24 działek na sprzedaż – Piotrowice (gm. Katowice). Średnia cena ofertowa 359 zł/m² (zobacz ceny transakcyjne z RCN). Oferty z 6 portali: Gratka (5), Nieruchomości-online (5), Adresowo (4), Domiporta (4), Morizon (3), Otodom (3). 67% to działki budowlane, średnia powierzchnia 38 814 m².
Powiązany poradnik
Najważniejsze ograniczenia działek letniskowych, rekreacyjnych i ROD przed zakupem.
Piotrowice
Działka na sprzedaż
912 zł/m²
519 999 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Piotrowice
O
0 zł/m²
0 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Piotrowice
O
0 zł/m²
0 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Piotrowice
O
0 zł/m²
0 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Piotrowice
O
650 zł/m²
1 086 800 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyPiotrowice
Działka na sprzedaż
650 zł/m²
1 086 800 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Piotrowice
Dzialka,na
550 zł/m²
1 375 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Piotrowice
Dzialka,na
488 zł/m²
2 975 400 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyPiotrowice
Działka na sprzedaż
488 zł/m²
2 975 400 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Piotrowice
Dzialke katowice kostuchna t boya
488 zł/m²
2 975 400 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyPiotrowice
Ob
488 zł/m²
2 975 400 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Piotrowice
Dzialka,na
134 zł/m²
145 300 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyPiotrowice
Działka na sprzedaż
134 zł/m²
145 300 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Piotrowice
Dzialke katowice kostuchna t boya
134 zł/m²
145 300 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyPiotrowice
Ob
134 zł/m²
145 300 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Piotrowice
Dzialka,na
128 zł/m²
21 600 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyPiotrowice
Działka na sprzedaż
128 zł/m²
21 600 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Piotrowice
Dzialke katowice kostuchna t boya
128 zł/m²
21 600 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyPiotrowice
Ob
128 zł/m²
21 600 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyPiotrowice
Ob
728 zł/m²
6 874 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
|---|---|---|---|---|---|---|---|
Piotrowice Działka na sprzedaż | 912 zł/m² | 519 999 zł | 570 m² | Otodom | 39 dni | Szczegóły | |
![]() | Piotrowice O | 0 zł/m² | 0 zł | 6098 m² | Adresowo | 50 dni | Szczegóły |
![]() | Piotrowice O | 0 zł/m² | 0 zł | 168 800 m² | Adresowo | 50 dni | Szczegóły |
![]() | Piotrowice O | 0 zł/m² | 0 zł | 1083 m² | Adresowo | 56 dni | Szczegóły |
![]() | Piotrowice O | 650 zł/m² | 1 086 800 zł | 1672 m² | Adresowo | 50 dni | Szczegóły |
Piotrowice Działka na sprzedaż | 650 zł/m² | 1 086 800 zł | 1672 m² | Otodom | 134 dni | Szczegóły | |
![]() | Piotrowice Dzialka,na | 550 zł/m² | 1 375 000 zł | 2500 m² | Nieruchomości-online | 58 dni | Szczegóły |
![]() | Piotrowice Dzialka,na | 488 zł/m² | 2 975 400 zł | 6098 m² | Nieruchomości-online | 58 dni | Szczegóły |
Piotrowice Działka na sprzedaż | 488 zł/m² | 2 975 400 zł | 6098 m² | Morizon | 284 dni | Szczegóły | |
![]() | Piotrowice Dzialke katowice kostuchna t boya | 488 zł/m² | 2 975 400 zł | 6098 m² | Domiporta | 284 dni | Szczegóły |
Piotrowice Ob | 488 zł/m² | 2 975 400 zł | 6098 m² | Gratka | 284 dni | Szczegóły | |
![]() | Piotrowice Dzialka,na | 134 zł/m² | 145 300 zł | 1083 m² | Nieruchomości-online | 58 dni | Szczegóły |
Piotrowice Działka na sprzedaż | 134 zł/m² | 145 300 zł | 1083 m² | Morizon | 287 dni | Szczegóły | |
![]() | Piotrowice Dzialke katowice kostuchna t boya | 134 zł/m² | 145 300 zł | 1083 m² | Domiporta | 287 dni | Szczegóły |
Piotrowice Ob | 134 zł/m² | 145 300 zł | 1083 m² | Gratka | 287 dni | Szczegóły | |
![]() | Piotrowice Dzialka,na | 128 zł/m² | 21 600 000 zł | 168 780 m² | Nieruchomości-online | 58 dni | Szczegóły |
Piotrowice Działka na sprzedaż | 128 zł/m² | 21 600 000 zł | 168 780 m² | Morizon | 288 dni | Szczegóły | |
![]() | Piotrowice Dzialke katowice kostuchna t boya | 128 zł/m² | 21 600 000 zł | 168 780 m² | Domiporta | 288 dni | Szczegóły |
Piotrowice Ob | 128 zł/m² | 21 600 000 zł | 168 780 m² | Gratka | 288 dni | Szczegóły | |
Piotrowice Ob | 728 zł/m² | 6 874 000 zł | 9439 m² | Gratka+1 | 543 dni | Szczegóły |