Indeks Atrakcyjności
działki budowlane, dane z RCN
W całym obszarze: 76 wiarygodnych transakcji cenowych.
Wszystkie portale, wszystkie typy
Warszawa, Warszawa | Dane zaktualizowane: 1 maja 2026
Średnia cena działki budowlanej w obrębie 4-16-05 (Warszawa) wynosi 568 zł/m² na podstawie 52 transakcji budowlanych z Rejestru Cen Nieruchomości (GUGiK). Dane zaktualizowane: 1 maja 2026.
| Parametr | Wartość | Źródło |
|---|---|---|
| Średnia cena/m² | 568 zł/m² | RCN (GUGiK) |
| Liczba transakcji | 52 | RCN (GUGiK) |
| Vs średnia gminy | +3,6% | RCN (GUGiK) |
| Dane zaktualizowane | 1 maja 2026 | — |
| Data | Cena | Powierzchnia | Cena/m² |
|---|---|---|---|
| 4 września 2025 | 1 200 000 zł | 4090 m² | 293 zł/m² |
| 15 lipca 2025 | 653 000 zł | 1040 m² | 628 zł/m² |
| 3 lipca 2025 | 870 000 zł | 1003 m² | 867 zł/m² |
| 2 czerwca 2025 | 570 000 zł | 552 m² | 1033 zł/m² |
| 2 czerwca 2025 | 570 000 zł | 512 m² | 1113 zł/m² |
| 14 maja 2025 | 1 170 000 zł | 1000 m² | 1170 zł/m² |
| 14 maja 2025 | 1 170 000 zł | 620 m² | 1887 zł/m² |
| 28 sierpnia 2024 | 1 070 000 zł | 1000 m² | 1070 zł/m² |
| 5 lipca 2024 | 233 500 zł | 408 m² | 572 zł/m² |
| 5 lipca 2024 | 416 500 zł | 727 m² | 573 zł/m² |
| 20 czerwca 2024 | 1 369 000 zł | 950 m² | 1441 zł/m² |
| 20 czerwca 2024 | 1 369 000 zł | 900 m² | 1521 zł/m² |
| 8 maja 2024 | 630 000 zł | 1000 m² | 630 zł/m² |
| 1 marca 2024 | 918 000 zł | 954 m² | 962 zł/m² |
| 27 października 2021 | 686 880 zł | 954 m² | 720 zł/m² |
| 12 października 2021 | 5 510 000 zł | 18 453 m² | 299 zł/m² |
| 22 września 2021 | 1 082 280 zł | 9097 m² | 119 zł/m² |
| 22 września 2021 | 1 558 108 zł | 8530 m² | 183 zł/m² |
| 11 sierpnia 2021 | 650 000 zł | 1000 m² | 650 zł/m² |
| 2 sierpnia 2021 | 590 000 zł | 664 m² | 889 zł/m² |
| 25 czerwca 2021 | 2 036 250 zł | 4525 m² | 450 zł/m² |
| 25 czerwca 2021 | 2 390 133 zł | 2071 m² | 1154 zł/m² |
| 22 czerwca 2021 | 156 032 zł | 313 m² | 499 zł/m² |
| 22 czerwca 2021 | 343 968 zł | 690 m² | 499 zł/m² |
| 8 czerwca 2021 | 531 000 zł | 900 m² | 590 zł/m² |
| 12 maja 2021 | 583 500 zł | 1226 m² | 476 zł/m² |
| 29 marca 2021 | 1 750 000 zł | 2472 m² | 708 zł/m² |
| 15 lutego 2021 | 513 500 zł | 829 m² | 619 zł/m² |
| 5 stycznia 2021 | 600 000 zł | 1294 m² | 464 zł/m² |
| 18 listopada 2020 | 580 500 zł | 1294 m² | 449 zł/m² |
| 7 września 2020 | 470 000 zł | 1050 m² | 448 zł/m² |
| 2 kwietnia 2020 | 324 200 zł | 800 m² | 405 zł/m² |
| 22 stycznia 2020 | 6 150 000 zł | 4036 m² | 1524 zł/m² |
| 17 stycznia 2020 | 3 850 000 zł | 4036 m² | 954 zł/m² |
| 12 grudnia 2019 | 260 000 zł | 800 m² | 325 zł/m² |
| 1 sierpnia 2019 | 849 000 zł | 1000 m² | 849 zł/m² |
| 1 sierpnia 2019 | 849 000 zł | 1000 m² | 849 zł/m² |
| 25 lipca 2019 | 418 500 zł | 1020 m² | 410 zł/m² |
| 18 lipca 2019 | 389 500 zł | 906 m² | 430 zł/m² |
| 4 marca 2019 | 359 500 zł | 906 m² | 397 zł/m² |
| 18 stycznia 2019 | 360 000 zł | 1000 m² | 360 zł/m² |
| 9 stycznia 2019 | 2 543 550 zł | 1702 m² | 1494 zł/m² |
| 9 stycznia 2019 | 141 980 zł | 458 m² | 310 zł/m² |
| 3 stycznia 2019 | 9250 zł | 159 m² | 58 zł/m² |
| 29 sierpnia 2018 | 399 000 zł | 1000 m² | 399 zł/m² |
| 18 kwietnia 2018 | 10 000 zł | 25 m² | 400 zł/m² |
| 6 października 2017 | 290 000 zł | 1000 m² | 290 zł/m² |
| 6 października 2017 | 10 000 zł | 25 m² | 400 zł/m² |
| 27 lipca 2017 | 65 000 zł | 205 m² | 317 zł/m² |
| 11 maja 2017 | 455 000 zł | 1000 m² | 455 zł/m² |
| 31 marca 2017 | 600 000 zł | 1088 m² | 551 zł/m² |
| 6 lutego 2017 | 540 000 zł | 1000 m² | 540 zł/m² |
Średnia cena działek w obrębie 4-16-05 wynosi 568 zł/m², czyli +3,6% względem średniej gminy Warszawa (548 zł/m²). Dane z Rejestru Cen Nieruchomości (GUGiK).
W obrębie 4-16-05 najtaniej jest w 4-15-06 (12 zł/m²), a za najwyższą cenę zapłacisz w 1-02-03 (6858 zł/m²).
| Obręb | Średnia rynkowa/m² | Transakcji | Trend r/r |
|---|---|---|---|
| 125 zł/m² | 139 | — | |
| 149 zł/m² | 119 | — | |
| 222 zł/m² | 101 | — | |
| 1091 zł/m² | 97 | — | |
| 25 zł/m² | 96 | — | |
| 152 zł/m² | 85 | — | |
| 244 zł/m² | 83 | — | |
| 155 zł/m² | 81 | — | |
| 1588 zł/m² | 80 | — | |
4-16-05Ten obręb | 568 zł/m² | 52 | — |
| 12 zł/m² | 22 | — | |
| 6858 zł/m² | 15 | — |
Na poziomie gminy zobaczysz pełne zestawienie obrębów, szerszy kontekst cen i wszystkie dostępne porównania.
Mapa dla obrębu 4-16-05 obejmuje 76 zarejestrowanych transakcji z RCN. Skupiska punktów wskazują obszary o największej aktywności rynkowej w poszczególnych częściach lokalizacji.
Mapa załaduje się po przewinięciu do tej sekcji.
52 punktów transakcyjnych
Przybliż mapę i kliknij punkt, aby zobaczyć cenę, metraż i datę transakcji.
Profil ryzyka działek w obrębie 4-16-05 jest podwyższony: 3 wskaźników sygnalizuje poważne zagrożenia. Przed zakupem działki w tej okolicy zdecydowanie zalecamy szczegółową analizę.
Powódź
WystępujeW okolicy występują tereny zalewowe (Q10). Niektóre działki mogą być zagrożone – sprawdź konkretną parcelę.
Sprawdź konkretną parcelę w Audycie Działki, aby potwierdzić czy działka leży w strefie zalewowej.