Indeks Atrakcyjności
działki budowlane, RCN + sygnał ofertowy z Otodom/OLX
W całym obszarze: 67 wiarygodnych transakcji cenowych.
Wszystkie portale, wszystkie typy
Gdynia, Gdynia | Dane zaktualizowane: 1 maja 2026
Średnia cena działki budowlanej w obrębie Kamienna Góra (Gdynia) wynosi 5173 zł/m² na podstawie 24 transakcji budowlanych z Rejestru Cen Nieruchomości (GUGiK) oraz 11 aktywnych ofert budowlanych z Otodom/OLX. Dane zaktualizowane: 1 maja 2026.
| Parametr | Wartość | Źródło |
|---|---|---|
| Średnia cena/m² | 5173 zł/m² | RCN + Otodom/OLX |
| Liczba transakcji | 24 | RCN (GUGiK) |
| Vs średnia gminy | +619,7% | RCN (GUGiK) |
| Dane zaktualizowane | 1 maja 2026 | — |
| Data | Cena | Powierzchnia | Cena/m² |
|---|---|---|---|
| 3 kwietnia 2023 | 840 000 zł | 335 m² | 2507 zł/m² |
| 3 kwietnia 2023 | 5 160 000 zł | 1783 m² | 2894 zł/m² |
| 27 czerwca 2022 | 2 100 000 zł | 555 m² | 3784 zł/m² |
| 6 czerwca 2022 | 5 113 110 zł | 581 m² | 8801 zł/m² |
| 23 grudnia 2021 | 1 679 789 zł | 557 m² | 3016 zł/m² |
| 23 grudnia 2021 | 2 069 689 zł | 557 m² | 3716 zł/m² |
| 22 grudnia 2021 | 2 584 523 zł | 857 m² | 3016 zł/m² |
| 21 grudnia 2021 | 2 578 751 zł | 694 m² | 3716 zł/m² |
| 21 grudnia 2021 | 2 092 951 zł | 694 m² | 3016 zł/m² |
| 20 grudnia 2021 | 2 177 447 zł | 586 m² | 3716 zł/m² |
| 20 grudnia 2021 | 1 767 247 zł | 586 m² | 3016 zł/m² |
| 16 grudnia 2021 | 1 574 237 zł | 522 m² | 3016 zł/m² |
| 16 grudnia 2021 | 1 939 637 zł | 522 m² | 3716 zł/m² |
| 10 lutego 2021 | 6 700 000 zł | 1548 m² | 4328 zł/m² |
| 10 lutego 2021 | 7 000 000 zł | 1192 m² | 5872 zł/m² |
| 31 sierpnia 2020 | 1 150 000 zł | 581 m² | 1979 zł/m² |
| 12 września 2019 | 4305 zł | 110 m² | 39 zł/m² |
| 19 czerwca 2019 | 1 901 852 zł | 355 m² | 5357 zł/m² |
| 19 czerwca 2019 | 1 901 852 zł | 355 m² | 5357 zł/m² |
| 9 lipca 2018 | 485 000 zł | 304 m² | 1595 zł/m² |
| 8 września 2017 | 3 062 700 zł | 1378 m² | 2223 zł/m² |
| 4 września 2017 | 199 000 zł | 463 m² | 430 zł/m² |
| 17 marca 2016 | 40 000 zł | 125 m² | 320 zł/m² |
| 15 stycznia 2016 | 1 110 000 zł | 1947 m² | 570 zł/m² |
Ceny ofertowe działek w obrębie Kamienna Góra są o 138,7% wyższe od cen transakcyjnych. Oferty mogą być zawyżone – sprawdź ceny transakcyjne z Rejestru Cen Nieruchomości zanim podejmiesz decyzję.
Wykres pokazuje tylko typy z co najmniej 10 aktywnymi ofertami, dlatego jego zakres jest węższy niż pełny podział transakcji.
| Typ | Transakcyjna/m² | Ofertowa/m² | Różnica | Średnia rynkowa/m² | Transakcji |
|---|---|---|---|---|---|
| Budowlane | 3327 zł/m² | 7942 zł/m² | +138,7% | 5173 zł/m² | 24 |
Ceny transakcyjne: Rejestr Cen Nieruchomości (GUGiK), ostatnie 10 lat. Ceny ofertowe: aktualne ogłoszenia z portali nieruchomości. Średnia rynkowa: 60% cena transakcyjna + 40% cena ofertowa.
Średnia cena działek w obrębie Kamienna Góra wynosi 5173 zł/m², czyli +619,7% względem średniej gminy Gdynia (719 zł/m²). Dane z Rejestru Cen Nieruchomości (GUGiK).
W obrębie Kamienna Góra najtaniej jest w Babie Doły (154 zł/m²), a za najwyższą cenę zapłacisz w Śródmieście (4612 zł/m²).
| Obręb | Średnia rynkowa/m² | Transakcji | Trend r/r |
|---|---|---|---|
| 533 zł/m² | 329 | -30.4% | |
| 2707 zł/m² | 96 | — | |
| 3184 zł/m² | 93 | — | |
| 1250 zł/m² | 87 | -1.4% | |
| 413 zł/m² | 75 | — | |
| 604 zł/m² | 68 | — | |
| 1788 zł/m² | 67 | — | |
| 507 zł/m² | 64 | — | |
| 661 zł/m² | 60 | — | |
| 4612 zł/m² | 36 | — | |
| 154 zł/m² | 27 | — | |
Kamienna GóraTen obręb | 5173 zł/m² | 24 | — |
Na poziomie gminy zobaczysz pełne zestawienie obrębów, szerszy kontekst cen i wszystkie dostępne porównania.