Indeks Atrakcyjności
wszystkie typy działek, dane z RCN
Wszystkie portale, wszystkie typy
Warszawa, Warszawa | Dane zaktualizowane: 1 maja 2026
Średnia cena działki w obrębie 8-07-12 (Warszawa) wynosi 918 zł/m² na podstawie 59 transakcji wszystkich typów działek z Rejestru Cen Nieruchomości (GUGiK). Dane zaktualizowane: 1 maja 2026.
| Parametr | Wartość | Źródło |
|---|---|---|
| Średnia cena/m² | 918 zł/m² | RCN (GUGiK) |
| Liczba transakcji | 59 | RCN (GUGiK) |
| Vs średnia gminy | +67,5% | RCN (GUGiK) |
| Dane zaktualizowane | 1 maja 2026 | — |
Zbyt mało transakcji budowlanych (18) dla wiarygodnej średniej. Pokazujemy średnią dla wszystkich typów działek.
| Data | Cena | Powierzchnia | Cena/m² |
|---|---|---|---|
| 29 grudnia 2021 | 294 000 zł | 490 m² | 600 zł/m² |
| 28 maja 2021 | 239 000 zł | 580 m² | 412 zł/m² |
| 28 sierpnia 2020 | 430 000 zł | 630 m² | 683 zł/m² |
| 26 lutego 2020 | 305 000 zł | 481 m² | 634 zł/m² |
| 13 stycznia 2020 | 176 400 zł | 325 m² | 543 zł/m² |
| 18 grudnia 2019 | 300 000 zł | 500 m² | 600 zł/m² |
| 13 grudnia 2019 | 196 000 zł | 338 m² | 580 zł/m² |
| 7 listopada 2019 | 400 000 zł | 464 m² | 862 zł/m² |
| 13 czerwca 2018 | 310 000 zł | 504 m² | 615 zł/m² |
| 13 czerwca 2018 | 260 000 zł | 325 m² | 800 zł/m² |
| 11 kwietnia 2018 | 268 000 zł | 331 m² | 810 zł/m² |
| 9 lutego 2018 | 340 000 zł | 390 m² | 872 zł/m² |
| 14 listopada 2017 | 250 000 zł | 403 m² | 620 zł/m² |
| 29 sierpnia 2017 | 205 000 zł | 268 m² | 765 zł/m² |
| 30 czerwca 2017 | 690 000 zł | 1249 m² | 552 zł/m² |
| 27 kwietnia 2017 | 160 000 zł | 252 m² | 635 zł/m² |
| 28 grudnia 2016 | 45 141 zł | 215 m² | 210 zł/m² |
| 28 grudnia 2016 | 45 141 zł | 152 m² | 297 zł/m² |
Średnia cena działek w obrębie 8-07-12 wynosi 918 zł/m², czyli +67,5% względem średniej gminy Warszawa (548 zł/m²). Dane z Rejestru Cen Nieruchomości (GUGiK).
Najtańsze grunty w obrębie 8-07-12 znajdziesz w 4-15-06 (12 zł/m²), a najdroższe w 1-02-03 (6858 zł/m²).
| Obręb | Średnia rynkowa/m² | Transakcji | Trend r/r |
|---|---|---|---|
| 125 zł/m² | 139 | — | |
| 149 zł/m² | 119 | — | |
| 222 zł/m² | 101 | — | |
| 1091 zł/m² | 97 | — | |
| 25 zł/m² | 96 | — | |
| 152 zł/m² | 85 | — | |
| 244 zł/m² | 83 | — | |
| 155 zł/m² | 81 | — | |
| 1588 zł/m² | 80 | — | |
8-07-12Ten obręb | 918 zł/m² | 59 | — |
| 12 zł/m² | 22 | — | |
| 6858 zł/m² | 15 | — |
Na poziomie gminy zobaczysz pełne zestawienie obrębów, szerszy kontekst cen i wszystkie dostępne porównania.
Poniższa mapa prezentuje 59 transakcji działkami w obrębie 8-07-12 z Rejestru Cen Nieruchomości. Każdy punkt odpowiada jednej sprzedaży, a skupiska pokazują miejsca największej aktywności rynku.
Mapa załaduje się po przewinięciu do tej sekcji.
18 punktów transakcyjnych
Przybliż mapę i kliknij punkt, aby zobaczyć cenę, metraż i datę transakcji.
Profil ryzyka działek w obrębie 8-07-12 jest podwyższony: 3 wskaźników sygnalizuje poważne zagrożenia. Przed zakupem działki w tej okolicy zdecydowanie zalecamy szczegółową analizę.
Powódź
OKBrak stref zalewowych w analizowanym promieniu.
Geologia
UwagaW okolicy występują szczególne warunki geologiczne. Wpływ na konkretną działkę zależy od lokalizacji.
Przemysł
OKBrak zakładów przemysłowych EPRTR w analizowanym promieniu.