Indeks Atrakcyjności
wszystkie typy działek, dane z RCN
Wszystkie portale, wszystkie typy
Gdynia, Gdynia | Dane zaktualizowane: 1 maja 2026
Średnia cena działki w obrębie Pogórze (Gdynia) wynosi 661 zł/m² na podstawie 60 transakcji wszystkich typów działek z Rejestru Cen Nieruchomości (GUGiK). Dane zaktualizowane: 1 maja 2026.
| Parametr | Wartość | Źródło |
|---|---|---|
| Średnia cena/m² | 661 zł/m² | RCN (GUGiK) |
| Liczba transakcji | 60 | RCN (GUGiK) |
| Vs średnia gminy | -8% | RCN (GUGiK) |
| Dane zaktualizowane | 1 maja 2026 | — |
Zbyt mało transakcji budowlanych (11) dla wiarygodnej średniej. Pokazujemy średnią dla wszystkich typów działek.
| Data | Cena | Powierzchnia | Cena/m² |
|---|---|---|---|
| 4 listopada 2021 | 150 000 zł | 437 m² | 343 zł/m² |
| 16 kwietnia 2021 | 206 222 zł | 518 m² | 398 zł/m² |
| 26 stycznia 2021 | 180 000 zł | 445 m² | 404 zł/m² |
| 31 lipca 2020 | 247 000 zł | 648 m² | 381 zł/m² |
| 20 grudnia 2019 | 120 000 zł | 700 m² | 171 zł/m² |
| 3 września 2019 | 250 000 zł | 670 m² | 373 zł/m² |
| 15 lipca 2019 | 275 000 zł | 666 m² | 413 zł/m² |
| 22 listopada 2018 | 7749 zł | 18 m² | 431 zł/m² |
| 31 stycznia 2018 | 215 000 zł | 995 m² | 216 zł/m² |
| 26 lipca 2017 | 160 000 zł | 524 m² | 305 zł/m² |
| 5 stycznia 2016 | 454 200 zł | 2271 m² | 200 zł/m² |
Średnia cena działek w obrębie Pogórze wynosi 661 zł/m², czyli -8% względem średniej gminy Gdynia (719 zł/m²). Dane z Rejestru Cen Nieruchomości (GUGiK).
W obrębie Pogórze najtaniej jest w Babie Doły (154 zł/m²), a za najwyższą cenę zapłacisz w Kamienna Góra (5173 zł/m²).
| Obręb | Średnia rynkowa/m² | Transakcji | Trend r/r |
|---|---|---|---|
| 533 zł/m² | 329 | -30.4% | |
| 2707 zł/m² | 96 | — | |
| 3184 zł/m² | 93 | — | |
| 1250 zł/m² | 87 | -1.4% | |
| 413 zł/m² | 75 | — | |
| 604 zł/m² | 68 | — | |
| 1788 zł/m² | 67 | — | |
| 507 zł/m² | 64 | — | |
PogórzeTen obręb | 661 zł/m² | 60 | — |
| 2022 zł/m² | 43 | — | |
| 154 zł/m² | 27 | — | |
| 5173 zł/m² | 24 | — |
Na poziomie gminy zobaczysz pełne zestawienie obrębów, szerszy kontekst cen i wszystkie dostępne porównania.
Na mapie zaznaczono 60 transakcji gruntami w obrębie Pogórze. Kliknij dowolny punkt, by zobaczyć szczegóły: cenę, powierzchnię, cenę za m² i datę sprzedaży z aktu notarialnego.
Mapa załaduje się po przewinięciu do tej sekcji.
11 punktów transakcyjnych
Przybliż mapę i kliknij punkt, aby zobaczyć cenę, metraż i datę transakcji.
Profil ryzyka działek w obrębie Pogórze jest podwyższony: 3 wskaźników sygnalizuje poważne zagrożenia. Przed zakupem działki w tej okolicy zdecydowanie zalecamy szczegółową analizę.
Powódź
WystępujeW okolicy występują tereny zalewowe (Q10). Niektóre działki mogą być zagrożone – sprawdź konkretną parcelę.
Sprawdź konkretną parcelę w Audycie Działki, aby potwierdzić czy działka leży w strefie zalewowej.