Indeks Atrakcyjności
wszystkie typy działek, dane z RCN
Wszystkie portale, wszystkie typy
Lublin, Lublin | Dane zaktualizowane: 1 maja 2026
Średnia cena działki w obrębie Tatary (Lublin) wynosi 372 zł/m² na podstawie 86 transakcji wszystkich typów działek z Rejestru Cen Nieruchomości (GUGiK). Dane zaktualizowane: 1 maja 2026.
| Parametr | Wartość | Źródło |
|---|---|---|
| Średnia cena/m² | 372 zł/m² | RCN (GUGiK) |
| Liczba transakcji | 86 | RCN (GUGiK) |
| Vs średnia gminy | +21,6% | RCN (GUGiK) |
| Dane zaktualizowane | 1 maja 2026 | — |
Zbyt mało transakcji budowlanych (5) dla wiarygodnej średniej. Pokazujemy średnią dla wszystkich typów działek.
| Data | Cena | Powierzchnia | Cena/m² |
|---|---|---|---|
| 25 listopada 2025 | 510 000 zł | 1758 m² | 290 zł/m² |
| 14 października 2016 | 1 851 030 zł | 3173 m² | 583 zł/m² |
| 11 lutego 2014 | 5658 zł | 20 m² | 283 zł/m² |
| 8 lipca 2008 | 93 900 zł | 626 m² | 150 zł/m² |
| 7 listopada 2007 | 11 549 zł | 51 m² | 226 zł/m² |
Średnia cena działek w obrębie Tatary wynosi 372 zł/m², czyli +21,6% względem średniej gminy Lublin (306 zł/m²). Dane z Rejestru Cen Nieruchomości (GUGiK).
W obrębie Tatary najtaniej jest w Łysaków (29 zł/m²), a za najwyższą cenę zapłacisz w Śródmieście (2829 zł/m²).
| Obręb | Średnia rynkowa/m² | Transakcji | Trend r/r |
|---|---|---|---|
| 398 zł/m² | 270 | +200.4% | |
| 642 zł/m² | 238 | — | |
| 246 zł/m² | 188 | — | |
| 691 zł/m² | 180 | — | |
| 281 zł/m² | 161 | +137.8% | |
| 1144 zł/m² | 139 | -24.0% | |
| 209 zł/m² | 132 | — | |
| 130 zł/m² | 126 | — | |
| 427 zł/m² | 125 | -61.9% | |
TataryTen obręb | 372 zł/m² | 86 | — |
| 2829 zł/m² | 62 | — | |
| 29 zł/m² | 19 | — |
Na poziomie gminy zobaczysz pełne zestawienie obrębów, szerszy kontekst cen i wszystkie dostępne porównania.
Mapa dla obrębu Tatary obejmuje 86 zarejestrowanych transakcji z RCN. Skupiska punktów wskazują obszary o największej aktywności rynkowej w poszczególnych częściach lokalizacji.
Mapa załaduje się po przewinięciu do tej sekcji.
5 punktów transakcyjnych
Przybliż mapę i kliknij punkt, aby zobaczyć cenę, metraż i datę transakcji.
Profil ryzyka działek w obrębie Tatary jest podwyższony: 3 wskaźników sygnalizuje poważne zagrożenia. Przed zakupem działki w tej okolicy zdecydowanie zalecamy szczegółową analizę.
Powódź
WystępujeW okolicy występują tereny zalewowe (Q10). Niektóre działki mogą być zagrożone – sprawdź konkretną parcelę.
Sprawdź konkretną parcelę w Audycie Działki, aby potwierdzić czy działka leży w strefie zalewowej.