Indeks Atrakcyjności
działki budowlane, dane z RCN
W całym obszarze: 50 wiarygodnych transakcji cenowych.
Wszystkie portale, wszystkie typy
Warszawa, Warszawa | Dane zaktualizowane: 1 maja 2026
Średnia cena działki budowlanej w obrębie 4-16-09 (Warszawa) wynosi 458 zł/m² na podstawie 33 transakcji budowlanych z Rejestru Cen Nieruchomości (GUGiK). Dane zaktualizowane: 1 maja 2026.
| Parametr | Wartość | Źródło |
|---|---|---|
| Średnia cena/m² | 458 zł/m² | RCN (GUGiK) |
| Liczba transakcji | 33 | RCN (GUGiK) |
| Vs średnia gminy | -16,4% | RCN (GUGiK) |
| Dane zaktualizowane | 1 maja 2026 | — |
| Data | Cena | Powierzchnia | Cena/m² |
|---|---|---|---|
| 23 października 2025 | 1 972 000 zł | 2121 m² | 930 zł/m² |
| 29 sierpnia 2025 | 1 017 250 zł | 1250 m² | 814 zł/m² |
| 29 sierpnia 2025 | 812 500 zł | 1565 m² | 519 zł/m² |
| 17 lutego 2025 | 110 000 zł | 228 m² | 482 zł/m² |
| 30 stycznia 2025 | 1 395 292 zł | 1200 m² | 1163 zł/m² |
| 30 stycznia 2025 | 3 488 231 zł | 3000 m² | 1163 zł/m² |
| 30 stycznia 2025 | 2 165 029 zł | 1862 m² | 1163 zł/m² |
| 30 stycznia 2025 | 1 897 607 zł | 1632 m² | 1163 zł/m² |
| 9 października 2024 | 300 000 zł | 918 m² | 327 zł/m² |
| 8 listopada 2023 | 11 070 000 zł | 6000 m² | 1845 zł/m² |
| 8 listopada 2023 | 11 070 000 zł | 7800 m² | 1419 zł/m² |
| 28 listopada 2022 | 9 300 000 zł | 16 716 m² | 556 zł/m² |
| 8 lutego 2022 | 5 584 950 zł | 12 411 m² | 450 zł/m² |
| 8 lutego 2022 | 6 653 250 zł | 14 785 m² | 450 zł/m² |
| 2 lutego 2022 | 850 000 zł | 2665 m² | 319 zł/m² |
| 31 stycznia 2022 | 449 000 zł | 918 m² | 489 zł/m² |
| 29 grudnia 2021 | 1 230 000 zł | 1200 m² | 1025 zł/m² |
| 28 grudnia 2021 | 467 000 zł | 1367 m² | 342 zł/m² |
| 20 grudnia 2021 | 1 000 000 zł | 3000 m² | 333 zł/m² |
| 20 grudnia 2021 | 1 000 000 zł | 3000 m² | 333 zł/m² |
| 29 października 2021 | 984 000 zł | 1200 m² | 820 zł/m² |
| 24 września 2021 | 929 900 zł | 1632 m² | 570 zł/m² |
| 18 czerwca 2021 | 440 000 zł | 1000 m² | 440 zł/m² |
| 18 czerwca 2021 | 440 000 zł | 1000 m² | 440 zł/m² |
| 30 kwietnia 2021 | 500 000 zł | 1200 m² | 417 zł/m² |
| 11 lutego 2021 | 425 000 zł | 1000 m² | 425 zł/m² |
| 12 listopada 2020 | 460 000 zł | 1200 m² | 383 zł/m² |
| 24 września 2020 | 500 000 zł | 1203 m² | 416 zł/m² |
| 30 stycznia 2020 | 500 000 zł | 1200 m² | 417 zł/m² |
| 18 października 2019 | 320 000 zł | 1061 m² | 302 zł/m² |
| 8 października 2019 | 80 000 zł | 718 m² | 111 zł/m² |
| 19 września 2019 | 295 000 zł | 922 m² | 320 zł/m² |
| 9 września 2019 | 392 500 zł | 1203 m² | 326 zł/m² |
| 3 grudnia 2018 | 375 000 zł | 1200 m² | 313 zł/m² |
| 12 lutego 2018 | 420 000 zł | 1992 m² | 211 zł/m² |
Średnia cena działek w obrębie 4-16-09 wynosi 458 zł/m², czyli -16,4% względem średniej gminy Warszawa (548 zł/m²). Dane z Rejestru Cen Nieruchomości (GUGiK).
W obrębie 4-16-09 najtaniej jest w 4-15-06 (12 zł/m²), a za najwyższą cenę zapłacisz w 1-02-03 (6858 zł/m²).
| Obręb | Średnia rynkowa/m² | Transakcji | Trend r/r |
|---|---|---|---|
| 125 zł/m² | 139 | — | |
| 149 zł/m² | 119 | — | |
| 222 zł/m² | 101 | — | |
| 1091 zł/m² | 97 | — | |
| 25 zł/m² | 96 | — | |
| 152 zł/m² | 85 | — | |
| 244 zł/m² | 83 | — | |
| 155 zł/m² | 81 | — | |
| 1588 zł/m² | 80 | — | |
4-16-09Ten obręb | 458 zł/m² | 33 | — |
| 12 zł/m² | 22 | — | |
| 6858 zł/m² | 15 | — |
Na poziomie gminy zobaczysz pełne zestawienie obrębów, szerszy kontekst cen i wszystkie dostępne porównania.
Mapa dla obrębu 4-16-09 obejmuje 50 zarejestrowanych transakcji z RCN. Skupiska punktów wskazują obszary o największej aktywności rynkowej w poszczególnych częściach lokalizacji.
Mapa załaduje się po przewinięciu do tej sekcji.
35 punktów transakcyjnych
Przybliż mapę i kliknij punkt, aby zobaczyć cenę, metraż i datę transakcji.
Profil ryzyka działek w obrębie 4-16-09 jest podwyższony: 3 wskaźników sygnalizuje poważne zagrożenia. Przed zakupem działki w tej okolicy zdecydowanie zalecamy szczegółową analizę.
Powódź
WystępujeW okolicy występują tereny zalewowe (Q10). Niektóre działki mogą być zagrożone – sprawdź konkretną parcelę.
Sprawdź konkretną parcelę w Audycie Działki, aby potwierdzić czy działka leży w strefie zalewowej.