Indeks Atrakcyjności
działki budowlane, dane z RCN
W całym obszarze: 50 wiarygodnych transakcji cenowych.
Wszystkie portale, wszystkie typy
Warszawa, Warszawa | Dane zaktualizowane: 1 maja 2026
Średnia cena działki budowlanej w obrębie 4-16-12 (Warszawa) wynosi 541 zł/m² na podstawie 30 transakcji budowlanych z Rejestru Cen Nieruchomości (GUGiK). Dane zaktualizowane: 1 maja 2026.
| Parametr | Wartość | Źródło |
|---|---|---|
| Średnia cena/m² | 541 zł/m² | RCN (GUGiK) |
| Liczba transakcji | 30 | RCN (GUGiK) |
| Vs średnia gminy | -1,3% | RCN (GUGiK) |
| Dane zaktualizowane | 1 maja 2026 | — |
| Data | Cena | Powierzchnia | Cena/m² |
|---|---|---|---|
| 8 października 2025 | 780 000 zł | 800 m² | 975 zł/m² |
| 22 maja 2024 | 715 000 zł | 754 m² | 948 zł/m² |
| 12 lutego 2024 | 800 000 zł | 878 m² | 911 zł/m² |
| 21 grudnia 2023 | 720 000 zł | 917 m² | 785 zł/m² |
| 19 lipca 2023 | 720 000 zł | 917 m² | 785 zł/m² |
| 20 stycznia 2022 | 2 500 000 zł | 985 m² | 2538 zł/m² |
| 20 stycznia 2022 | 2 500 000 zł | 8557 m² | 292 zł/m² |
| 1 grudnia 2021 | 800 000 zł | 917 m² | 872 zł/m² |
| 24 listopada 2021 | 2 703 350 zł | 2775 m² | 974 zł/m² |
| 24 listopada 2021 | 9 596 650 zł | 2775 m² | 3458 zł/m² |
| 6 sierpnia 2021 | 3 600 000 zł | 9851 m² | 365 zł/m² |
| 23 czerwca 2021 | 650 000 zł | 1348 m² | 482 zł/m² |
| 8 marca 2021 | 7 354 170 zł | 15 734 m² | 467 zł/m² |
| 10 lutego 2021 | 490 000 zł | 1242 m² | 395 zł/m² |
| 21 grudnia 2020 | 529 000 zł | 983 m² | 538 zł/m² |
| 4 grudnia 2020 | 190 000 zł | 1348 m² | 141 zł/m² |
| 27 listopada 2020 | 550 000 zł | 906 m² | 607 zł/m² |
| 19 listopada 2020 | 389 000 zł | 1121 m² | 347 zł/m² |
| 8 lipca 2020 | 369 000 zł | 963 m² | 383 zł/m² |
| 15 stycznia 2020 | 490 000 zł | 800 m² | 613 zł/m² |
| 18 września 2019 | 440 000 zł | 921 m² | 478 zł/m² |
| 1 sierpnia 2019 | 360 000 zł | 923 m² | 390 zł/m² |
| 18 czerwca 2019 | 6 621 090 zł | 16 562 m² | 400 zł/m² |
| 27 grudnia 2018 | 420 000 zł | 1017 m² | 413 zł/m² |
| 15 marca 2018 | 295 000 zł | 970 m² | 304 zł/m² |
| 14 lutego 2018 | 370 000 zł | 800 m² | 463 zł/m² |
| 21 czerwca 2017 | 295 000 zł | 806 m² | 366 zł/m² |
| 28 kwietnia 2017 | 1 290 000 zł | 900 m² | 1433 zł/m² |
| 28 kwietnia 2017 | 1 290 000 zł | 900 m² | 1433 zł/m² |
| 18 kwietnia 2017 | 420 000 zł | 900 m² | 467 zł/m² |
Średnia cena działek w obrębie 4-16-12 wynosi 541 zł/m², czyli -1,3% względem średniej gminy Warszawa (548 zł/m²). Dane z Rejestru Cen Nieruchomości (GUGiK).
Wśród sąsiednich lokalizacji najniższe ceny ma 4-15-06 (12 zł/m²), a najwyższe 1-02-03 (6858 zł/m²).
| Obręb | Średnia rynkowa/m² | Transakcji | Trend r/r |
|---|---|---|---|
| 125 zł/m² | 139 | — | |
| 149 zł/m² | 119 | — | |
| 222 zł/m² | 101 | — | |
| 1091 zł/m² | 97 | — | |
| 25 zł/m² | 96 | — | |
| 152 zł/m² | 85 | — | |
| 244 zł/m² | 83 | — | |
| 155 zł/m² | 81 | — | |
| 1588 zł/m² | 80 | — | |
4-16-12Ten obręb | 541 zł/m² | 30 | — |
| 12 zł/m² | 22 | — | |
| 6858 zł/m² | 15 | — |
Na poziomie gminy zobaczysz pełne zestawienie obrębów, szerszy kontekst cen i wszystkie dostępne porównania.
Poniższa mapa prezentuje 50 transakcji działkami w obrębie 4-16-12 z Rejestru Cen Nieruchomości. Każdy punkt odpowiada jednej sprzedaży, a skupiska pokazują miejsca największej aktywności rynku.
Mapa załaduje się po przewinięciu do tej sekcji.
30 punktów transakcyjnych
Przybliż mapę i kliknij punkt, aby zobaczyć cenę, metraż i datę transakcji.
Profil ryzyka działek w obrębie 4-16-12 jest podwyższony: 3 wskaźników sygnalizuje poważne zagrożenia. Przed zakupem działki w tej okolicy zdecydowanie zalecamy szczegółową analizę.
Powódź
WystępujeW okolicy występują tereny zalewowe (Q10). Niektóre działki mogą być zagrożone – sprawdź konkretną parcelę.
Sprawdź konkretną parcelę w Audycie Działki, aby potwierdzić czy działka leży w strefie zalewowej.