Indeks Atrakcyjności
wszystkie typy działek, dane z RCN
Wszystkie portale, wszystkie typy
Kraków, Kraków | Dane zaktualizowane: 1 maja 2026
Średnia cena działki w obrębie K-25 (Kraków) wynosi 352 zł/m² na podstawie 16 transakcji wszystkich typów działek z Rejestru Cen Nieruchomości (GUGiK). Dane zaktualizowane: 1 maja 2026.
Radar ofert

K-25
O
3509 zł/m²
20 000 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
K-25
O
2459 zł/m²
15 000 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
Szczegóły
K-25
O
3000 zł/m²
9 000 000 zł
Dotknij, aby zobaczyć więcej
SzczegółyPowiązany poradnik
Kiedy potrzebna jest mapa projektowa, kto ją wykonuje i jak łączy się z pozwoleniem.
| Parametr | Wartość | Źródło |
|---|---|---|
| Średnia cena/m² | 352 zł/m² | RCN (GUGiK) |
| Liczba transakcji | 16 | RCN (GUGiK) |
| Vs średnia gminy | -27,1% | RCN (GUGiK) |
| Dane zaktualizowane | 1 maja 2026 | — |
Przy 16 transakcjach w Rejestrze Cen Nieruchomości średnia cena może odbiegać od rzeczywistej wartości rynkowej.
| Data | Cena | Powierzchnia | Cena/m² |
|---|---|---|---|
| 9 grudnia 2025 | 730 000 zł | 1222 m² | 597 zł/m² |
| 9 grudnia 2025 | 600 000 zł | 1538 m² | 390 zł/m² |
| 8 grudnia 2025 | 600 000 zł | 2231 m² | 269 zł/m² |
| 8 grudnia 2025 | 275 000 zł | 886 m² | 310 zł/m² |
| 8 grudnia 2025 | 400 000 zł | 1155 m² | 346 zł/m² |
| 5 grudnia 2025 | 823 000 zł | 1646 m² | 500 zł/m² |
| 19 sierpnia 2025 | 250 000 zł | 4935 m² | 51 zł/m² |
| 12 czerwca 2024 | 575 000 zł | 1545 m² | 372 zł/m² |
| 30 czerwca 2023 | 370 000 zł | 1220 m² | 303 zł/m² |
| 30 maja 2023 | 368 000 zł | 1052 m² | 350 zł/m² |
| 7 marca 2023 | 450 840 zł | 1156 m² | 390 zł/m² |
Średnia cena działek w obrębie K-25 wynosi 352 zł/m², czyli -27,1% względem średniej gminy Kraków (483 zł/m²). Dane z Rejestru Cen Nieruchomości (GUGiK).
Rozpiętość cenowa w obrębie K-25 jest znaczna: od 173 zł/m² w P-107 do 3326 zł/m² w P-19.
| Obręb | Średnia rynkowa/m² | Transakcji | Trend r/r |
|---|---|---|---|
| 2017 zł/m² | 54 | — | |
| 251 zł/m² | 46 | — | |
| 380 zł/m² | 45 | — | |
| 1237 zł/m² | 41 | +1171.9% | |
| 1570 zł/m² | 40 | — | |
| 765 zł/m² | 40 | — | |
| 1536 zł/m² | 39 | — | |
| 2874 zł/m² | 37 | — | |
| 2258 zł/m² | 36 | — | |
| 173 zł/m² | 27 | — | |
| 3326 zł/m² | 16 | — | |
K-25Ten obręb | 352 zł/m² | 16 | — |
Na poziomie gminy zobaczysz pełne zestawienie obrębów, szerszy kontekst cen i wszystkie dostępne porównania.
Na mapie zaznaczono 16 transakcji gruntami w obrębie K-25. Kliknij dowolny punkt, by zobaczyć szczegóły: cenę, powierzchnię, cenę za m² i datę sprzedaży z aktu notarialnego.
Mapa załaduje się po przewinięciu do tej sekcji.
11 punktów transakcyjnych
Przybliż mapę i kliknij punkt, aby zobaczyć cenę, metraż i datę transakcji.
Profil ryzyka dla działek w obrębie K-25 jest niejednoznaczny. Zidentyfikowano 2 czynników wymagających uwagi przed podjęciem decyzji o zakupie działki.
Powódź
WystępujeW okolicy występują tereny zalewowe (Q10). Niektóre działki mogą być zagrożone – sprawdź konkretną parcelę.
Sprawdź konkretną parcelę w Audycie Działki, aby potwierdzić czy działka leży w strefie zalewowej.
Geologia
OKBrak sygnałów geologicznych w analizowanym promieniu.
Przemysł
OKBrak zakładów przemysłowych EPRTR w analizowanym promieniu.
Ochrona przyrody
UwagaW okolicy występują obszary chronione (GDOS:ParkiKrajobrazowe, GDOS:ParkiNarodowe). Mogą ograniczać możliwości zabudowy.
MPZP
OKPokrycie MPZP wygląda stabilnie (100,0%).
Warunki gruntowe
Szczegóły odblokujesz w pełnym Audycie Działki dla konkretnej parceli.
Dostępne w Audycie Działki
Poziom wód gruntowych
Dostępne w Audycie Działki
Poradniki
Legalne sposoby ustalenia numeru KW i ograniczenia, których nie warto ignorować.
Jak ustalić właściciela przez księgę wieczystą, urząd i dane ewidencyjne.