. Bogucice-Zawodzie O | 425 zł/m² | 500 000 zł | 1177 m² | Adresowo | 18 dni | Szczegóły |
Dz. Ligota Działka na sprzedaż | 318 zł/m² | 88 000 zł | 277 m² | OLX | 20 dni | Szczegóły | |
Dz. Bogucice-Zawodzie Działka na sprzedaż | 100 zł/m² | 25 000 zł | 250 m² | OLX | 22 dni | Szczegóły | |
Dz. Ligota Działka na sprzedaż | 932 zł/m² | 1 100 000 zł | 1180 m² | Otodom | 22 dni | Szczegóły | |
Podlesie Działka na sprzedaż | 1230 zł/m² | 619 920 zł | 504 m² | Otodom | 24 dni | Szczegóły | |
![]() | Roździeń Dzialka,pusta | 507 zł/m² | 315 000 zł | 621 m² | Nieruchomości-online | 24 dni | Szczegóły |
![]() | Dz. Śródmieście-Załęże O | 108 zł/m² | 43 000 zł | 400 m² | Adresowo | 22 dni | Szczegóły |
Dz. Bogucice-Zawodzie Działka na sprzedaż | 419 zł/m² | 169 000 zł | 403 m² | KRN | 25 dni | Szczegóły | |
![]() | Dz. Śródmieście-Załęże O | 87 zł/m² | 35 000 zł | 403 m² | Adresowo | 22 dni | Szczegóły |
Dz. Bogucice-Zawodzie Działka na sprzedaż | 221 zł/m² | 88 000 zł | 398 m² | OLX | 29 dni | Szczegóły | |
Zarzecze Działka na sprzedaż | 217 zł/m² | 320 000 zł | 1475 m² | Otodom | 30 dni | Szczegóły | |
![]() | Dz. Bogucice-Zawodzie O | 861 zł/m² | 420 000 zł | 488 m² | Adresowo | 22 dni | Szczegóły |
![]() | Dz. Bogucice-Zawodzie O | 226 zł/m² | 79 000 zł | 350 m² | Adresowo | 22 dni | Szczegóły |
![]() | Dąbrówka Mała O | 192 zł/m² | 55 000 zł | 287 m² | Adresowo | 22 dni | Szczegóły |
![]() | Dz. Bogucice-Zawodzie O | 140 zł/m² | 49 000 zł | 350 m² | Adresowo | 22 dni | Szczegóły |
Podlesie Działka na sprzedaż | 622 zł/m² | 850 000 zł | 1367 m² | Otodom | 32 dni | Szczegóły | |
Piotrowice Działka na sprzedaż | 912 zł/m² | 519 999 zł | 570 m² | Otodom | 34 dni | Szczegóły | |
Dz. Śródmieście-Załęże Działka na sprzedaż | 200 zł/m² | 80 000 zł | 400 m² | OLX | 34 dni | Szczegóły | |
Mysłowice Las Dzialka przemyslowa do wynajecia katowice z media... | 4 zł/m² | 10 000 zł | 2500 m² | Sprzedajemy | 35 dni | Szczegóły |