Indeks Atrakcyjności
działki budowlane, dane z RCN
W całym obszarze: 114 wiarygodnych transakcji cenowych.
Wszystkie portale, wszystkie typy
Lublin, Lublin | Dane zaktualizowane: 1 maja 2026
Średnia cena działki budowlanej w obrębie Węglinek (Lublin) wynosi 426 zł/m² na podstawie 97 transakcji budowlanych z Rejestru Cen Nieruchomości (GUGiK). Dane zaktualizowane: 1 maja 2026.
| Parametr | Wartość | Źródło |
|---|---|---|
| Średnia cena/m² | 426 zł/m² | RCN (GUGiK) |
| Liczba transakcji | 97 | RCN (GUGiK) |
| Vs średnia gminy | +39,1% | RCN (GUGiK) |
| Dane zaktualizowane | 1 maja 2026 | — |
| Data | Cena | Powierzchnia | Cena/m² |
|---|---|---|---|
| 24 listopada 2025 | 710 000 zł | 503 m² | 1412 zł/m² |
| 24 listopada 2025 | 710 000 zł | 560 m² | 1268 zł/m² |
| 26 września 2025 | 7 000 000 zł | 4675 m² | 1497 zł/m² |
| 10 stycznia 2025 | 520 000 zł | 1178 m² | 441 zł/m² |
| 10 stycznia 2025 | 520 000 zł | 1177 m² | 442 zł/m² |
| 10 stycznia 2025 | 680 000 zł | 1127 m² | 603 zł/m² |
| 29 listopada 2024 | 2 470 000 zł | 1984 m² | 1245 zł/m² |
| 23 października 2024 | 2 397 046 zł | 2824 m² | 849 zł/m² |
| 3 października 2023 | 490 000 zł | 1668 m² | 294 zł/m² |
| 24 kwietnia 2023 | 560 000 zł | 884 m² | 633 zł/m² |
| 24 lutego 2023 | 390 000 zł | 1622 m² | 240 zł/m² |
| 27 października 2022 | 50 000 zł | 185 m² | 270 zł/m² |
| 18 lipca 2022 | 197 000 zł | 496 m² | 397 zł/m² |
| 23 czerwca 2022 | 139 000 zł | 1159 m² | 120 zł/m² |
| 2 lutego 2022 | 490 000 zł | 1668 m² | 294 zł/m² |
| 3 listopada 2021 | 1 750 000 zł | 2824 m² | 620 zł/m² |
| 3 listopada 2021 | 1 750 000 zł | 2824 m² | 620 zł/m² |
| 30 sierpnia 2021 | 455 000 zł | 4225 m² | 108 zł/m² |
| 16 czerwca 2021 | 230 000 zł | 1533 m² | 150 zł/m² |
| 14 czerwca 2021 | 210 000 zł | 1127 m² | 186 zł/m² |
| 28 kwietnia 2021 | 250 000 zł | 1876 m² | 133 zł/m² |
| 10 marca 2021 | 478 000 zł | 1741 m² | 275 zł/m² |
| 8 września 2020 | 4 083 600 zł | 2854 m² | 1431 zł/m² |
| 13 marca 2020 | 133 400 zł | 979 m² | 136 zł/m² |
| 13 marca 2020 | 333 250 zł | 1445 m² | 231 zł/m² |
| 3 marca 2020 | 230 000 zł | 763 m² | 301 zł/m² |
| 4 lutego 2020 | 2 200 000 zł | 2854 m² | 771 zł/m² |
| 12 listopada 2019 | 655 000 zł | 714 m² | 917 zł/m² |
| 10 września 2019 | 414 400 zł | 1036 m² | 400 zł/m² |
| 3 września 2019 | 661 320 zł | 1503 m² | 440 zł/m² |
| 22 maja 2019 | 2 650 000 zł | 5164 m² | 513 zł/m² |
| 5 marca 2019 | 1 008 600 zł | 1505 m² | 670 zł/m² |
| 5 października 2018 | 750 000 zł | 1339 m² | 560 zł/m² |
| 21 września 2018 | 270 050 zł | 491 m² | 550 zł/m² |
| 22 stycznia 2018 | 200 000 zł | 307 m² | 651 zł/m² |
| 21 listopada 2017 | 1 732 050 zł | 877 m² | 1975 zł/m² |
| 11 października 2017 | 1 914 240 zł | 3988 m² | 480 zł/m² |
| 8 lutego 2017 | 239 600 zł | 904 m² | 265 zł/m² |
| 14 grudnia 2016 | 30 400 zł | 152 m² | 200 zł/m² |
| 14 grudnia 2016 | 269 600 zł | 904 m² | 298 zł/m² |
| 8 grudnia 2016 | 12 150 zł | 27 m² | 450 zł/m² |
| 29 listopada 2016 | 11 700 zł | 26 m² | 450 zł/m² |
| 18 października 2016 | 352 890 zł | 1307 m² | 270 zł/m² |
| 19 lipca 2016 | 11 808 zł | 24 m² | 492 zł/m² |
| 21 października 2015 | 1 995 583 zł | 717 m² | 2783 zł/m² |
| 16 września 2015 | 340 000 zł | 919 m² | 370 zł/m² |
| 12 maja 2015 | 54 800 zł | 137 m² | 400 zł/m² |
| 29 kwietnia 2015 | 1 304 815 zł | 717 m² | 1820 zł/m² |
| 23 kwietnia 2015 | 37 592 zł | 104 m² | 361 zł/m² |
| 17 kwietnia 2015 | 4 894 170 zł | 5276 m² | 928 zł/m² |
| 17 kwietnia 2015 | 896 217 zł | 1859 m² | 482 zł/m² |
| 17 kwietnia 2015 | 321 048 zł | 1196 m² | 268 zł/m² |
| 19 grudnia 2014 | 5 821 370 zł | 10 659 m² | 546 zł/m² |
| 19 grudnia 2014 | 5 821 370 zł | 6830 m² | 852 zł/m² |
| 9 października 2014 | 100 000 zł | 278 m² | 360 zł/m² |
| 8 maja 2014 | 86 100 zł | 220 m² | 391 zł/m² |
| 7 kwietnia 2014 | 1 106 600 zł | 2774 m² | 399 zł/m² |
| 26 marca 2014 | 524 400 zł | 1311 m² | 400 zł/m² |
| 26 marca 2014 | 895 200 zł | 2238 m² | 400 zł/m² |
| 7 marca 2014 | 465 750 zł | 1035 m² | 450 zł/m² |
| 7 marca 2014 | 905 400 zł | 2012 m² | 450 zł/m² |
| 7 marca 2014 | 1 831 950 zł | 4071 m² | 450 zł/m² |
| 28 lutego 2014 | 6 032 265 zł | 11 922 m² | 506 zł/m² |
| 22 lutego 2013 | 92 000 zł | 230 m² | 400 zł/m² |
| 31 stycznia 2013 | 387 720 zł | 718 m² | 540 zł/m² |
| 31 stycznia 2013 | 387 180 zł | 717 m² | 540 zł/m² |
| 20 grudnia 2012 | 230 000 zł | 982 m² | 234 zł/m² |
| 9 października 2012 | 176 350 zł | 1733 m² | 102 zł/m² |
| 13 września 2012 | 17 712 zł | 47 m² | 377 zł/m² |
| 17 sierpnia 2012 | 850 000 zł | 1859 m² | 457 zł/m² |
| 8 lipca 2011 | 10 332 zł | 28 m² | 369 zł/m² |
| 2 czerwca 2011 | 8 174 000 zł | 27 071 m² | 302 zł/m² |
| 31 maja 2011 | 14 391 zł | 36 m² | 400 zł/m² |
| 21 września 2010 | 3 295 600 zł | 8239 m² | 400 zł/m² |
| 6 sierpnia 2010 | 1 300 000 zł | 2828 m² | 460 zł/m² |
| 18 czerwca 2010 | 2 398 824 zł | 7970 m² | 301 zł/m² |
| 2 marca 2010 | 4 649 442 zł | 10 042 m² | 463 zł/m² |
| 24 lutego 2010 | 2 824 920 zł | 6726 m² | 420 zł/m² |
| 18 lutego 2010 | 4 504 260 zł | 10 986 m² | 410 zł/m² |
| 29 października 2009 | 1 100 000 zł | 2393 m² | 460 zł/m² |
| 28 sierpnia 2009 | 460 000 zł | 2820 m² | 163 zł/m² |
| 18 czerwca 2009 | 7 504 415 zł | 11 093 m² | 677 zł/m² |
| 19 marca 2009 | 200 000 zł | 273 m² | 733 zł/m² |
| 19 marca 2009 | 200 000 zł | 489 m² | 409 zł/m² |
| 18 września 2008 | 24 000 zł | 80 m² | 300 zł/m² |
| 12 czerwca 2008 | 11 340 zł | 63 m² | 180 zł/m² |
| 21 listopada 2007 | 14 355 zł | 99 m² | 145 zł/m² |
| 14 listopada 2007 | 500 000 zł | 3754 m² | 133 zł/m² |
| 29 czerwca 2007 | 1 901 582 zł | 6471 m² | 294 zł/m² |
| 7 marca 2007 | 458 150 zł | 830 m² | 552 zł/m² |
| 7 marca 2007 | 458 150 zł | 836 m² | 548 zł/m² |
| 6 marca 2007 | 664 675 zł | 1608 m² | 413 zł/m² |
| 6 marca 2007 | 664 675 zł | 809 m² | 822 zł/m² |
| 9 listopada 2006 | 50 040 zł | 1668 m² | 30 zł/m² |
| 18 października 2006 | 155 600 zł | 752 m² | 207 zł/m² |
| 21 sierpnia 2006 | 2 700 000 zł | 27 071 m² | 100 zł/m² |
| 30 czerwca 2006 | 53 040 zł | 1768 m² | 30 zł/m² |
| 30 czerwca 2006 | 52 230 zł | 1741 m² | 30 zł/m² |
| 19 czerwca 2006 | 56 000 zł | 1622 m² | 35 zł/m² |
| 20 grudnia 2005 | 73 500 zł | 1673 m² | 44 zł/m² |
Średnia cena działek w obrębie Węglinek wynosi 426 zł/m², czyli +39,1% względem średniej gminy Lublin (306 zł/m²). Dane z Rejestru Cen Nieruchomości (GUGiK).
Rozpiętość cenowa w obrębie Węglinek jest znaczna: od 29 zł/m² w Łysaków do 2829 zł/m² w Śródmieście.
| Obręb | Średnia rynkowa/m² | Transakcji | Trend r/r |
|---|---|---|---|
| 398 zł/m² | 270 | +200.4% | |
| 642 zł/m² | 238 | — | |
| 246 zł/m² | 188 | — | |
| 691 zł/m² | 180 | — | |
| 281 zł/m² | 161 | +137.8% | |
| 1144 zł/m² | 139 | -24.0% | |
| 209 zł/m² | 132 | — | |
| 130 zł/m² | 126 | — | |
| 427 zł/m² | 125 | -61.9% | |
WęglinekTen obręb | 426 zł/m² | 97 | — |
| 2829 zł/m² | 62 | — | |
| 29 zł/m² | 19 | — |
Na poziomie gminy zobaczysz pełne zestawienie obrębów, szerszy kontekst cen i wszystkie dostępne porównania.
Na mapie zaznaczono 114 transakcji gruntami w obrębie Węglinek. Kliknij dowolny punkt, by zobaczyć szczegóły: cenę, powierzchnię, cenę za m² i datę sprzedaży z aktu notarialnego.
Mapa załaduje się po przewinięciu do tej sekcji.
101 punktów transakcyjnych
Przybliż mapę i kliknij punkt, aby zobaczyć cenę, metraż i datę transakcji.
Profil ryzyka dla działek w obrębie Węglinek jest niejednoznaczny. Zidentyfikowano 2 czynników wymagających uwagi przed podjęciem decyzji o zakupie działki.
Powódź