Indeks Atrakcyjności
wszystkie typy działek, dane z RCN
Wszystkie portale, wszystkie typy
Warszawa, Warszawa | Dane zaktualizowane: 1 maja 2026
Średnia cena działki w obrębie 4-02-07 (Warszawa) wynosi 570 zł/m² na podstawie 19 transakcji wszystkich typów działek z Rejestru Cen Nieruchomości (GUGiK). Dane zaktualizowane: 1 maja 2026.
| Parametr | Wartość | Źródło |
|---|---|---|
| Średnia cena/m² | 570 zł/m² | RCN (GUGiK) |
| Liczba transakcji | 19 | RCN (GUGiK) |
| Vs średnia gminy | +3,8% | RCN (GUGiK) |
| Dane zaktualizowane | 1 maja 2026 | — |
Przy 19 transakcjach w Rejestrze Cen Nieruchomości średnia cena może odbiegać od rzeczywistej wartości rynkowej.
| Data | Cena | Powierzchnia | Cena/m² |
|---|---|---|---|
| 23 czerwca 2025 | 699 000 zł | 750 m² | 932 zł/m² |
| 29 kwietnia 2025 | 650 000 zł | 1002 m² | 649 zł/m² |
| 8 lipca 2022 | 385 000 zł | 1002 m² | 384 zł/m² |
| 11 kwietnia 2022 | 580 000 zł | 1328 m² | 437 zł/m² |
| 14 grudnia 2021 | 490 000 zł | 806 m² | 608 zł/m² |
| 6 sierpnia 2021 | 585 000 zł | 1029 m² | 569 zł/m² |
| 17 grudnia 2019 | 505 900 zł | 1851 m² | 273 zł/m² |
| 21 lutego 2019 | 240 000 zł | 810 m² | 296 zł/m² |
| 15 maja 2018 | 330 000 zł | 793 m² | 416 zł/m² |
| 4 grudnia 2017 | 170 000 zł | 795 m² | 214 zł/m² |
| 26 czerwca 2017 | 430 000 zł | 1350 m² | 319 zł/m² |
Brak aktywnych ofert bezpośrednio w obrębie 4-02-07.
Średnia cena działek w obrębie 4-02-07 wynosi 570 zł/m², czyli +3,8% względem średniej gminy Warszawa (548 zł/m²). Dane z Rejestru Cen Nieruchomości (GUGiK).
Rozpiętość cenowa w obrębie 4-02-07 jest znaczna: od 12 zł/m² w 4-15-06 do 6858 zł/m² w 1-02-03.
| Obręb | Średnia rynkowa/m² | Transakcji | Trend r/r |
|---|---|---|---|
| 125 zł/m² | 139 | — | |
| 149 zł/m² | 119 | — | |
| 222 zł/m² | 101 | — | |
| 1091 zł/m² | 97 | — | |
| 25 zł/m² | 96 | — | |
| 152 zł/m² | 85 | — | |
| 244 zł/m² | 83 | — | |
| 155 zł/m² | 81 | — | |
| 1588 zł/m² | 80 | — | |
| 12 zł/m² | 22 | — | |
4-02-07Ten obręb | 570 zł/m² | 19 | — |
| 6858 zł/m² | 15 | — |
Na poziomie gminy zobaczysz pełne zestawienie obrębów, szerszy kontekst cen i wszystkie dostępne porównania.
Poniższa mapa prezentuje 19 transakcji działkami w obrębie 4-02-07 z Rejestru Cen Nieruchomości. Każdy punkt odpowiada jednej sprzedaży, a skupiska pokazują miejsca największej aktywności rynku.
Mapa załaduje się po przewinięciu do tej sekcji.
11 punktów transakcyjnych
Przybliż mapę i kliknij punkt, aby zobaczyć cenę, metraż i datę transakcji.
Profil ryzyka działek w obrębie 4-02-07 jest podwyższony: 4 wskaźników sygnalizuje poważne zagrożenia. Przed zakupem działki w tej okolicy zdecydowanie zalecamy szczegółową analizę.
Powódź
WystępujeW okolicy występują tereny zalewowe (Q100). Niektóre działki mogą być zagrożone – sprawdź konkretną parcelę.
Sprawdź konkretną parcelę w Audycie Działki, aby potwierdzić czy działka leży w strefie zalewowej.
Geologia
UwagaW okolicy występują szczególne warunki geologiczne. Wpływ na konkretną działkę zależy od lokalizacji.
Przemysł
OKBrak zakładów przemysłowych EPRTR w analizowanym promieniu.
Ochrona przyrody
UwagaW okolicy występują obszary chronione (GDOS:ObszaryChronionegoKrajobrazu, GDOS:PomnikiPrzyrodyPunktowe). Mogą ograniczać możliwości zabudowy.
MPZP
UwagaNiskie pokrycie MPZP (10,5%).
Warunki gruntowe
Szczegóły odblokujesz w pełnym Audycie Działki dla konkretnej parceli.
Dostępne w Audycie Działki