Indeks Atrakcyjności
działki budowlane, dane z RCN
W całym obszarze: 111 wiarygodnych transakcji cenowych.
Wszystkie portale, wszystkie typy
Warszawa, Warszawa | Dane zaktualizowane: 1 maja 2026
Średnia cena działki budowlanej w obrębie 4-16-25 (Warszawa) wynosi 678 zł/m² na podstawie 39 transakcji budowlanych z Rejestru Cen Nieruchomości (GUGiK). Dane zaktualizowane: 1 maja 2026.
| Parametr | Wartość | Źródło |
|---|---|---|
| Średnia cena/m² | 678 zł/m² | RCN (GUGiK) |
| Liczba transakcji | 39 | RCN (GUGiK) |
| Vs średnia gminy | +23,6% | RCN (GUGiK) |
| Dane zaktualizowane | 1 maja 2026 | — |
| Data | Cena | Powierzchnia | Cena/m² |
|---|---|---|---|
| 28 maja 2025 | 700 000 zł | 524 m² | 1336 zł/m² |
| 30 września 2024 | 975 000 zł | 1000 m² | 975 zł/m² |
| 3 czerwca 2024 | 1 330 000 zł | 1123 m² | 1184 zł/m² |
| 20 maja 2024 | 1 200 000 zł | 920 m² | 1304 zł/m² |
| 1 grudnia 2023 | 845 000 zł | 905 m² | 934 zł/m² |
| 8 listopada 2023 | 10 000 zł | 482 m² | 21 zł/m² |
| 29 września 2023 | 730 000 zł | 1000 m² | 730 zł/m² |
| 4 kwietnia 2023 | 760 000 zł | 1784 m² | 426 zł/m² |
| 27 stycznia 2022 | 800 000 zł | 500 m² | 1600 zł/m² |
| 1 grudnia 2021 | 860 000 zł | 1000 m² | 860 zł/m² |
| 25 listopada 2021 | 12 947 050 zł | 8929 m² | 1450 zł/m² |
| 3 listopada 2021 | 652 000 zł | 1000 m² | 652 zł/m² |
| 29 września 2021 | 809 200 zł | 794 m² | 1019 zł/m² |
| 2 sierpnia 2021 | 2 377 800 zł | 3963 m² | 600 zł/m² |
| 16 lipca 2021 | 1 500 000 zł | 2670 m² | 562 zł/m² |
| 29 czerwca 2021 | 2 157 600 zł | 3596 m² | 600 zł/m² |
| 21 maja 2021 | 1 157 984 zł | 991 m² | 1169 zł/m² |
| 21 maja 2021 | 787 200 zł | 800 m² | 984 zł/m² |
| 21 maja 2021 | 3 552 486 zł | 4126 m² | 861 zł/m² |
| 10 maja 2021 | 1 312 902 zł | 1779 m² | 738 zł/m² |
| 9 marca 2021 | 1 476 000 zł | 1050 m² | 1406 zł/m² |
| 26 lutego 2021 | 3 444 000 zł | 348 m² | 9897 zł/m² |
| 28 grudnia 2020 | 1 095 867 zł | 6250 m² | 175 zł/m² |
| 22 grudnia 2020 | 1 971 110 zł | 4126 m² | 478 zł/m² |
| 21 grudnia 2020 | 580 165 zł | 6250 m² | 93 zł/m² |
| 17 września 2020 | 510 100 zł | 1779 m² | 287 zł/m² |
| 10 marca 2020 | 425 000 zł | 721 m² | 589 zł/m² |
| 10 stycznia 2020 | 1 618 380 zł | 2649 m² | 611 zł/m² |
| 7 listopada 2019 | 1 162 350 zł | 1050 m² | 1107 zł/m² |
| 16 września 2019 | 914 850 zł | 2033 m² | 450 zł/m² |
| 15 lipca 2019 | 100 000 zł | 574 m² | 174 zł/m² |
| 15 lipca 2019 | 965 920 zł | 2988 m² | 323 zł/m² |
| 15 lipca 2019 | 965 920 zł | 2988 m² | 323 zł/m² |
| 4 marca 2019 | 665 000 zł | 1000 m² | 665 zł/m² |
| 29 stycznia 2019 | 405 000 zł | 822 m² | 493 zł/m² |
| 30 października 2018 | 3 636 000 zł | 8080 m² | 450 zł/m² |
| 18 lipca 2018 | 490 000 zł | 979 m² | 501 zł/m² |
| 9 października 2017 | 711 000 zł | 1482 m² | 480 zł/m² |
| 9 października 2017 | 484 000 zł | 1011 m² | 479 zł/m² |
| 8 września 2017 | 435 000 zł | 1050 m² | 414 zł/m² |
Średnia cena działek w obrębie 4-16-25 wynosi 678 zł/m², czyli +23,6% względem średniej gminy Warszawa (548 zł/m²). Dane z Rejestru Cen Nieruchomości (GUGiK).
W obrębie 4-16-25 najtaniej jest w 4-15-06 (12 zł/m²), a za najwyższą cenę zapłacisz w 1-02-03 (6858 zł/m²).
| Obręb | Średnia rynkowa/m² | Transakcji | Trend r/r |
|---|---|---|---|
| 125 zł/m² | 139 | — | |
| 149 zł/m² | 119 | — | |
| 222 zł/m² | 101 | — | |
| 1091 zł/m² | 97 | — | |
| 25 zł/m² | 96 | — | |
| 152 zł/m² | 85 | — | |
| 244 zł/m² | 83 | — | |
| 155 zł/m² | 81 | — | |
| 1588 zł/m² | 80 | — | |
4-16-25Ten obręb | 678 zł/m² | 39 | — |
| 12 zł/m² | 22 | — | |
| 6858 zł/m² | 15 | — |
Na poziomie gminy zobaczysz pełne zestawienie obrębów, szerszy kontekst cen i wszystkie dostępne porównania.
Mapa dla obrębu 4-16-25 obejmuje 111 zarejestrowanych transakcji z RCN. Skupiska punktów wskazują obszary o największej aktywności rynkowej w poszczególnych częściach lokalizacji.
Mapa załaduje się po przewinięciu do tej sekcji.
41 punktów transakcyjnych
Przybliż mapę i kliknij punkt, aby zobaczyć cenę, metraż i datę transakcji.
Profil ryzyka działek w obrębie 4-16-25 jest podwyższony: 3 wskaźników sygnalizuje poważne zagrożenia. Przed zakupem działki w tej okolicy zdecydowanie zalecamy szczegółową analizę.
Powódź
WystępujeW okolicy występują tereny zalewowe (Q10). Niektóre działki mogą być zagrożone – sprawdź konkretną parcelę.
Sprawdź konkretną parcelę w Audycie Działki, aby potwierdzić czy działka leży w strefie zalewowej.