Średnia cena działki w obrębie Tatynia (Police) wynosi 84 zł/m² na podstawie 19 transakcji budowlanych z Rejestru Cen Nieruchomości (GUGiK). Dane zaktualizowane: 3 listopada 2026.
Średnia cena działek w obrębie Tatynia wynosi 84 zł/m², czyli -64,5% względem średniej gminy Police (236 zł/m²). Dane z Rejestru Cen Nieruchomości (GUGiK).
| Parametr | Wartość | Źródło |
|---|---|---|
| Średnia transakcyjna /m² | 84 zł/m² | RCN (GUGiK) |
| Vs średnia gminy | -64,5% | RCN (GUGiK) |
| Dane zaktualizowane | 3 listopada 2026 | — |
Ze względu na niewielką liczbę transakcji (19), dane mogą nie odzwierciedlać pełnego obrazu rynku.
Szukasz ogłoszeń działek w obrębie Tatynia?
Zobacz 4 oferty| Data | Cena | Powierzchnia | Cena/m² |
|---|---|---|---|
| 12 marca 2026 | 210 000 zł | 1045 m² | 201 zł/m² |
| 29 września 2025 | 150 000 zł | 1223 m² | 123 zł/m² |
| 18 lipca 2025 | 144 900 zł | 1223 m² | 118 zł/m² |
| 10 lutego 2025 | 310 000 zł | 4875 m² | 64 zł/m² |
| 8 stycznia 2025 | 35 000 zł | 2400 m² | 15 zł/m² |
| 10 września 2024 | 150 000 zł | 2809 m² | 53 zł/m² |
| 21 marca 2024 | 160 000 zł | 1357 m² | 118 zł/m² |
| 18 października 2023 | 97 000 zł | 800 m² | 121 zł/m² |
| 23 sierpnia 2023 | 26 700 zł | 400 m² | 67 zł/m² |
| 22 czerwca 2023 | 149 000 zł | 1221 m² | 122 zł/m² |
| 22 czerwca 2023 | 78 800 zł | 1200 m² | 66 zł/m² |
| 20 lutego 2023 | 150 000 zł | 1085 m² | 138 zł/m² |
| 20 lutego 2023 | 150 000 zł | 1038 m² | 145 zł/m² |
| 5 lipca 2022 | 200 000 zł | 3730 m² | 54 zł/m² |
| 28 czerwca 2022 | 157 500 zł | 1267 m² | 124 zł/m² |
| 26 stycznia 2022 | 136 850 zł | 1179 m² | 116 zł/m² |
| 5 listopada 2021 | 228 000 zł | 3680 m² | 62 zł/m² |
| 3 listopada 2021 | 116 920 zł | 1072 m² | 109 zł/m² |
| 3 września 2021 | 137 280 zł | 1144 m² | 120 zł/m² |
| 16 sierpnia 2021 | 125 000 zł | 1266 m² | 99 zł/m² |
| 10 sierpnia 2021 | 115 000 zł | 1192 m² | 96 zł/m² |
| 26 lipca 2021 | 250 000 zł | 5000 m² | 50 zł/m² |
| 28 kwietnia 2021 | 190 000 zł | 1357 m² | 140 zł/m² |
| 9 lutego 2021 | 92 000 zł | 1159 m² | 79 zł/m² |
| 30 października 2020 | 89 500 zł | 1386 m² | 65 zł/m² |
| 25 września 2020 | 136 041 zł | 1001 m² | 136 zł/m² |
| 13 lipca 2020 | 109 000 zł | 1001 m² | 109 zł/m² |
| 29 czerwca 2020 | 160 000 zł | 2100 m² | 76 zł/m² |
| 26 czerwca 2020 | 8000 zł | 1200 m² | 7 zł/m² |
| 26 czerwca 2020 | 150 000 zł | 1485 m² | 101 zł/m² |
| 3 kwietnia 2020 | 78 000 zł | 1234 m² | 63 zł/m² |
| 3 kwietnia 2020 | 2000 zł | 288 m² | 7 zł/m² |
| 4 kwietnia 2019 | 70 000 zł | 1100 m² | 64 zł/m² |
| 4 października 2018 | 2500 zł | 428 m² | 6 zł/m² |
| 4 października 2018 | 80 000 zł | 1000 m² | 80 zł/m² |
| 6 kwietnia 2018 | 98 000 zł | 1542 m² | 64 zł/m² |
| 28 grudnia 2017 | 5700 zł | 94 m² | 61 zł/m² |
| 15 grudnia 2017 | 80 000 zł | 1835 m² | 44 zł/m² |
| 14 września 2017 | 64 500 zł | 1045 m² | 62 zł/m² |
| 3 lipca 2017 | 75 000 zł | 5600 m² | 13 zł/m² |
| 7 kwietnia 2017 | 90 000 zł | 1178 m² | 76 zł/m² |
| 7 kwietnia 2017 | 5000 zł | 428 m² | 12 zł/m² |
| 28 grudnia 2016 | 0 zł | 5600 m² | 13 zł/m² |
| 22 marca 2016 | 60 000 zł | 1237 m² | 49 zł/m² |
| 10 czerwca 2014 | 0 zł | 428 m² | 12 zł/m² |
| 10 czerwca 2014 | 75 000 zł | 1000 m² | 75 zł/m² |
| 18 grudnia 2013 | 50 000 zł | 4000 m² | 13 zł/m² |
| 8 listopada 2012 | 43 000 zł | 5026 m² | 9 zł/m² |
| 29 października 2012 | 30 000 zł | 532 m² | 56 zł/m² |
| 7 lutego 2012 | 0 zł | 8300 m² | 10 zł/m² |
| 30 września 2011 | 58 000 zł | 1000 m² | 58 zł/m² |
| 26 kwietnia 2011 | 107 100 zł | 1190 m² | 90 zł/m² |
| 26 kwietnia 2011 | 0 zł | 428 m² | 14 zł/m² |
| 9 marca 2011 | 4000 zł | 428 m² | 9 zł/m² |
| 9 marca 2011 | 80 000 zł | 1000 m² | 80 zł/m² |
| 6 grudnia 2010 | 0 zł | 2900 m² | 76 zł/m² |
| 6 grudnia 2010 | 15 000 zł | 2000 m² | 8 zł/m² |
| 12 listopada 2009 | 21 000 zł | 3014 m² | 7 zł/m² |
| 18 sierpnia 2009 | 0 zł | 37 368 m² | 6 zł/m² |
| 30 czerwca 2006 | 3 000 000 zł | 21 600 m² | 139 zł/m² |
Spośród pozostałych obrębów gminy najniższą średnią transakcyjną ma obręb Trzebież 3 - 90 zł/m², a najwyższą obręb Pilchowo - 346 zł/m². Źródło: RCN.
| Obręb | Średnia /m² | Transakcje budowlane | Transakcje w danych RCN |
|---|---|---|---|
| Tanowo | 223 zł/m² | 99 | 1029 |
| Police · obręb nr 12 | 179 zł/m² | 63 | 250 |
| Pilchowo | 357 zł/m² | 60 | 797 |
| Przęsocin | 341 zł/m² | 52 | 715 |
| Siedlice | 162 zł/m² | 43 | 181 |
| Niekłończyca | 107 zł/m² | 29 | 169 |
| Uniemyśl | 129 zł/m² | 28 | 247 |
| Police · obręb nr 1 | 125 zł/m² | 27 | 150 |
| Trzebież · obręb nr 4 | 106 zł/m² | 26 | 116 |
| Trzebież · obręb nr 3 | 90 zł/m² | 22 | 232 |
| Trzebież · obręb nr 2 | 150 zł/m² | 20 | 201 |
| Tatynia · ten obręb | 84 zł/m² | 19 | 156 |
| Police · obręb nr 8 | za mało transakcji | 7 | 142 |
| Police · obręb nr 16 | za mało transakcji | 6 | 566 |
| Trzebież · obręb nr 5 | za mało transakcji | 3 | 39 |
| Police · obręb nr 2 | za mało transakcji | za mało transakcji | 235 |
| Police · obręb nr 14 | za mało transakcji | za mało transakcji | 103 |
| Police · obręb nr 15 | za mało transakcji | za mało transakcji | 230 |
| Police · obręb nr 18 | za mało transakcji | za mało transakcji | 44 |
| Police · obręb nr 3 | za mało transakcji | za mało transakcji | 41 |
| Police · obręb nr 17 | za mało transakcji | za mało transakcji | 6 |
| Police · obręb nr 11 | za mało transakcji | za mało transakcji | 4 |
Każda kropka to jedna sprzedaż działki budowlanej, rolnej lub leśnej z wiarygodną ceną w RCN, a mapa obejmuje najwyżej 5000 najnowszych takich sprzedaży w obrębie Tatynia, więc kropek bywa mniej niż wszystkich transakcji. Cenę, powierzchnię i datę transakcji sprawdzisz po otwarciu pełnej mapy.
W obrębie Tatynia nie mamy kompletu danych o ryzykach w okolicy. Sprawdź konkretną działkę w darmowym narzędziu.
Średnia transakcyjna działek w obrębie Tatynia wynosi 84 zł/m² i opiera się wyłącznie na transakcjach z RCN (stan na 2026 r.). Podstawa tej miary: 19 transakcji budowlanych z RCN. Obręb jest najtańszy z 12 w rankingu średnich cen obrębów gminy Police.
Liczba transakcji RCN w próbie cenowej obrębu Tatynia (gmina Police): 19. Średnia transakcyjna wynosi 84 zł/m² i opiera się wyłącznie na transakcjach z RCN.
Obręb Tatynia (84 zł/m²) różni się o -64,5% od średniej dla gminy Police (236 zł/m²). Ranking w gminie: najtańszy z 12. W bazie RCN odnotowano 156 transakcji dla tego obrębu.
Według 19 transakcji z RCN, w obrębie Tatynia typowa działka ma 1223 m² i kosztuje 84 zł/m². Strukturę obrotu kształtuje MPZP Police i popyt na grunty pod zabudowę.
Konkretną działkę w obrębie Tatynia (Police) najlepiej sprawdzić po numerze ewidencyjnym albo wskazaniu na mapie. Porównanie z transakcjami RCN pokazuje, czy cena odstaje od lokalnego rynku.
Wśród 22 obrębów gminy Police najtańszy jest Trzebież · obręb nr 3 (90 zł/m²), a obręb Tatynia ma średnią 84 zł/m². Takie zestawienie dobrze pokazuje skalę lokalnych różnic.
Średnia transakcyjna działek w obrębie Tatynia wynosi 84 zł/m² i opiera się wyłącznie na transakcjach z RCN (stan na 2026 r.). Podstawa tej miary: 19 transakcji budowlanych z RCN. Nie należy traktować tej średniej jako osobnej ceny ziemi rolnej. Porównywalne transakcje rolne sprawdź na poziomie gminy lub powiatu.
Dane aktualne na: 3 listopada 2026
działki budowlane, dane z RCN
Wszystkie typy działek: 78 wiarygodnych transakcji
Wszystkie portale, wszystkie typy
Zobacz oferty →
Audyt Działki za 149 zł łączy wycenę, analizę ryzyk i plan miejscowy dla konkretnej działki w tym obrębie.