Indeks Atrakcyjności
działki budowlane, dane z RCN
W całym obszarze: 105 wiarygodnych transakcji cenowych.
Wszystkie portale, wszystkie typy
Gdynia, Gdynia | Dane zaktualizowane: 1 maja 2026
Średnia cena działki budowlanej w obrębie Leszczynki (Gdynia) wynosi 734 zł/m² na podstawie 33 transakcji budowlanych z Rejestru Cen Nieruchomości (GUGiK). Dane zaktualizowane: 1 maja 2026.
| Parametr | Wartość | Źródło |
|---|---|---|
| Średnia cena/m² | 734 zł/m² | RCN (GUGiK) |
| Liczba transakcji | 33 | RCN (GUGiK) |
| Vs średnia gminy | +2,2% | RCN (GUGiK) |
| Dane zaktualizowane | 1 maja 2026 | — |
| Data | Cena | Powierzchnia | Cena/m² |
|---|---|---|---|
| 28 czerwca 2023 | 3 111 900 zł | 625 m² | 4979 zł/m² |
| 12 stycznia 2023 | 2 490 750 zł | 1702 m² | 1463 zł/m² |
| 27 października 2022 | 3 321 000 zł | 2704 m² | 1228 zł/m² |
| 16 września 2022 | 6 249 015 zł | 5645 m² | 1107 zł/m² |
| 7 stycznia 2022 | 645 000 zł | 578 m² | 1116 zł/m² |
| 16 września 2021 | 131 790 zł | 727 m² | 181 zł/m² |
| 3 września 2021 | 1 800 000 zł | 1478 m² | 1218 zł/m² |
| 26 lipca 2021 | 16 100 zł | 74 m² | 218 zł/m² |
| 7 maja 2021 | 100 000 zł | 255 m² | 392 zł/m² |
| 16 kwietnia 2021 | 330 000 zł | 473 m² | 698 zł/m² |
| 28 grudnia 2020 | 1 531 357 zł | 1205 m² | 1271 zł/m² |
| 3 listopada 2020 | 662 146 zł | 1042 m² | 635 zł/m² |
| 16 września 2020 | 4 872 571 zł | 4716 m² | 1033 zł/m² |
| 17 sierpnia 2020 | 460 000 zł | 728 m² | 632 zł/m² |
| 11 marca 2020 | 31 980 zł | 82 m² | 390 zł/m² |
| 14 lutego 2020 | 150 000 zł | 350 m² | 429 zł/m² |
| 27 grudnia 2019 | 1 441 781 zł | 624 m² | 2311 zł/m² |
| 27 grudnia 2019 | 1 441 781 zł | 623 m² | 2314 zł/m² |
| 5 sierpnia 2019 | 400 000 zł | 673 m² | 594 zł/m² |
| 14 marca 2019 | 184 000 zł | 317 m² | 580 zł/m² |
| 10 grudnia 2018 | 5 404 005 zł | 8719 m² | 620 zł/m² |
| 27 sierpnia 2018 | 315 000 zł | 458 m² | 688 zł/m² |
| 24 sierpnia 2018 | 2 200 000 zł | 3787 m² | 581 zł/m² |
| 17 lipca 2018 | 185 000 zł | 208 m² | 889 zł/m² |
| 1 marca 2018 | 55 000 zł | 125 m² | 440 zł/m² |
| 16 października 2017 | 200 000 zł | 533 m² | 375 zł/m² |
| 16 października 2017 | 200 000 zł | 317 m² | 631 zł/m² |
| 30 czerwca 2017 | 380 000 zł | 739 m² | 514 zł/m² |
| 10 stycznia 2017 | 8400 zł | 24 m² | 350 zł/m² |
| 16 września 2016 | 357 000 zł | 531 m² | 672 zł/m² |
| 16 maja 2016 | 14 883 zł | 32 m² | 465 zł/m² |
| 5 maja 2016 | 290 000 zł | 310 m² | 935 zł/m² |
| 22 marca 2016 | 416 500 zł | 531 m² | 784 zł/m² |
Średnia cena działek w obrębie Leszczynki wynosi 734 zł/m², czyli +2,2% względem średniej gminy Gdynia (719 zł/m²). Dane z Rejestru Cen Nieruchomości (GUGiK).
Wśród sąsiednich lokalizacji najniższe ceny ma Babie Doły (154 zł/m²), a najwyższe Kamienna Góra (5173 zł/m²).
| Obręb | Średnia rynkowa/m² | Transakcji | Trend r/r |
|---|---|---|---|
| 533 zł/m² | 329 | -30.4% | |
| 2707 zł/m² | 96 | — | |
| 3184 zł/m² | 93 | — | |
| 1250 zł/m² | 87 | -1.4% | |
| 413 zł/m² | 75 | — | |
| 604 zł/m² | 68 | — | |
| 1788 zł/m² | 67 | — | |
| 507 zł/m² | 64 | — | |
| 661 zł/m² | 60 | — | |
LeszczynkiTen obręb | 734 zł/m² | 33 | — |
| 154 zł/m² | 27 | — | |
| 5173 zł/m² | 24 | — |
Na poziomie gminy zobaczysz pełne zestawienie obrębów, szerszy kontekst cen i wszystkie dostępne porównania.
Na mapie zaznaczono 105 transakcji gruntami w obrębie Leszczynki. Kliknij dowolny punkt, by zobaczyć szczegóły: cenę, powierzchnię, cenę za m² i datę sprzedaży z aktu notarialnego.
Mapa załaduje się po przewinięciu do tej sekcji.
33 punktów transakcyjnych
Przybliż mapę i kliknij punkt, aby zobaczyć cenę, metraż i datę transakcji.
Profil ryzyka działek w obrębie Leszczynki jest podwyższony: 4 wskaźników sygnalizuje poważne zagrożenia. Przed zakupem działki w tej okolicy zdecydowanie zalecamy szczegółową analizę.
Powódź
WystępujeW okolicy występują tereny zalewowe (Q10). Niektóre działki mogą być zagrożone – sprawdź konkretną parcelę.
Sprawdź konkretną parcelę w Audycie Działki, aby potwierdzić czy działka leży w strefie zalewowej.