49 działek na sprzedaż – Zagórze (gm. Sosnowiec). Średnia cena ofertowa 198 zł/m² (zobacz ceny transakcyjne z RCN). Oferty z 8 portali: Nieruchomości-online (13), Adresowo (8), Gratka (6), Morizon (6), Otodom (6), Szybko (5), Domiporta (4), Sprzedajemy (1). 47% to działki budowlane, średnia powierzchnia 3607 m². 2 ofert z obniżoną ceną.
Porównanie cen
| Wskaźnik | Ten obręb | Gmina Sosnowiec | Powiat Sosnowiec |
|---|---|---|---|
| Średnia transakcyjna | 303 zł/m² | 277 zł/m² | 278 zł/m² |
Plan ogólny
Status dla gminy Sosnowiec

Zagórze
O
250 zł/m²
75 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyZagórze
Działka na sprzedaż
326 zł/m²
140 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Zagórze
Sosnowiec+Zagórze
62 zł/m²
2 089 300 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Zagórze
Sosnowiec+Zagórze
143 zł/m²
265 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyZagórze
Dzialka uslugowo handlowa do wynajecia dabrowa go...
4 zł/m²
20 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyZagórze
Sosnowiec+Zagórze
130 zł/m²
40 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyZagórze
Sosnowiec+Zagórze
39 zł/m²
230 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Zagórze
Sosnowiec+Zagórze
178 zł/m²
220 000 zł
−13,4%Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Zagórze
O
0 zł/m²
0 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Zagórze
O
0 zł/m²
0 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Zagórze
O
0 zł/m²
0 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Zagórze
O
0 zł/m²
0 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Zagórze
O
171 zł/m²
330 000 zł
−5,7%Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyZagórze
Ob
205 zł/m²
409 500 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyZagórze
Działka na sprzedaż
330 zł/m²
1 180 410 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Zagórze
O
0 zł/m²
0 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Zagórze
Dzialka,na
209 zł/m²
3 500 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Zagórze
O
159 zł/m²
48 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | Zagórze O | 250 zł/m² | 75 000 zł | 300 m² | Adresowo | 17 dni | Szczegóły |
Zagórze Działka na sprzedaż | 326 zł/m² | 140 000 zł | 430 m² | Otodom | 31 dni | Szczegóły | |
![]() | Zagórze Sosnowiec+Zagórze | 62 zł/m² | 2 089 300 zł | 33 781 m² | Szybko | 40 dni | Szczegóły |
![]() | Zagórze Sosnowiec+Zagórze | 143 zł/m² | 265 000 zł | 1852 m² | Szybko | 40 dni | Szczegóły |
Zagórze Dzialka uslugowo handlowa do wynajecia dabrowa go... | 4 zł/m² | 20 000 zł | 5000 m² | Sprzedajemy | 40 dni | Szczegóły | |
Sz | Zagórze Sosnowiec+Zagórze | 130 zł/m² | 40 000 zł | 308 m² | Szybko | 49 dni | Szczegóły |
Sz | Zagórze Sosnowiec+Zagórze | 39 zł/m² | 230 000 zł | 5863 m² | Szybko | 49 dni | Szczegóły |
![]() | Zagórze Sosnowiec+Zagórze | 178 zł/m² | 220 000 zł−13,4% | 1234 m² | Szybko | 49 dni | Szczegóły |
![]() | Zagórze O | 0 zł/m² | 0 zł | 1234 m² | Adresowo | 40 dni | Szczegóły |
![]() | Zagórze O | 0 zł/m² | 0 zł | 308 m² | Adresowo | 40 dni | Szczegóły |
![]() | Zagórze O | 0 zł/m² | 0 zł | 5863 m² | Adresowo | 40 dni | Szczegóły |
![]() | Zagórze O | 0 zł/m² | 0 zł | 490 m² | Adresowo | 40 dni | Szczegóły |
![]() | Zagórze Dzialka,na | 831 zł/m² | 2 990 000 zł | 3600 m² | Nieruchomości-online+4 | 45 dni | Szczegóły |
![]() | Zagórze O | 171 zł/m² | 330 000 zł−5,7% | 1927 m² | Adresowo | 49 dni | Szczegóły |
Zagórze Ob | 205 zł/m² | 409 500 zł | 1999 m² | Gratka+1 | 49 dni | Szczegóły | |
Zagórze Działka na sprzedaż | 330 zł/m² | 1 180 410 zł | 3577 m² | Morizon+1 | 49 dni | Szczegóły | |
![]() | Zagórze O | 0 zł/m² | 0 zł | 3000 m² | Adresowo | 40 dni | Szczegóły |
![]() | Zagórze Dzialka,na | 209 zł/m² | 3 500 000 zł | 16 728 m² | Nieruchomości-online | 48 dni | Szczegóły |
![]() | Zagórze O | 159 zł/m² | 48 000 zł | 301 m² | Adresowo | 40 dni | Szczegóły |
![]() | Zagórze Dzialka,na | 241 zł/m² | 100 000 zł | 415 m² | Nieruchomości-online+3 | 48 dni | Szczegóły |