Indeks Atrakcyjności
działki budowlane, dane z RCN
W całym obszarze: 249 wiarygodnych transakcji cenowych.
Wszystkie portale, wszystkie typy
Lublin, Lublin | Dane zaktualizowane: 1 maja 2026
Średnia cena działki budowlanej w obrębie Wiktoryn (Lublin) wynosi 277 zł/m² na podstawie 116 transakcji budowlanych z Rejestru Cen Nieruchomości (GUGiK). Dane zaktualizowane: 1 maja 2026.
| Parametr | Wartość | Źródło |
|---|---|---|
| Średnia cena/m² | 277 zł/m² | RCN (GUGiK) |
| Liczba transakcji | 116 | RCN (GUGiK) |
| Vs średnia gminy | -9,5% | RCN (GUGiK) |
| Dane zaktualizowane | 1 maja 2026 | — |
| Data | Cena | Powierzchnia | Cena/m² |
|---|---|---|---|
| 30 grudnia 2025 | 425 580 zł | 1029 m² | 414 zł/m² |
| 30 grudnia 2025 | 428 040 zł | 1034 m² | 414 zł/m² |
| 29 grudnia 2025 | 436 650 zł | 1051 m² | 415 zł/m² |
| 29 grudnia 2025 | 436 650 zł | 1055 m² | 414 zł/m² |
| 23 grudnia 2025 | 434 190 zł | 1048 m² | 414 zł/m² |
| 23 grudnia 2025 | 425 580 zł | 1027 m² | 414 zł/m² |
| 19 grudnia 2025 | 423 120 zł | 1023 m² | 414 zł/m² |
| 17 grudnia 2025 | 424 350 zł | 1026 m² | 414 zł/m² |
| 18 czerwca 2024 | 297 000 zł | 1000 m² | 297 zł/m² |
| 12 czerwca 2024 | 480 000 zł | 1023 m² | 469 zł/m² |
| 12 czerwca 2024 | 480 000 zł | 1029 m² | 466 zł/m² |
| 22 sierpnia 2023 | 95 000 zł | 650 m² | 146 zł/m² |
| 17 marca 2023 | 370 000 zł | 632 m² | 585 zł/m² |
| 13 grudnia 2022 | 925 000 zł | 630 m² | 1468 zł/m² |
| 21 listopada 2022 | 714 310 zł | 709 m² | 1007 zł/m² |
| 26 października 2022 | 362 500 zł | 909 m² | 399 zł/m² |
| 8 lipca 2022 | 320 000 zł | 1200 m² | 267 zł/m² |
| 30 kwietnia 2021 | 200 000 zł | 1203 m² | 166 zł/m² |
| 9 kwietnia 2021 | 59 823 zł | 175 m² | 342 zł/m² |
| 9 kwietnia 2021 | 154 177 zł | 451 m² | 342 zł/m² |
| 9 kwietnia 2021 | 54 768 zł | 161 m² | 340 zł/m² |
| 9 kwietnia 2021 | 144 232 zł | 424 m² | 340 zł/m² |
| 11 stycznia 2021 | 202 000 zł | 613 m² | 330 zł/m² |
| 6 lipca 2020 | 2600 zł | 40 m² | 65 zł/m² |
| 8 czerwca 2020 | 325 000 zł | 650 m² | 500 zł/m² |
| 23 kwietnia 2020 | 190 000 zł | 632 m² | 301 zł/m² |
| 3 marca 2020 | 300 000 zł | 533 m² | 563 zł/m² |
| 12 grudnia 2019 | 59 700 zł | 199 m² | 300 zł/m² |
| 13 listopada 2018 | 212 000 zł | 708 m² | 299 zł/m² |
| 19 lipca 2018 | 240 000 zł | 862 m² | 278 zł/m² |
| 20 grudnia 2017 | 600 000 zł | 1106 m² | 543 zł/m² |
| 16 listopada 2017 | 160 000 zł | 1203 m² | 133 zł/m² |
| 29 września 2017 | 442 500 zł | 1405 m² | 315 zł/m² |
| 19 września 2017 | 215 000 zł | 818 m² | 263 zł/m² |
| 30 sierpnia 2016 | 465 000 zł | 1347 m² | 345 zł/m² |
| 17 czerwca 2016 | 212 400 zł | 708 m² | 300 zł/m² |
| 28 stycznia 2016 | 236 000 zł | 815 m² | 290 zł/m² |
| 21 sierpnia 2015 | 139 500 zł | 803 m² | 174 zł/m² |
| 19 stycznia 2015 | 185 000 zł | 698 m² | 265 zł/m² |
| 11 grudnia 2014 | 17 920 zł | 64 m² | 280 zł/m² |
| 26 czerwca 2014 | 68 447 zł | 296 m² | 231 zł/m² |
| 8 stycznia 2014 | 165 000 zł | 617 m² | 267 zł/m² |
| 10 grudnia 2013 | 250 000 zł | 828 m² | 302 zł/m² |
| 29 października 2013 | 221 000 zł | 763 m² | 290 zł/m² |
| 23 sierpnia 2013 | 810 000 zł | 3898 m² | 208 zł/m² |
| 4 czerwca 2013 | 145 000 zł | 555 m² | 261 zł/m² |
| 21 grudnia 2012 | 170 000 zł | 644 m² | 264 zł/m² |
| 20 września 2012 | 273 000 zł | 1152 m² | 237 zł/m² |
| 19 września 2012 | 100 000 zł | 927 m² | 108 zł/m² |
| 2 sierpnia 2012 | 168 480 zł | 648 m² | 260 zł/m² |
| 19 czerwca 2012 | 175 000 zł | 639 m² | 274 zł/m² |
| 5 kwietnia 2012 | 100 000 zł | 533 m² | 188 zł/m² |
| 5 kwietnia 2012 | 200 000 zł | 1013 m² | 197 zł/m² |
| 26 marca 2012 | 250 000 zł | 567 m² | 441 zł/m² |
| 6 grudnia 2011 | 72 000 zł | 600 m² | 120 zł/m² |
| 5 grudnia 2011 | 161 000 zł | 664 m² | 242 zł/m² |
| 5 grudnia 2011 | 158 000 zł | 649 m² | 243 zł/m² |
| 14 września 2011 | 148 500 zł | 594 m² | 250 zł/m² |
| 7 lipca 2011 | 610 000 zł | 1106 m² | 552 zł/m² |
| 7 lipca 2011 | 610 000 zł | 1168 m² | 522 zł/m² |
| 26 maja 2011 | 650 000 zł | 4721 m² | 138 zł/m² |
| 5 maja 2011 | 250 000 zł | 668 m² | 374 zł/m² |
| 7 kwietnia 2011 | 185 000 zł | 575 m² | 322 zł/m² |
| 3 lutego 2011 | 165 000 zł | 631 m² | 261 zł/m² |
| 3 lutego 2011 | 19 594 zł | 59 m² | 332 zł/m² |
| 19 stycznia 2011 | 160 000 zł | 645 m² | 248 zł/m² |
| 12 stycznia 2011 | 250 000 zł | 550 m² | 455 zł/m² |
| 12 stycznia 2011 | 250 000 zł | 510 m² | 490 zł/m² |
| 30 grudnia 2010 | 172 000 zł | 1057 m² | 163 zł/m² |
| 7 września 2010 | 230 000 zł | 844 m² | 273 zł/m² |
| 2 sierpnia 2010 | 437 000 zł | 1478 m² | 296 zł/m² |
| 29 kwietnia 2010 | 45 500 zł | 260 m² | 175 zł/m² |
| 20 kwietnia 2010 | 162 000 zł | 552 m² | 293 zł/m² |
| 1 kwietnia 2010 | 500 000 zł | 683 m² | 732 zł/m² |
| 1 kwietnia 2010 | 500 000 zł | 1131 m² | 442 zł/m² |
| 9 marca 2010 | 212 000 zł | 302 m² | 702 zł/m² |
| 9 marca 2010 | 212 000 zł | 525 m² | 404 zł/m² |
| 3 lutego 2010 | 33 507 zł | 162 m² | 207 zł/m² |
| 3 lutego 2010 | 36 815 zł | 178 m² | 207 zł/m² |
| 3 lutego 2010 | 35 781 zł | 173 m² | 207 zł/m² |
| 19 listopada 2009 | 830 000 zł | 3150 m² | 263 zł/m² |
| 23 lipca 2009 | 523 800 zł | 510 m² | 1027 zł/m² |
| 23 lipca 2009 | 523 800 zł | 550 m² | 952 zł/m² |
| 2 lutego 2009 | 182 000 zł | 663 m² | 275 zł/m² |
| 18 grudnia 2008 | 13 420 zł | 68 m² | 197 zł/m² |
| 25 listopada 2008 | 170 000 zł | 302 m² | 563 zł/m² |
| 25 listopada 2008 | 170 000 zł | 589 m² | 289 zł/m² |
| 26 września 2008 | 1 318 800 zł | 3768 m² | 350 zł/m² |
| 26 września 2008 | 1 312 150 zł | 3749 m² | 350 zł/m² |
| 26 września 2008 | 1 371 300 zł | 3918 m² | 350 zł/m² |
| 3 czerwca 2008 | 90 000 zł | 515 m² | 175 zł/m² |
| 16 maja 2008 | 20 000 zł | 68 m² | 294 zł/m² |
| 13 marca 2008 | 23 000 zł | 1330 m² | 17 zł/m² |
| 30 listopada 2007 | 1 010 300 zł | 10 103 m² | 100 zł/m² |
| 7 września 2007 | 9266 zł | 49 m² | 189 zł/m² |
| 8 sierpnia 2007 | 23 880 zł | 199 m² | 120 zł/m² |
| 19 czerwca 2007 | 140 000 zł | 862 m² | 162 zł/m² |
| 29 maja 2007 | 11 180 zł | 86 m² | 130 zł/m² |
| 25 kwietnia 2007 | 13 050 zł | 145 m² | 90 zł/m² |
| 17 kwietnia 2007 | 90 000 zł | 529 m² | 170 zł/m² |
| 1 marca 2007 | 6500 zł | 49 m² | 133 zł/m² |
| 30 stycznia 2007 | 100 000 zł | 589 m² | 170 zł/m² |
| 28 stycznia 2007 | 167 000 zł | 894 m² | 187 zł/m² |
| 29 grudnia 2006 | 533 820 zł | 3640 m² | 147 zł/m² |
| 9 listopada 2006 | 21 000 zł | 105 m² | 200 zł/m² |
| 16 października 2006 | 60 000 zł | 1295 m² | 46 zł/m² |
| 5 października 2006 | 135 000 zł | 779 m² | 173 zł/m² |
| 15 września 2006 | 67 650 zł | 615 m² | 110 zł/m² |
| 1 września 2006 | 130 000 zł | 3131 m² | 42 zł/m² |
| 17 maja 2006 | 20 000 zł | 2027 m² | 10 zł/m² |
| 11 maja 2006 | 3 641 874 zł | 14 626 m² | 249 zł/m² |
| 9 maja 2006 | 104 000 zł | 1357 m² | 77 zł/m² |
| 13 kwietnia 2006 | 14 000 zł | 1330 m² | 11 zł/m² |
| 9 marca 2006 | 25 000 zł | 127 m² | 197 zł/m² |
| 2 marca 2006 | 192 800 zł | 1933 m² | 100 zł/m² |
| 2 stycznia 2006 | 30 000 zł | 578 m² | 52 zł/m² |
| 22 lipca 2005 | 60 000 zł | 1500 m² | 40 zł/m² |
| 15 lipca 2005 | 179 000 zł | 1207 m² | 148 zł/m² |
| 15 lipca 2005 | 179 000 zł | 1102 m² | 162 zł/m² |
| 30 czerwca 2005 | 606 760 zł | 8668 m² | 70 zł/m² |
| 21 czerwca 2005 | 47 640 zł | 1191 m² | 40 zł/m² |
| 17 czerwca 2005 | 59 170 zł | 571 m² | 104 zł/m² |
| 16 czerwca 2005 | 83 000 zł | 1062 m² | 78 zł/m² |
| 16 czerwca 2005 | 74 000 zł | 971 m² | 76 zł/m² |
| 6 maja 2005 | 60 000 zł | 6014 m² | 10 zł/m² |
| 28 kwietnia 2005 | 13 600 zł | 73 m² | 186 zł/m² |
| 25 kwietnia 2005 | 80 000 zł | 1094 m² | 73 zł/m² |
| 16 lutego 2005 | 57 600 zł | 507 m² | 114 zł/m² |
| 11 stycznia 2005 | 28 000 zł | 718 m² | 39 zł/m² |
Średnia cena działek w obrębie Wiktoryn wynosi 277 zł/m², czyli -9,5% względem średniej gminy Lublin (306 zł/m²). Dane z Rejestru Cen Nieruchomości (GUGiK).
Wśród sąsiednich lokalizacji najniższe ceny ma Łysaków (29 zł/m²), a najwyższe Śródmieście (2829 zł/m²).
| Obręb | Średnia rynkowa/m² | Transakcji | Trend r/r |
|---|---|---|---|
| 398 zł/m² | 270 | +200.4% | |
| 642 zł/m² | 238 | — | |
| 246 zł/m² | 188 | — | |
| 691 zł/m² | 180 | — | |
| 281 zł/m² | 161 | +137.8% | |
| 1144 zł/m² | 139 | -24.0% | |
| 209 zł/m² | 132 | — | |
| 130 zł/m² | 126 | — | |
| 427 zł/m² | 125 | -61.9% | |
WiktorynTen obręb | 277 zł/m² | 116 | — |
| 2829 zł/m² | 62 | — | |
| 29 zł/m² | 19 | — |
Na poziomie gminy zobaczysz pełne zestawienie obrębów, szerszy kontekst cen i wszystkie dostępne porównania.
Mapa dla obrębu Wiktoryn obejmuje 249 zarejestrowanych transakcji z RCN. Skupiska punktów wskazują obszary o największej aktywności rynkowej w poszczególnych częściach lokalizacji.
Mapa załaduje się po przewinięciu do tej sekcji.
129 punktów transakcyjnych
Przybliż mapę i kliknij punkt, aby zobaczyć cenę, metraż i datę transakcji.
Analiza bezpieczeństwa działek w obrębie Wiktoryn wskazuje na 2 czynników ryzyka. Zalecamy ich indywidualną weryfikację dla konkretnej działki przed zakupem.
Powódź
OKBrak stref zalewowych w analizowanym promieniu.
Geologia
OKBrak sygnałów geologicznych w analizowanym promieniu.
Przemysł
UwagaZakład przemysłowy w promieniu 2 km (Site nr 2944).