Indeks Atrakcyjności
wszystkie typy działek, dane z RCN
Wszystkie portale, wszystkie typy
Lublin, Lublin | Dane zaktualizowane: 1 maja 2026
Średnia cena działki w obrębie Wólka Abramowicka (Lublin) wynosi 153 zł/m² na podstawie 115 transakcji wszystkich typów działek z Rejestru Cen Nieruchomości (GUGiK). Dane zaktualizowane: 1 maja 2026.
| Parametr | Wartość | Źródło |
|---|---|---|
| Średnia cena/m² | 153 zł/m² | RCN (GUGiK) |
| Liczba transakcji | 115 | RCN (GUGiK) |
| Vs średnia gminy | -49,9% | RCN (GUGiK) |
| Dane zaktualizowane | 1 maja 2026 | — |
Zbyt mało transakcji budowlanych (13) dla wiarygodnej średniej. Pokazujemy średnią dla wszystkich typów działek.
| Data | Cena | Powierzchnia | Cena/m² |
|---|---|---|---|
| 18 grudnia 2025 | 15 000 zł | 913 m² | 16 zł/m² |
| 5 listopada 2025 | 40 000 zł | 2619 m² | 15 zł/m² |
| 17 września 2025 | 70 000 zł | 1290 m² | 54 zł/m² |
| 24 października 2023 | 236 000 zł | 602 m² | 392 zł/m² |
| 18 stycznia 2023 | 370 000 zł | 3361 m² | 110 zł/m² |
| 15 listopada 2022 | 35 000 zł | 5462 m² | 6 zł/m² |
| 3 czerwca 2022 | 100 000 zł | 504 m² | 198 zł/m² |
| 9 maja 2022 | 8000 zł | 122 m² | 66 zł/m² |
| 9 maja 2022 | 8000 zł | 124 m² | 65 zł/m² |
| 25 kwietnia 2022 | 220 000 zł | 916 m² | 240 zł/m² |
| 5 kwietnia 2022 | 692 000 zł | 1334 m² | 519 zł/m² |
| 2 lutego 2022 | 40 000 zł | 2619 m² | 15 zł/m² |
| 3 sierpnia 2021 | 14 000 zł | 1267 m² | 11 zł/m² |
| 3 sierpnia 2021 | 14 000 zł | 1456 m² | 10 zł/m² |
| 10 czerwca 2021 | 70 000 zł | 1300 m² | 54 zł/m² |
| 17 grudnia 2020 | 239 000 zł | 1861 m² | 128 zł/m² |
| 4 grudnia 2020 | 40 000 zł | 623 m² | 64 zł/m² |
| 27 listopada 2020 | 20 000 zł | 2848 m² | 7 zł/m² |
| 31 lipca 2020 | 140 000 zł | 1840 m² | 76 zł/m² |
| 11 czerwca 2019 | 80 000 zł | 1199 m² | 67 zł/m² |
| 18 kwietnia 2019 | 163 000 zł | 2040 m² | 80 zł/m² |
| 2 lipca 2014 | 2000 zł | 260 m² | 8 zł/m² |
| 20 września 2013 | 15 000 zł | 887 m² | 17 zł/m² |
| 5 sierpnia 2013 | 30 000 zł | 1590 m² | 19 zł/m² |
| 10 lipca 2013 | 7000 zł | 792 m² | 9 zł/m² |
| 3 kwietnia 2013 | 2265 zł | 151 m² | 15 zł/m² |
| 3 kwietnia 2013 | 12 000 zł | 2307 m² | 5 zł/m² |
| 3 kwietnia 2013 | 12 000 zł | 1900 m² | 6 zł/m² |
| 3 stycznia 2013 | 70 000 zł | 3346 m² | 21 zł/m² |
| 27 grudnia 2012 | 150 000 zł | 1873 m² | 80 zł/m² |
| 15 grudnia 2011 | 110 000 zł | 1324 m² | 83 zł/m² |
| 17 stycznia 2011 | 5000 zł | 527 m² | 9 zł/m² |
| 30 grudnia 2010 | 80 000 zł | 2398 m² | 33 zł/m² |
| 9 listopada 2010 | 5500 zł | 883 m² | 6 zł/m² |
| 9 listopada 2010 | 5500 zł | 946 m² | 6 zł/m² |
| 26 sierpnia 2010 | 11 000 zł | 1350 m² | 8 zł/m² |
| 18 sierpnia 2010 | 65 000 zł | 840 m² | 77 zł/m² |
| 27 lipca 2010 | 32 000 zł | 2244 m² | 14 zł/m² |
| 27 stycznia 2010 | 20 000 zł | 1618 m² | 12 zł/m² |
| 26 maja 2009 | 170 000 zł | 2061 m² | 82 zł/m² |
| 12 listopada 2008 | 28 640 zł | 179 m² | 160 zł/m² |
| 10 listopada 2008 | 55 975 zł | 2239 m² | 25 zł/m² |
| 17 lipca 2008 | 17 000 zł | 2327 m² | 7 zł/m² |
| 2 kwietnia 2008 | 30 000 zł | 708 m² | 42 zł/m² |
| 2 kwietnia 2008 | 30 000 zł | 798 m² | 38 zł/m² |
| 14 listopada 2007 | 10 710 zł | 126 m² | 85 zł/m² |
| 28 września 2007 | 70 000 zł | 1840 m² | 38 zł/m² |
| 28 czerwca 2007 | 60 000 zł | 1430 m² | 42 zł/m² |
| 14 grudnia 2006 | 63 000 zł | 1454 m² | 43 zł/m² |
| 14 grudnia 2006 | 63 000 zł | 1447 m² | 44 zł/m² |
| 24 maja 2006 | 7120 zł | 89 m² | 80 zł/m² |
| 24 maja 2006 | 9690 zł | 114 m² | 85 zł/m² |
| 28 kwietnia 2006 | 17 168 zł | 232 m² | 74 zł/m² |
| 24 marca 2006 | 17 934 zł | 183 m² | 98 zł/m² |
| 4 listopada 2005 | 22 000 zł | 206 m² | 107 zł/m² |
| 22 sierpnia 2005 | 3000 zł | 19 m² | 158 zł/m² |
| 1 kwietnia 2005 | 3000 zł | 441 m² | 7 zł/m² |
Średnia cena działek w obrębie Wólka Abramowicka wynosi 153 zł/m², czyli -49,9% względem średniej gminy Lublin (306 zł/m²). Dane z Rejestru Cen Nieruchomości (GUGiK).
Najtańsze grunty w obrębie Wólka Abramowicka znajdziesz w Łysaków (29 zł/m²), a najdroższe w Śródmieście (2829 zł/m²).
| Obręb | Średnia rynkowa/m² | Transakcji | Trend r/r |
|---|---|---|---|
| 398 zł/m² | 270 | +200.4% | |
| 642 zł/m² | 238 | — | |
| 246 zł/m² | 188 | — | |
| 691 zł/m² | 180 | — | |
| 281 zł/m² | 161 | +137.8% | |
| 1144 zł/m² | 139 | -24.0% | |
| 209 zł/m² | 132 | — | |
| 130 zł/m² | 126 | — | |
| 427 zł/m² | 125 | -61.9% | |
Wólka AbramowickaTen obręb | 153 zł/m² | 115 | — |
| 2829 zł/m² | 62 | — | |
| 29 zł/m² | 19 | — |
Na poziomie gminy zobaczysz pełne zestawienie obrębów, szerszy kontekst cen i wszystkie dostępne porównania.
Poniższa mapa prezentuje 115 transakcji działkami w obrębie Wólka Abramowicka z Rejestru Cen Nieruchomości. Każdy punkt odpowiada jednej sprzedaży, a skupiska pokazują miejsca największej aktywności rynku.
Mapa załaduje się po przewinięciu do tej sekcji.
57 punktów transakcyjnych
Przybliż mapę i kliknij punkt, aby zobaczyć cenę, metraż i datę transakcji.
Profil ryzyka działek w obrębie Wólka Abramowicka jest podwyższony: 3 wskaźników sygnalizuje poważne zagrożenia. Przed zakupem działki w tej okolicy zdecydowanie zalecamy szczegółową analizę.
Powódź
WystępujeW okolicy występują tereny zalewowe (Q10). Niektóre działki mogą być zagrożone – sprawdź konkretną parcelę.