Indeks Atrakcyjności
wszystkie typy działek, dane z RCN
Wszystkie portale, wszystkie typy
Warszawa, Warszawa | Dane zaktualizowane: 1 maja 2026
Średnia cena działki w obrębie 1-10-36 (Warszawa) wynosi 871 zł/m² na podstawie 15 transakcji wszystkich typów działek z Rejestru Cen Nieruchomości (GUGiK). Dane zaktualizowane: 1 maja 2026.
| Parametr | Wartość | Źródło |
|---|---|---|
| Średnia cena/m² | 871 zł/m² | RCN (GUGiK) |
| Liczba transakcji | 15 | RCN (GUGiK) |
| Vs średnia gminy | +58,8% | RCN (GUGiK) |
| Dane zaktualizowane | 1 maja 2026 | — |
Ze względu na niewielką liczbę transakcji (15), dane mogą nie odzwierciedlać pełnego obrazu rynku.
| Data | Cena | Powierzchnia | Cena/m² |
|---|---|---|---|
| 30 grudnia 2020 | 751 660 zł | 910 m² | 826 zł/m² |
| 25 września 2020 | 1 395 940 zł | 1690 m² | 826 zł/m² |
| 24 września 2020 | 849 600 zł | 1062 m² | 800 zł/m² |
| 14 września 2020 | 1 109 600 zł | 1387 m² | 800 zł/m² |
| 31 sierpnia 2020 | 850 000 zł | 1000 m² | 850 zł/m² |
| 24 sierpnia 2020 | 800 000 zł | 1000 m² | 800 zł/m² |
| 26 kwietnia 2019 | 4 229 120 zł | 1961 m² | 2157 zł/m² |
| 26 kwietnia 2019 | 2 710 932 zł | 3282 m² | 826 zł/m² |
| 26 kwietnia 2019 | 3 283 000 zł | 3350 m² | 980 zł/m² |
| 25 kwietnia 2019 | 2 646 504 zł | 3204 m² | 826 zł/m² |
| 18 lipca 2017 | 1 995 708 zł | 2326 m² | 858 zł/m² |
| 9 maja 2017 | 2 094 400 zł | 2618 m² | 800 zł/m² |
Średnia cena działek w obrębie 1-10-36 wynosi 871 zł/m², czyli +58,8% względem średniej gminy Warszawa (548 zł/m²). Dane z Rejestru Cen Nieruchomości (GUGiK).
W obrębie 1-10-36 najtaniej jest w 4-15-06 (12 zł/m²), a za najwyższą cenę zapłacisz w 1-02-03 (6858 zł/m²).
| Obręb | Średnia rynkowa/m² | Transakcji | Trend r/r |
|---|---|---|---|
| 125 zł/m² | 139 | — | |
| 149 zł/m² | 119 | — | |
| 222 zł/m² | 101 | — | |
| 1091 zł/m² | 97 | — | |
| 25 zł/m² | 96 | — | |
| 152 zł/m² | 85 | — | |
| 244 zł/m² | 83 | — | |
| 155 zł/m² | 81 | — | |
| 1588 zł/m² | 80 | — | |
| 12 zł/m² | 22 | — | |
| 6858 zł/m² | 15 | — | |
1-10-36Ten obręb | 871 zł/m² | 15 | — |
Na poziomie gminy zobaczysz pełne zestawienie obrębów, szerszy kontekst cen i wszystkie dostępne porównania.
Na mapie zaznaczono 15 transakcji gruntami w obrębie 1-10-36. Kliknij dowolny punkt, by zobaczyć szczegóły: cenę, powierzchnię, cenę za m² i datę sprzedaży z aktu notarialnego.
Mapa załaduje się po przewinięciu do tej sekcji.
12 punktów transakcyjnych
Przybliż mapę i kliknij punkt, aby zobaczyć cenę, metraż i datę transakcji.
Profil ryzyka działek w obrębie 1-10-36 jest podwyższony: 3 wskaźników sygnalizuje poważne zagrożenia. Przed zakupem działki w tej okolicy zdecydowanie zalecamy szczegółową analizę.
Powódź
WystępujeW okolicy występują tereny zalewowe (Q100). Niektóre działki mogą być zagrożone – sprawdź konkretną parcelę.
Sprawdź konkretną parcelę w Audycie Działki, aby potwierdzić czy działka leży w strefie zalewowej.