Indeks Atrakcyjności
wszystkie typy działek, dane z RCN
Wszystkie portale, wszystkie typy
Leżajsk, leżajski | Dane zaktualizowane: 1 maja 2026
Średnia cena działki w obrębie Stare Miasto (Leżajsk) wynosi 31 zł/m² na podstawie 19 transakcji wszystkich typów działek z Rejestru Cen Nieruchomości (GUGiK). Dane zaktualizowane: 1 maja 2026.
| Parametr | Wartość | Źródło |
|---|---|---|
| Średnia cena/m² | 31 zł/m² | RCN (GUGiK) |
| Liczba transakcji | 19 | RCN (GUGiK) |
| Vs średnia gminy | -74,2% | RCN (GUGiK) |
| Dane zaktualizowane | 1 maja 2026 | — |
Ze względu na niewielką liczbę transakcji (19), dane mogą nie odzwierciedlać pełnego obrazu rynku.
| Data | Cena | Powierzchnia | Cena/m² |
|---|---|---|---|
| 16 grudnia 2022 | 225 266 zł | 2539 m² | 89 zł/m² |
| 15 listopada 2022 | 12 000 zł | 1429 m² | 8 zł/m² |
| 15 listopada 2022 | 12 000 zł | 1902 m² | 6 zł/m² |
| 27 września 2022 | 58 480 zł | 2924 m² | 20 zł/m² |
| 14 lipca 2022 | 23 000 zł | 2034 m² | 11 zł/m² |
| 27 czerwca 2022 | 2500 zł | 265 m² | 9 zł/m² |
| 18 stycznia 2022 | 9000 zł | 280 m² | 32 zł/m² |
| 11 stycznia 2022 | 110 000 zł | 3535 m² | 31 zł/m² |
| 13 grudnia 2021 | 65 000 zł | 1415 m² | 46 zł/m² |
| 3 grudnia 2021 | 30 000 zł | 5854 m² | 5 zł/m² |
| 30 listopada 2021 | 80 000 zł | 4511 m² | 18 zł/m² |
Średnia cena działek w obrębie Stare Miasto wynosi 31 zł/m², czyli -74,2% względem średniej gminy Leżajsk (121 zł/m²). Dane z Rejestru Cen Nieruchomości (GUGiK).
Najtańsze grunty w obrębie Stare Miasto znajdziesz w Brzóza Królewska (24 zł/m²), a najdroższe w Wierzawice (55 zł/m²).
| Obręb | Średnia rynkowa/m² | Transakcji | Trend r/r |
|---|---|---|---|
| 55 zł/m² | 40 | — | |
| 24 zł/m² | 30 | — | |
Stare MiastoTen obręb | 31 zł/m² | 19 | — |
| 46 zł/m² | 18 | — | |
| brak danych | 12 | — | |
| brak danych | 10 | — | |
| brak danych | 10 | — | |
| brak danych | 8 | — | |
| brak danych | 6 | — | |
| brak danych | 5 | — | |
| brak danych | 0 | — | |
| brak danych | 0 | — |
Na poziomie gminy zobaczysz pełne zestawienie obrębów, szerszy kontekst cen i wszystkie dostępne porównania.
Na mapie zaznaczono 19 transakcji gruntami w obrębie Stare Miasto. Kliknij dowolny punkt, by zobaczyć szczegóły: cenę, powierzchnię, cenę za m² i datę sprzedaży z aktu notarialnego.