Indeks Atrakcyjności
wszystkie typy działek, dane z RCN
Wszystkie portale, wszystkie typy
Wrocław, Wrocław | Dane zaktualizowane: 1 maja 2026
Średnia cena działki w obrębie Oporów (Wrocław) wynosi 2363 zł/m² na podstawie 21 transakcji wszystkich typów działek z Rejestru Cen Nieruchomości (GUGiK). Dane zaktualizowane: 1 maja 2026.
| Parametr | Wartość | Źródło |
|---|---|---|
| Średnia cena/m² | 2363 zł/m² | RCN (GUGiK) |
| Liczba transakcji | 21 | RCN (GUGiK) |
| Vs średnia gminy | +218,4% | RCN (GUGiK) |
| Dane zaktualizowane | 1 maja 2026 | — |
| Data | Cena | Powierzchnia | Cena/m² |
|---|---|---|---|
| 17 września 2025 | 1 760 996 zł | 1875 m² | 939 zł/m² |
| 15 lipca 2025 | 5 227 500 zł | 3328 m² | 1571 zł/m² |
| 17 kwietnia 2025 | 2 890 500 zł | 1589 m² | 1819 zł/m² |
| 31 marca 2025 | 4 920 000 zł | 3328 m² | 1478 zł/m² |
| 18 marca 2025 | 1 760 956 zł | 1875 m² | 939 zł/m² |
| 4 września 2023 | 900 000 zł | 437 m² | 2060 zł/m² |
Średnia cena działek w obrębie Oporów wynosi 2363 zł/m², czyli +218,4% względem średniej gminy Wrocław (742 zł/m²). Dane z Rejestru Cen Nieruchomości (GUGiK).
Najtańsze grunty w obrębie Oporów znajdziesz w Marszowice (492 zł/m²), a najdroższe w Grabiszyn (3238 zł/m²).
| Obręb | Średnia rynkowa/m² | Transakcji | Trend r/r |
|---|---|---|---|
| 1779 zł/m² | 43 | — | |
| 1026 zł/m² | 43 | — | |
| 2821 zł/m² | 40 | — | |
| 630 zł/m² | 35 | — | |
| 590 zł/m² | 33 | — | |
| 1252 zł/m² | 31 | — | |
| 1037 zł/m² | 31 | — | |
| 1080 zł/m² | 27 | — | |
| 971 zł/m² | 25 | — | |
| 492 zł/m² | 24 | — | |
| 3238 zł/m² | 21 | — | |
OporówTen obręb | 2363 zł/m² | 21 | — |
Na poziomie gminy zobaczysz pełne zestawienie obrębów, szerszy kontekst cen i wszystkie dostępne porównania.
Na mapie zaznaczono 21 transakcji gruntami w obrębie Oporów. Kliknij dowolny punkt, by zobaczyć szczegóły: cenę, powierzchnię, cenę za m² i datę sprzedaży z aktu notarialnego.
Mapa załaduje się po przewinięciu do tej sekcji.
6 punktów transakcyjnych
Przybliż mapę i kliknij punkt, aby zobaczyć cenę, metraż i datę transakcji.
Profil ryzyka działek w obrębie Oporów jest podwyższony: 4 wskaźników sygnalizuje poważne zagrożenia. Przed zakupem działki w tej okolicy zdecydowanie zalecamy szczegółową analizę.
Powódź
WystępujeW okolicy występują tereny zalewowe (Q10). Niektóre działki mogą być zagrożone – sprawdź konkretną parcelę.
Sprawdź konkretną parcelę w Audycie Działki, aby potwierdzić czy działka leży w strefie zalewowej.