Średnia cena działki budowlanej w obrębie nr 1 (Police) wynosi 125 zł/m² na podstawie 27 transakcji budowlanych z Rejestru Cen Nieruchomości (GUGiK). Dane zaktualizowane: 3 listopada 2026.
Średnia cena działek w obrębie nr 1 (Police) wynosi 125 zł/m², czyli -47,2% względem średniej gminy Police (236 zł/m²). Dane z Rejestru Cen Nieruchomości (GUGiK).
| Parametr | Wartość | Źródło |
|---|---|---|
| Średnia transakcyjna /m² | 125 zł/m² | RCN (GUGiK) |
| Vs średnia gminy | -47,2% | RCN (GUGiK) |
| Dane zaktualizowane | 3 listopada 2026 | — |
Szukasz ogłoszeń działek w obrębie nr 1 (Police)?
Zobacz 7 ofert| Data | Cena | Powierzchnia | Cena/m² |
|---|---|---|---|
| 11 lipca 2025 | 187 460 zł | 1339 m² | 140 zł/m² |
| 7 lipca 2025 | 120 000 zł | 552 m² | 217 zł/m² |
| 30 czerwca 2025 | 215 000 zł | 1109 m² | 194 zł/m² |
| 26 lutego 2024 | 95 000 zł | 552 m² | 172 zł/m² |
| 14 lutego 2024 | 120 000 zł | 629 m² | 191 zł/m² |
| 29 lipca 2022 | 220 000 zł | 1109 m² | 198 zł/m² |
| 24 czerwca 2022 | 170 000 zł | 1201 m² | 142 zł/m² |
| 30 maja 2022 | 0 zł | 1109 m² | 198 zł/m² |
| 13 maja 2022 | 215 000 zł | 1109 m² | 194 zł/m² |
| 26 kwietnia 2022 | 215 000 zł | 1109 m² | 194 zł/m² |
| 2 marca 2022 | 213 000 zł | 1100 m² | 194 zł/m² |
| 12 stycznia 2022 | 100 000 zł | 1220 m² | 82 zł/m² |
| 14 grudnia 2021 | 160 000 zł | 1200 m² | 133 zł/m² |
| 10 grudnia 2021 | 122 300 zł | 1223 m² | 100 zł/m² |
| 17 lutego 2021 | 90 000 zł | 800 m² | 113 zł/m² |
| 16 lutego 2021 | 140 000 zł | 1102 m² | 127 zł/m² |
| 14 stycznia 2021 | 90 000 zł | 761 m² | 118 zł/m² |
| 19 listopada 2019 | 41 728 zł | 2000 m² | 21 zł/m² |
| 6 grudnia 2018 | 86 000 zł | 1034 m² | 83 zł/m² |
| 28 września 2018 | 100 000 zł | 1000 m² | 100 zł/m² |
| 24 maja 2018 | 85 000 zł | 1220 m² | 70 zł/m² |
| 14 maja 2018 | 100 000 zł | 1061 m² | 94 zł/m² |
| 7 maja 2018 | 37 800 zł | 2912 m² | 13 zł/m² |
| 16 kwietnia 2018 | 70 000 zł | 1926 m² | 36 zł/m² |
| 4 lipca 2017 | 40 000 zł | 1000 m² | 40 zł/m² |
| 19 czerwca 2017 | 30 000 zł | 1299 m² | 23 zł/m² |
| 28 września 2015 | 65 000 zł | 882 m² | 74 zł/m² |
| 24 marca 2015 | 0 zł | 3384 m² | 5 zł/m² |
| 24 marca 2015 | 0 zł | 2775 m² | 5 zł/m² |
| 2 stycznia 2015 | 100 000 zł | 3034 m² | 33 zł/m² |
| 27 października 2014 | 63 700 zł | 552 m² | 115 zł/m² |
| 23 października 2014 | 64 000 zł | 876 m² | 73 zł/m² |
| 18 lipca 2013 | 63 000 zł | 1100 m² | 57 zł/m² |
| 25 kwietnia 2013 | 85 000 zł | 1100 m² | 77 zł/m² |
| 18 lutego 2013 | 0 zł | 1200 m² | 92 zł/m² |
| 2 listopada 2010 | 50 000 zł | 1000 m² | 50 zł/m² |
| 7 października 2010 | 200 000 zł | 1900 m² | 105 zł/m² |
| 30 sierpnia 2010 | 42 000 zł | 700 m² | 60 zł/m² |
| 15 kwietnia 2010 | 75 000 zł | 1000 m² | 75 zł/m² |
| 15 marca 2010 | 126 240 zł | 1102 m² | 115 zł/m² |
| 30 września 2009 | 0 zł | 1067 m² | 89 zł/m² |
| 12 listopada 2008 | 0 zł | 1050 m² | 110 zł/m² |
| 6 sierpnia 2008 | 25 000 zł | 600 m² | 42 zł/m² |
| 10 lipca 2008 | 0 zł | 1061 m² | 90 zł/m² |
| 21 kwietnia 2006 | 50 000 zł | 1582 m² | 32 zł/m² |
| 16 stycznia 2006 | 370 000 zł | 1533 m² | 241 zł/m² |
Spośród pozostałych obrębów gminy najniższą średnią transakcyjną ma obręb Tatynia - 84 zł/m², a najwyższą obręb Pilchowo - 346 zł/m². Źródło: RCN.
| Obręb | Średnia /m² | Transakcje budowlane | Transakcje w danych RCN |
|---|---|---|---|
| Tanowo | 223 zł/m² | 99 | 1029 |
| Police · obręb nr 12 | 179 zł/m² | 63 | 250 |
| Pilchowo | 357 zł/m² | 60 | 797 |
| Przęsocin | 341 zł/m² | 52 | 715 |
| Siedlice | 162 zł/m² | 43 | 181 |
| Niekłończyca | 107 zł/m² | 29 | 169 |
| Uniemyśl | 129 zł/m² | 28 | 247 |
| Police · obręb nr 1 · ten obręb | 125 zł/m² | 27 | 150 |
| Trzebież · obręb nr 4 | 106 zł/m² | 26 | 116 |
| Trzebież · obręb nr 3 | 90 zł/m² | 22 | 232 |
| Trzebież · obręb nr 2 | 150 zł/m² | 20 | 201 |
| Tatynia | 84 zł/m² | 19 | 156 |
| Police · obręb nr 8 | za mało transakcji | 7 | 142 |
| Police · obręb nr 16 | za mało transakcji | 6 | 566 |
| Trzebież · obręb nr 5 | za mało transakcji | 3 | 39 |
| Police · obręb nr 2 | za mało transakcji | za mało transakcji | 235 |
| Police · obręb nr 14 | za mało transakcji | za mało transakcji | 103 |
| Police · obręb nr 15 | za mało transakcji | za mało transakcji | 230 |
| Police · obręb nr 18 | za mało transakcji | za mało transakcji | 44 |
| Police · obręb nr 3 | za mało transakcji | za mało transakcji | 41 |
| Police · obręb nr 17 | za mało transakcji | za mało transakcji | 6 |
| Police · obręb nr 11 | za mało transakcji | za mało transakcji | 4 |
Kropki to odnotowane w RCN transakcje sprzedaży działek budowlanych, rolnych i leśnych z wiarygodną ceną, najwyżej 5000 najnowszych w obrębie Nr 1 Police, dlatego bywa ich mniej niż wszystkich transakcji w rejestrze. Cenę, powierzchnię i datę sprzedaży sprawdzisz na pełnej mapie.
W obrębie nr 1 (Police) dane obszarowe wskazują 4 wskaźniki do sprawdzenia. Sama liczba nie określa rodzaju, nasilenia ani kosztu możliwego problemu i nie potwierdza, że dotyczy konkretnej działki; sprawdź listę wskaźników, ich zasięg i datę dla wybranej działki.
Działka w obrębie Nr 1 Police kosztuje przeciętnie 125 zł/m² (dane RCN, 2026). Względem średniej gminnej 236 zł/m² różni się o -47,2%.
Dla obrębu Nr 1 Police Rejestr Cen Nieruchomości zawiera 150 transakcji z aktów notarialnych od 2008 roku. Średnia transakcyjna to 125 zł/m² (GUGiK, 2026).
Na tle 22 obrębów gminy Police obręb Nr 1 Police ze średnią 125 zł/m² jest 5. najtańszy z 12 (dane GUGiK, 2026). Dominują działki zabudowane, co wpływa na średnią dla obrębu.
Typowa działka w obrębie Nr 1 Police (Police) ma ok. 1076 m² przy cenie 125 zł/m² (dane RCN, 2026). Transakcje obejmują grunty niezabudowane - budowlane, rolne i rekreacyjne.
Numer ewidencyjny działki z obrębu Nr 1 Police pozwala zweryfikować cenę na tle 27 transakcji (średnia 125 zł/m²), strefę zalewową, geologię i ochronę przyrody.
Wśród 22 obrębów gminy Police najkorzystniejsze ceny oferuje Tatynia (84 zł/m²). Obręb Nr 1 Police ze średnią 125 zł/m² jest 5. najtańszy z 12 (dane RCN, 2026).
Ceny ziemi rolnej w obrębie Nr 1 Police nie mają osobnej próby; średnia 125 zł/m² (27 transakcji, RCN 2026) łączy grunty rolne z działkami pod zabudowę i odbiega o -47,2% od średniej gminy Police (236 zł/m²). Cenę gruntu rolnego ustal na podstawie transakcji tego samego typu w gminie lub powiecie.
Dane aktualne na: 3 listopada 2026
działki budowlane, dane z RCN
Wszystkie typy działek: 90 wiarygodnych transakcji
Wszystkie portale, wszystkie typy
Zobacz oferty →
Audyt Działki za 149 zł łączy wycenę, analizę ryzyk i plan miejscowy dla konkretnej działki w tym obrębie.