Indeks Atrakcyjności
wszystkie typy działek, dane z RCN
Wszystkie portale, wszystkie typy
Lublin, Lublin | Dane zaktualizowane: 1 maja 2026
Średnia cena działki w obrębie Zemborzyce Kościelne IIi (Lublin) wynosi 203 zł/m² na podstawie 86 transakcji wszystkich typów działek z Rejestru Cen Nieruchomości (GUGiK). Dane zaktualizowane: 1 maja 2026.
| Parametr | Wartość | Źródło |
|---|---|---|
| Średnia cena/m² | 203 zł/m² | RCN (GUGiK) |
| Liczba transakcji | 86 | RCN (GUGiK) |
| Vs średnia gminy | -33,6% | RCN (GUGiK) |
| Dane zaktualizowane | 1 maja 2026 | — |
Zbyt mało transakcji budowlanych (15) dla wiarygodnej średniej. Pokazujemy średnią dla wszystkich typów działek.
| Data | Cena | Powierzchnia | Cena/m² |
|---|---|---|---|
| 14 października 2025 | 598 000 zł | 2053 m² | 291 zł/m² |
| 10 listopada 2022 | 93 000 zł | 613 m² | 152 zł/m² |
| 21 października 2022 | 1 560 000 zł | 2521 m² | 619 zł/m² |
| 10 lutego 2022 | 243 300 zł | 1155 m² | 211 zł/m² |
| 10 lutego 2022 | 151 700 zł | 720 m² | 211 zł/m² |
| 7 lutego 2022 | 128 000 zł | 640 m² | 200 zł/m² |
| 2 czerwca 2021 | 334 000 zł | 1732 m² | 193 zł/m² |
| 14 sierpnia 2018 | 200 000 zł | 3313 m² | 60 zł/m² |
| 8 czerwca 2018 | 260 000 zł | 1826 m² | 142 zł/m² |
| 8 czerwca 2018 | 260 000 zł | 1557 m² | 167 zł/m² |
| 1 grudnia 2017 | 20 000 zł | 871 m² | 23 zł/m² |
| 24 maja 2016 | 725 000 zł | 2174 m² | 333 zł/m² |
| 26 lipca 2014 | 150 000 zł | 1584 m² | 95 zł/m² |
| 10 października 2011 | 215 000 zł | 1500 m² | 143 zł/m² |
| 24 sierpnia 2011 | 410 000 zł | 4000 m² | 103 zł/m² |
| 19 listopada 2010 | 27 400 zł | 137 m² | 200 zł/m² |
| 31 lipca 2009 | 85 000 zł | 856 m² | 99 zł/m² |
| 3 czerwca 2009 | 39 000 zł | 897 m² | 43 zł/m² |
| 6 maja 2009 | 190 000 zł | 2430 m² | 78 zł/m² |
| 9 października 2008 | 220 000 zł | 3133 m² | 70 zł/m² |
| 17 grudnia 2007 | 487 340 zł | 4907 m² | 99 zł/m² |
| 25 października 2007 | 9000 zł | 193 m² | 47 zł/m² |
| 4 października 2007 | 145 000 zł | 2120 m² | 68 zł/m² |
| 3 października 2007 | 12 000 zł | 1724 m² | 7 zł/m² |
| 27 września 2007 | 4380 zł | 73 m² | 60 zł/m² |
| 27 kwietnia 2007 | 55 000 zł | 1555 m² | 35 zł/m² |
| 12 kwietnia 2007 | 60 000 zł | 2557 m² | 23 zł/m² |
| 6 marca 2007 | 120 000 zł | 1424 m² | 84 zł/m² |
| 29 grudnia 2006 | 50 000 zł | 3354 m² | 15 zł/m² |
| 19 października 2006 | 110 000 zł | 2354 m² | 47 zł/m² |
| 26 maja 2006 | 63 900 zł | 1278 m² | 50 zł/m² |
| 7 września 2005 | 40 000 zł | 834 m² | 48 zł/m² |
Średnia cena działek w obrębie Zemborzyce Kościelne IIi wynosi 203 zł/m², czyli -33,6% względem średniej gminy Lublin (306 zł/m²). Dane z Rejestru Cen Nieruchomości (GUGiK).
Najtańsze grunty w obrębie Zemborzyce Kościelne IIi znajdziesz w Łysaków (29 zł/m²), a najdroższe w Śródmieście (2829 zł/m²).
| Obręb | Średnia rynkowa/m² | Transakcji | Trend r/r |
|---|---|---|---|
| 398 zł/m² | 270 | +200.4% | |
| 642 zł/m² | 238 | — | |
| 246 zł/m² | 188 | — | |
| 691 zł/m² | 180 | — | |
| 281 zł/m² | 161 | +137.8% | |
| 1144 zł/m² | 139 | -24.0% | |
| 209 zł/m² | 132 | — | |
| 130 zł/m² | 126 | — | |
| 427 zł/m² | 125 | -61.9% | |
Zemborzyce Kościelne IIiTen obręb | 203 zł/m² | 86 | — |
| 2829 zł/m² | 62 | — | |
| 29 zł/m² | 19 | — |
Na poziomie gminy zobaczysz pełne zestawienie obrębów, szerszy kontekst cen i wszystkie dostępne porównania.
Na mapie zaznaczono 86 transakcji gruntami w obrębie Zemborzyce Kościelne IIi. Kliknij dowolny punkt, by zobaczyć szczegóły: cenę, powierzchnię, cenę za m² i datę sprzedaży z aktu notarialnego.
Mapa załaduje się po przewinięciu do tej sekcji.
32 punktów transakcyjnych
Przybliż mapę i kliknij punkt, aby zobaczyć cenę, metraż i datę transakcji.
Profil ryzyka działek w obrębie Zemborzyce Kościelne IIi jest podwyższony: 3 wskaźników sygnalizuje poważne zagrożenia. Przed zakupem działki w tej okolicy zdecydowanie zalecamy szczegółową analizę.
Powódź
WystępujeW okolicy występują tereny zalewowe (Q10). Niektóre działki mogą być zagrożone – sprawdź konkretną parcelę.