Indeks Atrakcyjności
wszystkie typy działek, dane z RCN
Wszystkie portale, wszystkie typy
Leżajsk, leżajski | Dane zaktualizowane: 1 maja 2026
Średnia cena działki w obrębie Wierzawice (Leżajsk) wynosi 55 zł/m² na podstawie 40 transakcji wszystkich typów działek z Rejestru Cen Nieruchomości (GUGiK). Dane zaktualizowane: 1 maja 2026.
| Parametr | Wartość | Źródło |
|---|---|---|
| Średnia cena/m² | 55 zł/m² | RCN (GUGiK) |
| Liczba transakcji | 40 | RCN (GUGiK) |
| Vs średnia gminy | -54,8% | RCN (GUGiK) |
| Dane zaktualizowane | 1 maja 2026 | — |
| Data | Cena | Powierzchnia | Cena/m² |
|---|---|---|---|
| 12 sierpnia 2024 | 5000 zł | 936 m² | 5 zł/m² |
| 12 sierpnia 2024 | 77 150 zł | 1543 m² | 50 zł/m² |
| 29 maja 2024 | 144 300 zł | 2405 m² | 60 zł/m² |
| 29 maja 2024 | 149 340 zł | 2489 m² | 60 zł/m² |
| 24 listopada 2022 | 150 000 zł | 1397 m² | 107 zł/m² |
| 14 listopada 2022 | 40 400 zł | 799 m² | 51 zł/m² |
| 2 listopada 2022 | 50 000 zł | 1500 m² | 33 zł/m² |
| 28 września 2022 | 114 000 zł | 989 m² | 115 zł/m² |
| 28 września 2022 | 114 000 zł | 1271 m² | 90 zł/m² |
| 6 września 2022 | 24 000 zł | 4389 m² | 5 zł/m² |
| 5 września 2022 | 166 500 zł | 800 m² | 208 zł/m² |
| 5 września 2022 | 80 000 zł | 543 m² | 147 zł/m² |
| 5 września 2022 | 166 500 zł | 1058 m² | 157 zł/m² |
| 5 września 2022 | 80 000 zł | 791 m² | 101 zł/m² |
| 6 czerwca 2022 | 12 000 zł | 2060 m² | 6 zł/m² |
| 6 czerwca 2022 | 12 000 zł | 1952 m² | 6 zł/m² |
| 28 kwietnia 2022 | 30 000 zł | 2011 m² | 15 zł/m² |
| 20 kwietnia 2022 | 69 000 zł | 840 m² | 82 zł/m² |
| 12 kwietnia 2022 | 60 000 zł | 373 m² | 161 zł/m² |
| 10 marca 2022 | 39 000 zł | 799 m² | 49 zł/m² |
| 9 marca 2022 | 188 000 zł | 800 m² | 235 zł/m² |
| 9 marca 2022 | 188 000 zł | 799 m² | 235 zł/m² |
| 9 marca 2022 | 55 000 zł | 880 m² | 63 zł/m² |
| 28 stycznia 2022 | 29 143 zł | 4928 m² | 6 zł/m² |
| 28 stycznia 2022 | 29 143 zł | 4278 m² | 7 zł/m² |
| 21 stycznia 2022 | 76 000 zł | 1957 m² | 39 zł/m² |
| 18 października 2021 | 28 280 zł | 800 m² | 35 zł/m² |
| 18 października 2021 | 53 530 zł | 800 m² | 67 zł/m² |
| 5 października 2021 | 27 474 zł | 3769 m² | 7 zł/m² |
| 8 września 2021 | 59 000 zł | 1698 m² | 35 zł/m² |
| 8 września 2021 | 59 000 zł | 933 m² | 63 zł/m² |
| 23 lipca 2021 | 25 000 zł | 4910 m² | 5 zł/m² |
| 23 lipca 2021 | 25 000 zł | 4303 m² | 6 zł/m² |
Średnia cena działek w obrębie Wierzawice wynosi 55 zł/m², czyli -54,8% względem średniej gminy Leżajsk (121 zł/m²). Dane z Rejestru Cen Nieruchomości (GUGiK).
Wśród sąsiednich lokalizacji najniższe ceny ma Brzóza Królewska (24 zł/m²), a najwyższe Giedlarowa (46 zł/m²).
| Obręb | Średnia rynkowa/m² | Transakcji | Trend r/r |
|---|---|---|---|
WierzawiceTen obręb | 55 zł/m² | 40 | — |
| 24 zł/m² | 30 | — | |
| 31 zł/m² | 19 | — | |
| 46 zł/m² | 18 | — | |
| brak danych | 12 | — | |
| brak danych | 10 | — | |
| brak danych | 10 | — | |
| brak danych | 8 | — | |
| brak danych | 6 | — | |
| brak danych | 5 | — | |
| brak danych | 0 | — | |
| brak danych | 0 | — |
Na poziomie gminy zobaczysz pełne zestawienie obrębów, szerszy kontekst cen i wszystkie dostępne porównania.
Na mapie zaznaczono 40 transakcji gruntami w obrębie Wierzawice. Kliknij dowolny punkt, by zobaczyć szczegóły: cenę, powierzchnię, cenę za m² i datę sprzedaży z aktu notarialnego.
Mapa załaduje się po przewinięciu do tej sekcji.
33 punktów transakcyjnych
Przybliż mapę i kliknij punkt, aby zobaczyć cenę, metraż i datę transakcji.
Profil ryzyka działek w obrębie Wierzawice jest podwyższony: 3 wskaźników sygnalizuje poważne zagrożenia. Przed zakupem działki w tej okolicy zdecydowanie zalecamy szczegółową analizę.
Powódź
WystępujeW okolicy występują tereny zalewowe (Q10). Niektóre działki mogą być zagrożone – sprawdź konkretną parcelę.