Indeks Atrakcyjności
wszystkie typy działek, dane z RCN
Wszystkie portale, wszystkie typy
Warszawa, Warszawa | Dane zaktualizowane: 1 maja 2026
Średnia cena działki w obrębie 3-14-15 (Warszawa) wynosi 1588 zł/m² na podstawie 80 transakcji wszystkich typów działek z Rejestru Cen Nieruchomości (GUGiK). Dane zaktualizowane: 1 maja 2026.
| Parametr | Wartość | Źródło |
|---|---|---|
| Średnia cena/m² | 1588 zł/m² | RCN (GUGiK) |
| Liczba transakcji | 80 | RCN (GUGiK) |
| Vs średnia gminy | +189,6% | RCN (GUGiK) |
| Dane zaktualizowane | 1 maja 2026 | — |
Zbyt mało transakcji budowlanych (17) dla wiarygodnej średniej. Pokazujemy średnią dla wszystkich typów działek.
| Data | Cena | Powierzchnia | Cena/m² |
|---|---|---|---|
| 12 września 2025 | 745 000 zł | 670 m² | 1112 zł/m² |
| 4 lipca 2024 | 1 555 950 zł | 1319 m² | 1180 zł/m² |
| 5 stycznia 2022 | 918 000 zł | 1319 m² | 696 zł/m² |
| 28 grudnia 2021 | 14 667 zł | 65 m² | 226 zł/m² |
| 28 grudnia 2021 | 9477 zł | 42 m² | 226 zł/m² |
| 21 czerwca 2021 | 349 000 zł | 800 m² | 436 zł/m² |
| 20 maja 2021 | 760 000 zł | 1153 m² | 659 zł/m² |
| 7 maja 2021 | 1 330 000 zł | 1152 m² | 1155 zł/m² |
| 7 maja 2021 | 1 330 000 zł | 1152 m² | 1155 zł/m² |
| 6 marca 2020 | 1 099 000 zł | 1118 m² | 983 zł/m² |
| 6 marca 2020 | 1 099 000 zł | 1131 m² | 972 zł/m² |
| 29 stycznia 2020 | 345 000 zł | 640 m² | 539 zł/m² |
| 9 października 2017 | 385 000 zł | 814 m² | 473 zł/m² |
| 9 sierpnia 2017 | 250 000 zł | 822 m² | 304 zł/m² |
| 27 czerwca 2017 | 240 000 zł | 819 m² | 293 zł/m² |
| 27 czerwca 2017 | 10 000 zł | 28 m² | 357 zł/m² |
| 26 maja 2017 | 330 000 zł | 1000 m² | 330 zł/m² |
| 11 maja 2017 | 500 000 zł | 1001 m² | 500 zł/m² |
Średnia cena działek w obrębie 3-14-15 wynosi 1588 zł/m², czyli +189,6% względem średniej gminy Warszawa (548 zł/m²). Dane z Rejestru Cen Nieruchomości (GUGiK).
Najtańsze grunty w obrębie 3-14-15 znajdziesz w 4-15-06 (12 zł/m²), a najdroższe w 1-02-03 (6858 zł/m²).
| Obręb | Średnia rynkowa/m² | Transakcji | Trend r/r |
|---|---|---|---|
| 125 zł/m² | 139 | — | |
| 149 zł/m² | 119 | — | |
| 222 zł/m² | 101 | — | |
| 1091 zł/m² | 97 | — | |
| 25 zł/m² | 96 | — | |
| 152 zł/m² | 85 | — | |
| 244 zł/m² | 83 | — | |
| 155 zł/m² | 81 | — | |
3-14-15Ten obręb | 1588 zł/m² | 80 | — |
| 65 zł/m² | 80 | — | |
| 12 zł/m² | 22 | — | |
| 6858 zł/m² | 15 | — |
Na poziomie gminy zobaczysz pełne zestawienie obrębów, szerszy kontekst cen i wszystkie dostępne porównania.
Mapa dla obrębu 3-14-15 obejmuje 80 zarejestrowanych transakcji z RCN. Skupiska punktów wskazują obszary o największej aktywności rynkowej w poszczególnych częściach lokalizacji.
Mapa załaduje się po przewinięciu do tej sekcji.
18 punktów transakcyjnych
Przybliż mapę i kliknij punkt, aby zobaczyć cenę, metraż i datę transakcji.
Profil ryzyka działek w obrębie 3-14-15 jest podwyższony: 4 wskaźników sygnalizuje poważne zagrożenia. Przed zakupem działki w tej okolicy zdecydowanie zalecamy szczegółową analizę.
Powódź
WystępujeW okolicy występują tereny zalewowe (Q10). Niektóre działki mogą być zagrożone – sprawdź konkretną parcelę.
Sprawdź konkretną parcelę w Audycie Działki, aby potwierdzić czy działka leży w strefie zalewowej.