87 działek na sprzedaż – Dz. Śródmieście-Załęże (gm. Katowice). Średnia cena ofertowa 411 zł/m² (zobacz ceny transakcyjne z RCN). Oferty z 8 portali: Otodom (38), Gratka (12), Morizon (11), Adresowo (9), Domiporta (6), Nieruchomości-online (5), OLX (5), KRN (1). 78% to działki budowlane, średnia powierzchnia 13 882 m².
Porównanie cen
| Wskaźnik | Ten obręb | Gmina Katowice | Powiat Katowice |
|---|---|---|---|
| Średnia transakcyjna | 564 zł/m² | 345 zł/m² | 344 zł/m² |
Plan ogólny
Status dla gminy Katowice

Dz. Śródmieście-Załęże
O
108 zł/m²
43 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Dz. Śródmieście-Załęże
O
87 zł/m²
35 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyDz. Śródmieście-Załęże
Działka na sprzedaż
200 zł/m²
80 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyDz. Śródmieście-Załęże
Działka na sprzedaż
962 zł/m²
7 500 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyDz. Śródmieście-Załęże
Działka na sprzedaż
579 zł/m²
8 364 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Dz. Śródmieście-Załęże
O
283 zł/m²
85 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyDz. Śródmieście-Załęże
Działka na sprzedaż
615 zł/m²
4 236 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyDz. Śródmieście-Załęże
Działka na sprzedaż
36 zł/m²
500 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyDz. Śródmieście-Załęże
Działka na sprzedaż
31 zł/m²
250 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyDz. Śródmieście-Załęże
Działka na sprzedaż
120 zł/m²
2 287 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyDz. Śródmieście-Załęże
Działka na sprzedaż
145 zł/m²
3 800 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyDz. Śródmieście-Załęże
Działka na sprzedaż
237 zł/m²
16 085 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyDz. Śródmieście-Załęże
Działka na sprzedaż
264 zł/m²
1 890 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyDz. Śródmieście-Załęże
Działka na sprzedaż
135 zł/m²
600 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyDz. Śródmieście-Załęże
Działka na sprzedaż
134 zł/m²
145 300 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyDz. Śródmieście-Załęże
Działka na sprzedaż
336 zł/m²
3 000 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyDz. Śródmieście-Załęże
Działka na sprzedaż
303 zł/m²
30 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyDz. Śródmieście-Załęże
Działka na sprzedaż
226 zł/m²
1 200 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyDz. Śródmieście-Załęże
Działka na sprzedaż
17 zł/m²
5 900 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyDz. Śródmieście-Załęże
Działka na sprzedaż
62 zł/m²
3 706 700 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | Dz. Śródmieście-Załęże O | 108 zł/m² | 43 000 zł | 400 m² | Adresowo | 22 dni | Szczegóły |
![]() | Dz. Śródmieście-Załęże O | 87 zł/m² | 35 000 zł | 403 m² | Adresowo | 22 dni | Szczegóły |
Dz. Śródmieście-Załęże Działka na sprzedaż | 200 zł/m² | 80 000 zł | 400 m² | OLX | 34 dni | Szczegóły | |
Dz. Śródmieście-Załęże Działka na sprzedaż | 962 zł/m² | 7 500 000 zł | 7800 m² | Otodom | 38 dni | Szczegóły | |
Dz. Śródmieście-Załęże Działka na sprzedaż | 579 zł/m² | 8 364 000 zł | 14 450 m² | Otodom | 39 dni | Szczegóły | |
![]() | Dz. Śródmieście-Załęże O | 283 zł/m² | 85 000 zł | 300 m² | Adresowo | 44 dni | Szczegóły |
Dz. Śródmieście-Załęże Działka na sprzedaż | 615 zł/m² | 4 236 000 zł | 6886 m² | Otodom | 51 dni | Szczegóły | |
Dz. Śródmieście-Załęże Działka na sprzedaż | 36 zł/m² | 500 000 zł | 14 063 m² | Otodom | 51 dni | Szczegóły | |
Dz. Śródmieście-Załęże Działka na sprzedaż | 31 zł/m² | 250 000 zł | 8152 m² | Otodom | 51 dni | Szczegóły | |
Dz. Śródmieście-Załęże Działka na sprzedaż | 120 zł/m² | 2 287 000 zł | 19 058 m² | Otodom | 52 dni | Szczegóły | |
Dz. Śródmieście-Załęże Działka na sprzedaż | 145 zł/m² | 3 800 000 zł | 26 149 m² | Otodom | 52 dni | Szczegóły | |
Dz. Śródmieście-Załęże Działka na sprzedaż | 237 zł/m² | 16 085 000 zł | 67 836 m² | Otodom | 52 dni | Szczegóły | |
Dz. Śródmieście-Załęże Działka na sprzedaż | 264 zł/m² | 1 890 000 zł | 7156 m² | Otodom | 52 dni | Szczegóły | |
Dz. Śródmieście-Załęże Działka na sprzedaż | 135 zł/m² | 600 000 zł | 4459 m² | Otodom | 52 dni | Szczegóły | |
Dz. Śródmieście-Załęże Działka na sprzedaż | 134 zł/m² | 145 300 zł | 1083 m² | Otodom | 52 dni | Szczegóły | |
Dz. Śródmieście-Załęże Działka na sprzedaż | 336 zł/m² | 3 000 000 zł | 8923 m² | Otodom | 52 dni | Szczegóły | |
Dz. Śródmieście-Załęże Działka na sprzedaż | 303 zł/m² | 30 000 zł | 99 m² | Otodom | 52 dni | Szczegóły | |
Dz. Śródmieście-Załęże Działka na sprzedaż | 226 zł/m² | 1 200 000 zł | 5311 m² | Otodom | 52 dni | Szczegóły | |
Dz. Śródmieście-Załęże Działka na sprzedaż | 17 zł/m² | 5 900 000 zł | 343 161 m² | Otodom | 52 dni | Szczegóły | |
Dz. Śródmieście-Załęże Działka na sprzedaż | 62 zł/m² | 3 706 700 zł | 59 622 m² | Otodom | 52 dni | Szczegóły |