22 działek na sprzedaż – Porąbka (gm. Sosnowiec). Średnia cena ofertowa 242 zł/m² (zobacz ceny transakcyjne z RCN). Oferty z 5 portali: Otodom (9), Nieruchomości-online (6), Adresowo (4), Morizon (2), Gratka (1). 64% to działki budowlane, średnia powierzchnia 22 614 m².
Porównanie cen
| Wskaźnik | Ten obręb | Gmina Sosnowiec | Powiat Sosnowiec |
|---|---|---|---|
| Średnia transakcyjna | 127 zł/m² | 277 zł/m² | 278 zł/m² |
Plan ogólny
Status dla gminy Sosnowiec
Porąbka
Działka na sprzedaż
200 zł/m²
1 272 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyPorąbka
Ob
326 zł/m²
210 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Porąbka
O
0 zł/m²
0 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Porąbka
Dzialka,budowlana,ogrodzona
290 zł/m²
315 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyPorąbka
Działka na sprzedaż
290 zł/m²
315 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyPorąbka
Działka na sprzedaż
326 zł/m²
210 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyPorąbka
Działka na sprzedaż
450 zł/m²
380 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Porąbka
Dzialka,budowlana,nad
326 zł/m²
210 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Porąbka
O
266 zł/m²
340 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Porąbka
O
113 zł/m²
699 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Porąbka
O
369 zł/m²
1 299 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyPorąbka
Działka na sprzedaż
41 zł/m²
555 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyPorąbka
Działka na sprzedaż
413 zł/m²
259 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyPorąbka
Działka na sprzedaż
25 zł/m²
14 500 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyPorąbka
Działka na sprzedaż
12 zł/m²
35 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyPorąbka
Działka na sprzedaż
320 zł/m²
229 760 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Porąbka
Dzialka,ogrodzona
280 zł/m²
4 133 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
|---|---|---|---|---|---|---|---|
Porąbka Działka na sprzedaż | 200 zł/m² | 1 272 000 zł | 6361 m² | Otodom | 16 dni | Szczegóły | |
Porąbka Ob | 326 zł/m² | 210 000 zł | 645 m² | Gratka+1 | 17 dni | Szczegóły | |
![]() | Porąbka O | 0 zł/m² | 0 zł | 224 200 m² | Adresowo | 17 dni | Szczegóły |
![]() | Porąbka Dzialka,budowlana,ogrodzona | 290 zł/m² | 315 000 zł | 1087 m² | Nieruchomości-online | 39 dni | Szczegóły |
Porąbka Działka na sprzedaż | 290 zł/m² | 315 000 zł | 1087 m² | Morizon+1 | 39 dni | Szczegóły | |
Ot | Porąbka Działka na sprzedaż | 326 zł/m² | 210 000 zł | 645 m² | Otodom | 48 dni | Szczegóły |
Ot | Porąbka Działka na sprzedaż | 450 zł/m² | 380 000 zł | 844 m² | Otodom | 48 dni | Szczegóły |
![]() | Porąbka Dzialka,budowlana,nad | 326 zł/m² | 210 000 zł | 645 m² | Nieruchomości-online+1 | 48 dni | Szczegóły |
![]() | Porąbka O | 266 zł/m² | 340 000 zł | 1280 m² | Adresowo | 39 dni | Szczegóły |
![]() | Porąbka O | 113 zł/m² | 699 000 zł | 6181 m² | Adresowo | 39 dni | Szczegóły |
![]() | Porąbka O | 369 zł/m² | 1 299 000 zł | 3517 m² | Adresowo | 39 dni | Szczegóły |
Porąbka Działka na sprzedaż | 41 zł/m² | 555 000 zł | 13 593 m² | Morizon+4 | 48 dni | Szczegóły | |
Porąbka Działka na sprzedaż | 413 zł/m² | 259 000 zł | 627 m² | Otodom | 133 dni | Szczegóły | |
Porąbka Działka na sprzedaż | 25 zł/m² | 14 500 zł | 575 m² | Otodom | 192 dni | Szczegóły | |
Porąbka Działka na sprzedaż | 12 zł/m² | 35 000 zł | 3008 m² | Otodom | 192 dni | Szczegóły | |
![]() | Porąbka Dzialka,na | 19 zł/m² | 3 700 000 zł | 198 015 m² | Nieruchomości-online+4 | 48 dni | Szczegóły |
![]() | Porąbka Dzialka,na | 10 zł/m² | 62 000 zł | 6301 m² | Nieruchomości-online+4 | 48 dni | Szczegóły |
![]() | Porąbka Dzialka,przy lesie | 227 zł/m² | 240 000 zł | 1056 m² | Nieruchomości-online+3 | 48 dni | Szczegóły |
Porąbka Działka na sprzedaż | 320 zł/m² | 229 760 zł | 718 m² | Otodom | 262 dni | Szczegóły | |
![]() | Porąbka Dzialka,ogrodzona | 280 zł/m² | 4 133 000 zł | 14 760 m² | Nieruchomości-online | 48 dni | Szczegóły |