321 działek na sprzedaż – gmina Sosnowiec. Średnia cena ofertowa 209 zł/m² (13% powyżej cen transakcyjnych z RCN). Oferty z 10 portali: Otodom (91), Adresowo (68), Nieruchomości-online (60), Gratka (26), OLX (23), Morizon (19), Domiporta (15), Szybko (14), Sprzedajemy (4), KRN (1). 65% to działki budowlane, średnia powierzchnia 9273 m². 3 ofert z obniżoną ceną.
Porównanie cen
| Wskaźnik | Ta gmina | Powiat Sosnowiec | Województwo śląskie |
|---|---|---|---|
| Średnia transakcyjna | 277 zł/m² | 278 zł/m² | 184 zł/m² |
Plan ogólny
Status dla gminy Sosnowiec
11
Działka na sprzedaż
273 zł/m²
82 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Ostrowy Górnicze
O
132 zł/m²
55 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły11
Działka na sprzedaż
313 zł/m²
125 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
12
O
81 zł/m²
30 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyPorąbka
Działka na sprzedaż
200 zł/m²
1 272 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyPorąbka
Ob
326 zł/m²
210 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły11
Działka na sprzedaż
133 zł/m²
4000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły12
Ob
195 zł/m²
3 000 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyOstrowy Górnicze
Działka na sprzedaż
180 zł/m²
110 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
10
O
253 zł/m²
249 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
10
O
252 zł/m²
548 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
11
O
117 zł/m²
35 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
11
O
79 zł/m²
38 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
11
O
171 zł/m²
70 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
11
O
69 zł/m²
38 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
10
O
182 zł/m²
60 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
Zagórze
O
250 zł/m²
75 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
11
O
118 zł/m²
55 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
11
O
118 zł/m²
55 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
|---|---|---|---|---|---|---|---|
11 Działka na sprzedaż | 273 zł/m² | 82 000 zł | 300 m² | OLX | 22 dni | Szczegóły | |
![]() | Ostrowy Górnicze O | 132 zł/m² | 55 000 zł | 418 m² | Adresowo | 22 dni | Szczegóły |
11 Działka na sprzedaż | 313 zł/m² | 125 000 zł | 400 m² | OLX | 23 dni | Szczegóły | |
![]() | 12 O | 81 zł/m² | 30 000 zł | 372 m² | Adresowo | 23 dni | Szczegóły |
Porąbka Działka na sprzedaż | 200 zł/m² | 1 272 000 zł | 6361 m² | Otodom | 25 dni | Szczegóły | |
9 Działka na sprzedaż | 263 zł/m² | 4 250 000 zł | 16 155 m² | Otodom+2 | 26 dni | Szczegóły | |
Porąbka Ob | 326 zł/m² | 210 000 zł | 645 m² | Gratka+1 | 27 dni | Szczegóły | |
11 Działka na sprzedaż | 133 zł/m² | 4000 zł | 30 m² | OLX | 31 dni | Szczegóły | |
12 Ob | 195 zł/m² | 3 000 000 zł | 15 392 m² | Gratka+1 | 31 dni | Szczegóły | |
Ostrowy Górnicze Działka na sprzedaż | 180 zł/m² | 110 000 zł | 612 m² | OLX | 32 dni | Szczegóły | |
![]() | 10 O | 253 zł/m² | 249 000 zł | 986 m² | Adresowo | 26 dni | Szczegóły |
![]() | 10 O | 252 zł/m² | 548 000 zł | 2174 m² | Adresowo | 26 dni | Szczegóły |
![]() | 11 O | 117 zł/m² | 35 000 zł | 300 m² | Adresowo | 26 dni | Szczegóły |
![]() | 11 O | 79 zł/m² | 38 000 zł | 480 m² | Adresowo | 26 dni | Szczegóły |
![]() | 11 O | 171 zł/m² | 70 000 zł | 410 m² | Adresowo | 26 dni | Szczegóły |
![]() | 11 O | 69 zł/m² | 38 000 zł | 550 m² | Adresowo | 26 dni | Szczegóły |
![]() | 10 O | 182 zł/m² | 60 000 zł | 330 m² | Adresowo | 26 dni | Szczegóły |
![]() | Zagórze O | 250 zł/m² | 75 000 zł | 300 m² | Adresowo | 26 dni | Szczegóły |
![]() | 11 O | 118 zł/m² | 55 000 zł | 466 m² | Adresowo | 26 dni | Szczegóły |