Indeks Atrakcyjności
działki budowlane, dane z RCN
W całym obszarze: 132 wiarygodnych transakcji cenowych.
Wszystkie portale, wszystkie typy
Gdynia, Gdynia | Dane zaktualizowane: 1 maja 2026
Średnia cena działki budowlanej w obrębie Oksywie (Gdynia) wynosi 507 zł/m² na podstawie 64 transakcji budowlanych z Rejestru Cen Nieruchomości (GUGiK). Dane zaktualizowane: 1 maja 2026.
| Parametr | Wartość | Źródło |
|---|---|---|
| Średnia cena/m² | 507 zł/m² | RCN (GUGiK) |
| Liczba transakcji | 64 | RCN (GUGiK) |
| Vs średnia gminy | -29,4% | RCN (GUGiK) |
| Dane zaktualizowane | 1 maja 2026 | — |
| Data | Cena | Powierzchnia | Cena/m² |
|---|---|---|---|
| 9 października 2025 | 4 500 000 zł | 1591 m² | 2828 zł/m² |
| 30 grudnia 2024 | 432 000 zł | 491 m² | 880 zł/m² |
| 18 listopada 2024 | 664 000 zł | 637 m² | 1042 zł/m² |
| 24 kwietnia 2024 | 1 600 000 zł | 1812 m² | 883 zł/m² |
| 1 marca 2024 | 2 150 000 zł | 4684 m² | 459 zł/m² |
| 24 kwietnia 2023 | 715 000 zł | 838 m² | 853 zł/m² |
| 14 kwietnia 2023 | 166 800 zł | 834 m² | 200 zł/m² |
| 14 kwietnia 2023 | 149 000 zł | 745 m² | 200 zł/m² |
| 16 grudnia 2022 | 635 000 zł | 570 m² | 1114 zł/m² |
| 6 grudnia 2022 | 42 500 zł | 96 m² | 443 zł/m² |
| 28 listopada 2022 | 460 000 zł | 496 m² | 927 zł/m² |
| 30 września 2022 | 105 780 zł | 176 m² | 601 zł/m² |
| 8 kwietnia 2022 | 1 439 100 zł | 757 m² | 1901 zł/m² |
| 28 lutego 2022 | 27 000 zł | 95 m² | 284 zł/m² |
| 9 lutego 2022 | 599 500 zł | 838 m² | 715 zł/m² |
| 19 stycznia 2022 | 959 400 zł | 1520 m² | 631 zł/m² |
| 28 grudnia 2021 | 800 000 zł | 2366 m² | 338 zł/m² |
| 29 października 2021 | 401 263 zł | 785 m² | 511 zł/m² |
| 9 sierpnia 2021 | 149 814 zł | 176 m² | 851 zł/m² |
| 2 lipca 2021 | 350 000 zł | 671 m² | 522 zł/m² |
| 28 czerwca 2021 | 302 937 zł | 589 m² | 514 zł/m² |
| 17 czerwca 2021 | 40 000 zł | 159 m² | 252 zł/m² |
| 15 maja 2021 | 857 187 zł | 1156 m² | 742 zł/m² |
| 4 lutego 2021 | 219 000 zł | 492 m² | 445 zł/m² |
| 3 lutego 2021 | 6 063 900 zł | 1465 m² | 4139 zł/m² |
| 22 grudnia 2020 | 6 063 900 zł | 1465 m² | 4139 zł/m² |
| 27 października 2020 | 250 800 zł | 1020 m² | 246 zł/m² |
| 27 października 2020 | 445 800 zł | 782 m² | 570 zł/m² |
| 27 października 2020 | 506 100 zł | 2547 m² | 199 zł/m² |
| 23 października 2020 | 250 000 zł | 715 m² | 350 zł/m² |
| 12 października 2020 | 288 214 zł | 599 m² | 481 zł/m² |
| 25 sierpnia 2020 | 840 000 zł | 2000 m² | 420 zł/m² |
| 25 sierpnia 2020 | 840 000 zł | 2000 m² | 420 zł/m² |
| 27 lipca 2020 | 138 020 zł | 412 m² | 335 zł/m² |
| 20 kwietnia 2020 | 225 000 zł | 644 m² | 349 zł/m² |
| 7 lutego 2020 | 210 000 zł | 600 m² | 350 zł/m² |
| 27 listopada 2019 | 210 000 zł | 600 m² | 350 zł/m² |
| 29 października 2019 | 6 630 000 zł | 10 308 m² | 643 zł/m² |
| 13 sierpnia 2019 | 3 984 034 zł | 1465 m² | 2719 zł/m² |
| 9 sierpnia 2019 | 532 400 zł | 1210 m² | 440 zł/m² |
| 9 sierpnia 2019 | 5280 zł | 12 m² | 440 zł/m² |
| 9 sierpnia 2019 | 538 560 zł | 1224 m² | 440 zł/m² |
| 5 sierpnia 2019 | 192 000 zł | 300 m² | 640 zł/m² |
| 29 maja 2019 | 375 000 zł | 632 m² | 593 zł/m² |
| 10 maja 2019 | 1 155 339 zł | 1591 m² | 726 zł/m² |
| 25 kwietnia 2019 | 289 000 zł | 750 m² | 385 zł/m² |
| 1 kwietnia 2019 | 342 000 zł | 855 m² | 400 zł/m² |
| 19 października 2018 | 289 500 zł | 838 m² | 345 zł/m² |
| 18 września 2018 | 200 800 zł | 502 m² | 400 zł/m² |
| 19 lipca 2018 | 36 000 zł | 118 m² | 305 zł/m² |
| 3 lipca 2018 | 250 000 zł | 838 m² | 298 zł/m² |
| 26 kwietnia 2018 | 2 500 000 zł | 3782 m² | 661 zł/m² |
| 25 stycznia 2018 | 760 288 zł | 1264 m² | 601 zł/m² |
| 19 października 2017 | 207 500 zł | 601 m² | 345 zł/m² |
| 3 sierpnia 2017 | 244 000 zł | 423 m² | 577 zł/m² |
| 3 sierpnia 2017 | 244 000 zł | 328 m² | 744 zł/m² |
| 30 czerwca 2017 | 7 500 000 zł | 3591 m² | 2089 zł/m² |
| 30 czerwca 2017 | 7 500 000 zł | 6380 m² | 1176 zł/m² |
| 26 maja 2017 | 85 000 zł | 149 m² | 570 zł/m² |
| 24 maja 2017 | 272 500 zł | 686 m² | 397 zł/m² |
| 11 maja 2017 | 17 638 zł | 63 m² | 280 zł/m² |
| 16 marca 2017 | 19 530 zł | 63 m² | 310 zł/m² |
| 16 marca 2017 | 240 470 zł | 774 m² | 311 zł/m² |
| 8 grudnia 2016 | 36 000 zł | 180 m² | 200 zł/m² |
| 29 kwietnia 2016 | 285 000 zł | 545 m² | 523 zł/m² |
Średnia cena działek w obrębie Oksywie wynosi 507 zł/m², czyli -29,4% względem średniej gminy Gdynia (719 zł/m²). Dane z Rejestru Cen Nieruchomości (GUGiK).
Wśród sąsiednich lokalizacji najniższe ceny ma Babie Doły (154 zł/m²), a najwyższe Kamienna Góra (5173 zł/m²).
| Obręb | Średnia rynkowa/m² | Transakcji | Trend r/r |
|---|---|---|---|
| 533 zł/m² | 329 | -30.4% | |
| 2707 zł/m² | 96 | — | |
| 3184 zł/m² | 93 | — | |
| 1250 zł/m² | 87 | -1.4% | |
| 413 zł/m² | 75 | — | |
| 604 zł/m² | 68 | — | |
| 1788 zł/m² | 67 | — | |
OksywieTen obręb | 507 zł/m² | 64 | — |
| 661 zł/m² | 60 | — | |
| 2022 zł/m² | 43 | — | |
| 154 zł/m² | 27 | — | |
| 5173 zł/m² | 24 | — |
Na poziomie gminy zobaczysz pełne zestawienie obrębów, szerszy kontekst cen i wszystkie dostępne porównania.
Poniższa mapa prezentuje 132 transakcji działkami w obrębie Oksywie z Rejestru Cen Nieruchomości. Każdy punkt odpowiada jednej sprzedaży, a skupiska pokazują miejsca największej aktywności rynku.
Mapa załaduje się po przewinięciu do tej sekcji.
65 punktów transakcyjnych
Przybliż mapę i kliknij punkt, aby zobaczyć cenę, metraż i datę transakcji.
Profil ryzyka działek w obrębie Oksywie jest podwyższony: 4 wskaźników sygnalizuje poważne zagrożenia. Przed zakupem działki w tej okolicy zdecydowanie zalecamy szczegółową analizę.
Powódź
WystępujeW okolicy występują tereny zalewowe (Q100). Niektóre działki mogą być zagrożone – sprawdź konkretną parcelę.
Sprawdź konkretną parcelę w Audycie Działki, aby potwierdzić czy działka leży w strefie zalewowej.